Türkiye’de 3000 Gerçek Vampir

Sıradaki içerik:

Türkiye’de 3000 Gerçek Vampir

99 Deprem Gerçekleri

2060 okunma — 21 Haziran 2019 07:44
99 Deprem Gerçekleri

1999 Gölcük ve Adapazarı deprem gerçekleri

Gölcük deprem i ile ilgili korkunç bir komplo teorisi vardır. Bu komplo teorisi şunu iddia eder: “Gölcük Deprem i bir HAARP saldırısıdır. HAARP ilk defa Gölcük de denenmiştir.

17 AĞUSTOS DEPREMİ VE KOMPLO TEORİLERİ

Gölcük depremi ile ilgili korkunç bir komplo teorisi vardır. Bu komplo teorisi şunu iddia eder: “Gölcük Depremi bir HAARP saldırısıdır. HAARP ilk defa “Gölcük Depremi”nde denenmiştir.

Gölcük Deprem i bir HAARP saldırısıdır.

HAARP ilk defa “Gölcük Depremi”nde denenmiştir.

Türkiye Eski Başbakanı Bülent Ecevit depremin bir komplo olabileceğini düşünüp araştırılmasını istemişti. Bunu Ecevit rahmetli olduktan sonra bir Tv Programına katılan Afete Hazırlık ve Deprem Derneği Başkanı Ahmet Mete Işıkara açıklamıştır. Deprem sonrası arayıp araştırmasını istemiştir. Depremden önce ve sonra gelişen bir kaç enteresan olay da normal bir deprem olmadığı düşüncemizi sağlamlaştırıyor.

Komplo Teorisyenlerine göre, Gölcük depremi sırasında yaşanan ve acaba deprem bir HAARP saldırısı mı dedirten “tesadüfler”:

Deprem günü Gölcük’de basit bir devir teslim töreninde ABD’li ve Israil’li üst düzey komutanların oluşu,
Deniz üssünde hiç bir Türk subaya giriş izni verilmeyen bir ABD deniz altısının oluşu,
Olay daha dünya basınına yansımamışken İsrail’lilerin yardım çalışmalarına başlamış olması,
Depremden önce denizde büyük bir ateş topu ortaya çıkması,
Gökyüzü renginin değişmesi,
Depremin beklenenden uzun sürmesi,
Telefonların çalışmaması.

Diğer bir İddiaya göre

Diğer bir İddiaya göre Ruslar yerinaltında bomba patlattı ve bu 7,5 büyüklüğündeki depreme neden oldu. Daha sonra Yugoslavlar aynı şüpheye maruz kaldı. Birçok ülke benzer teorilerle hedef tahtasına oturtuldu.

Merkez üssü Kocaeli’nin Gölcük ilçesi

Merkez üssü Kocaeli’nin Gölcük ilçesi olan 17 Ağustos 1999’da saat 03.02’de meydana gelen ve yaklaşık 45 saniye süren 7.4 büyüklüğündeki depremin üzerinden 19 yıl geçti.

Kocaeli, Gölcük, Düzce, Sakarya, İstanbul ve Yalova’da büyük can ve mal kaybı ile yıkıma neden olan deprem de resmi verilere göre 17 bin 480 kişi hayatını kaybederken on binlerce kişi yaralandı.

Marmara Deprem i’nden en çok etkilenen Kocaeli’nde 9 bin 477 kişi yaşamını yitirdi, 9 bin 881 kişi yaralandı. Deprem de, 35 bin 180 konut, 5 bin 770 iş yeri yıkıldı ya da ağır hasar gördü. 40 bin 757 konut, 6 bin 57 iş yeri orta, 45 bin 86 konut ve 6 bin 128 iş yeri de hafif hasarlı olarak kayıtlara geçti.

 

Merhaba Youtube Türkiye de yeniyim. Bakmış kanalı hızla gelişmeye, büyümeye devam ediyor. Bur da dev gibi bir aile için her hafta iki yeni video yüklüyorum. Bakmış videolarında teknoloji ve bilimi kullanarak komplo teorileri, gizli bilgileri, kehanet, gizemli olayları, merak edilen arkeoleji çalışmalarını sizler için araştırıyor ve benzeri bir sürü video paylaşıyorum.

Eğer siz de dünya insanlarından saklanan gizli bilgilere , belgelere ilgi duyuyorsanız , farklı bilgilere meraklıysanız, trend ve popüler haber incelemelerini takip etmek istiyorsanız kanalım ve hazırlamış olduğum videolar tam sizin için demektir.
Sizde aileye katılın ne duruyorsunuz abone olun !

Ücretsiz Abone olmayı unutmayın…

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.