Gizemli ilimler Mevlana nın Paranormal Özellikleri

Sıradaki içerik:

Gizemli ilimler Mevlana nın Paranormal Özellikleri

2019 kehanetleri gerçekleşti, yeni video 2030 için geldi. Zaman yolcusu Noah çektiği yeni bir video ile yeni kehanetlerini sıraladı.Zamanda yolculuk yaptığı
avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Zaman Yolcusu Noah

2019 kehanetleri gerçekleşti, yeni video 2030 için geldi. Zaman yolcusu Noah çektiği yeni bir video ile yeni kehanetlerini sıraladı.

“2030 yılından geldim” diyen Noah

Zamanda yolculuk yaptığını iddia ederek “2030 yılından geldim” diyen Noah kehanetlerini sosyal medyada çektiği videolarla paylaşmıştı. bir takım kehanetlerini sıralamıştı. Daha sonra yalan dedektörüne giren Noah bu testten geçmişti. Noah’ın tahminlerinin bir bir gerçekleşirken görenler adeta donup kalmıştı. Noah çektiği yeni bir video ile yeni kehanetlerini sıraladı.

ABONE OL.! 
Kıyamet ve Kıyamet Sonrası – Bilim Kurgu
Sistem ve Para – La Casa De Papel 3.Sezon

Zaman yolculuğu bilimin üzerinde en çok tartıştığı konu

Zaman yolculuğu bilimin üzerinde en çok tartıştığı konulardan bir tanesi. Gerçekten mümkün olabileceği öne sürülen zaman yolculuğu konusunda ileriye nasıl gidileceğine dair bir fikrimiz varsa da geriye nasıl gidileceğine dair bir fikrimiz pek yok. Bir de zaman yolcularımız var. Bu zaman yolcuları kendilerini insanlığı uyarmaya adayan kişiler arasından çıkıyor. Ya da gerçekte sayıları daha fazla ama hiç ses çıkarmadan kenarda köşede çok karlı yatırımlar yapıp hayatın keyfini sürüyorlar..

Genel olarak ise zaman yolcularının en büyük eksiği, yanlarında bir belge getirmiyor olmaları. 2030 yılından geldiğini söyleyen Noah’ın ise kırıştırılmış kütüphane kayıtlarından oluşan ‘belgeleri’ var. 2030 yılından geldiğini iddia eden zaman yolcusu Noah’ın anlattığı bazı olaylar gerçekleşti.

Zamanın akışında gezip kıyamet tellallığı yapan Noah

kendisini geçmişe gönderenin hükümet olduğunu ve hükümetin zaman yolculuğunu sır olarak sakladığını söylüyor. Devletin peşine düşmesinden korkan Noah, bu videoyu çekmenin belki de kötü bir fikir olduğunu söylüyor. Noah’ın videosu, YouTube’da uzaylılar ve zaman yolcuları hakkında yayınlar da yapan Apex TV adlı kanalda yayınlandı.

Bir YouTube videosunda ortaya çıkan ve 2030’dan geldiğini söyleyip zaman yolcuğu teorilerini hortlatan Noah lakaplı genç adam, tabi tutulduğu yalan dedektörü testini başarıyla geçti. Gördüklerini aktaran adamın söyledikleri, gelecek hakkındaki ön görülerle de örtüşüyor. Albert Einstein, E = mc2 formülünü geliştirdiğinden beri, en azından tek yönlü olarak zaman yolculuğunun yapılabileceği düşünülüyordu. Ancak geçmişe doğru gitmek ise çok daha zor bir problem olarak algılanıyordu.

Geçtiğimiz yüzyıl boyunca zamanda yolculuk üzerine birçok teori öne sürüldü. Ve aynı zamanda zaman yolculuğuna engel teşkil edecek paradokslar da. Zamanda yolculuk bazılarına hayalperestlik gibi gelebilir fakat çok sayıda fizikçi de bunun gerçekten mümkün olduğunu düşünüyor. Öte yandan Einstein aynı zamanda uzay zamanda bir kıvrılmanın ve iki uzak mekan arasında bir ‘kestirme’ yaratmanın mümkün olduğunu söylüyordu. Bu olayın adına solucan deliği denildi. Solucan deliklerini gözümüzde uzay zamanın farklı noktalarında ortaya çıkan ve iki açık girişi olan bir tünel olarak canlandırabiliriz. Solucan delikleri evren içinde doğal olarak da bulunuyor olabilir.

Hatta Ruslar, bunları bulabilmek için radyo teleskopları kullanıyorlar fakat zaman yolculukları için solucan deliklerini kullanmak o kadar da kolay olmayacak. En yakın solucan deliği bayağı bir ışık yılı uzaklıkta olabilir. Bir tanesine denk gelmeyi başarsanız bile bir yere varabileceğinizin bir garantisi yok. Buna rağmen bazı fizikçiler gelecekte solucan delikleri yaratabileceğini, bunun nasıl olabileceği hakkında fikrimiz yoksa da, mümkün olduğunu düşünüyorlar.

 

► Bu videolara da bakman gerekiyor!

BAKMIŞ YOUTUBE’da

YouTube kanalları arasında yer alan ve her gün abone sayısını hızla arttıran BAKMIŞ YouTube kanalı sizlere birbirinden ilginç içerikleri en iyi şekilde sunmaktadır. Video içeriklerinde teknoloji haberleri, bilim haberleri, komple teorileri, gizli bilgiler, kehanetler, gizemli olaylar youtube, merak edilen arkeoleji çalışmaları, gizli tarihi bilgiler, mitler, efsaneler, paranormal olaylar, uzay ve uzay bilimi, antik medeniyetler hakkında araştırmaları ve daha fazlasını sizlere en açıklayıcı şekilde sunmaktadır.

BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz.

Birbirinden farklı içerikleri ile sizlerde son dakika gelişmelerini ve haberleri buradan takip edebilirsiniz. Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak için hemen aşağıdaki abone ol butonundan kanalımıza abone olabilirsiniz. Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın. Diğer kategorilerimize de göz atın; Komple Teorisi, Gizemli Olaylar, İlginç Bilgiler, Bilinmeyenler

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.