Zombi Virüsü Kıyameti FEMA

Sıradaki içerik:

Zombi Virüsü Kıyameti FEMA

2020 Türkiye ve Dünya Kehanetleri Kahin Baba Vanga, Nostradamus ve Selenge. Türkiye'de ve dünyada 2020 yılında neler olacak. Peki neler bekliyor 2020 yılında bizleri? 2020 yılına girmeden daha önce kehanetleri gerçekleşen
avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

2020 Türkiye ve Dünya Kehanetleri

2020 Türkiye ve Dünya Kehanetleri Kahin Baba Vanga, Nostradamus ve Azerbaycanlı Şaman. Türkiye’de ve dünyada 2020 yılında neler olacak. Peki neler bekliyor 2020 yılında bizleri? 2020 yılına girmeden daha önce kehanetleri gerçekleşen kendini kanıtlayan tam 3 kahinden 2020 yılı Türkiye ve Dünya kehanetlerini sizlere aktarmak istiyorum.

Merakla beklenen gelecek bilinebilir mi?

Ünlü kahinlerin kimi zaman şiirlerinde kimi zaman yazılarında kimi zamanda sembollerle bilmece gibi gizlediği… Rakamlar ve olaylar arasında bağlantı kurulduğunda gizemlerle karşılaşılan. İnceledikçe merak ve heyecan arttıran kehanetleri.

Peki neler bekliyor 2020 yılında bizleri?

1 sene önce sizlere 2019 yılı kehanetleri için bir video yapmıştım. Nostradamus, baba vanga ve Azerbaycanlı Şaman.. 3 kahinin kehanetlerini incelemiş birçok kehanetin gerçekleşmesini beraber gözlemlemiştik. Şimdi 2020 yılına girmeden daha önce kehanetleri gerçekleşen kendini kanıtlayan tam 4 kahinden 2020 yılı Türkiye ve Dünya kehanetlerini sizlere aktarmak istiyorum.

Dünya’mızın geldiği bu zamana baktığımızda

Dünya’mızın geldiği bu zamana baktığımızda, İklimsel, Sosyal ve İnsanoğlunun ulaştığı bencillik, tahammülsüzlük gibi seviyeler açısından , sıkışmış bir 5-10 yıllık zaman dilimine girildiği ve insanlığın yazılı bilinen tarihi boyunca sadece 123 yıl savaşmadan yaşayabildiğini görürüz. E durum böyle olunca da kimse 2020 içinde pek olumlu şeylerden bahsetmiyor. Kahinler de oyle. Videomuz içindeki kehanetlere çok şaşıracaksınız. Bakmış kanalına hoş geldiniz. Bu ve bunun gibi bir çok video her hafta sizlerle buluşuyor. Yeni videolardan haberdar olmak için kanalımıza abone olmayı unutmayın.

Kahinlik nedir?

Kahinlik, çok eski uygarlıklardan beri var olan bir uzmanlık alanı olup, kısaca, meydana gelecek olayları birtakım yöntemlerle önceden bilmeye çalışma olarak tanımlanır. Eski uygarlıklar içinde kahinlik çalışmalarına önem vermemiş bir uygarlık hemen hemen yok gibidir. Kahinler genellikle büyücülükle suçlanmış ve tarih boyunca birçok işkencenin de hedefi olmuşlardır. Birçok toplum ve kültürde kehanetlere ve kahinlere rastlamak mümkün. Çok eski zamanlardan bu yana geçmişi görebildiğini iddia eden, kehanette bulunan insanlar her zaman ilgi çekmişlerdir. Bu videoda sizlere Nostradamus, baba vanga ve Azerbaycanlı Şaman nin 2020 türkiye ve dünya kehanetlerinden bahsetmek istiyorum.

Nostradamus Kehanetleri 2020

Hiç kuşkusuz dünyanın en ünlü kahini Nostradamus… Kehanetlerinin yanı sıra bilim çalışmalarıyla da tanınan Nostradamus, insanlığın her yılı için pek çok kehaneti geride bıraktı.

Nostradamus Öleceğini de bilmişti!

‘Yarın sabaha ölmüş olacağım.’ dedikten sonra hayatını kaybeden Nostradamus’un 2020 kehanetleri ortaya çıkmaya başladı.

Akademisyenler kendisinin yazdığı kehanetlerin bir doğaüstü güçten kaynaklandığını, tamamen yanlış çeviri ve yanlış bilgi verme odaklı yorumlandığını iddia ettikleri için çoğu zaman net tarihleri ifşa edilmiyor. Yine de Nostradamus kehanetleri her yıl büyük ilgi çekiyor.

Nostradamus’un 2020 türkiye ve dünya kehanetleri

-Dünyaya büyük bir gök cismi çarpacak ve büyük bir felaket gerçekleşecek.

-Nükleer felaket veya terör gezegeni harap edecek.

-Nostradamus, Asya’da Ortadoğu kökenli bir Mehdi’nin belireceğini ve akabinde Dünya’nın 2020 yıllarında Altın Çağ’a girecek

-2020 yılında, atomik bir saldırı sonrasında Roma’da taş üzerinde taş kalmayacak

-Büyük bir yanardağ da patlamalar meydana gelecek. Zemin her 5 saniyede 1 sarsılacak ve 6 bin kişi yaşamını yitirecek.

-3.Dünya Savaşı açısından kritik bir yıl olacak. Savaş Avrupa’da baş gösterecek. Tüm dünyaya yayılacak ve tam 27 yıl sürecek.

-Amerika Birleşik Devletleri’nin batısında büyük bir deprem olacak ve bu deprem küresel çapta büyük felaketlere neden olacak.

– Bir ülkede düzen bozulacak ve geleceğin öngörülemediği bir aşamaya gelinecek.

-Katolik Kilisesi’nin lideri ölecek.

-Terör, 2020 yılının en büyük sorunu olacak.

-Küresel ısınma büyük silahlı çatışmalara neden olacak.

-Bir stratejik hamle ile Çin, dünyanın yeni süper gücü olacak.

-İtalya kaynaklı nedenlerle, Avrupa büyük bir krizin eşiğine gelecek.

-Latin Amerika’da radikal pek çok farklı açıdan büyük değişiklikler yaşanacak.

– Tıpta yaşanan gelişmeler ile insan ömrü 2 katına kadar uzayacak.

-Çocuk sahibi olmak isteyenler, hükümetlerinden yasal izin almak zorunda kalacak.

-Dil farkları ortadan kalkacak.

-Kuzey Kore ve Güney Kore birleşecek.

-Güneş enerji panellerinin kullanımı yayılacak.

-Uzay turizmi başlayacak.

-UFO’lar insanlığa daha çok yakınlaşacak.

-Hava kirliliği giderecek artacak.

-Rusya ve Ukrayna arasında sürtüşmeler sona erecek.

-Orta Doğu ülkeleri bombalarla yıkılacak.

-Yunanistan, Hırvatistan, Portekiz, İspanya, Hollanda, Almanya ve Fransa’da orman yangınları baş gösterecek.

-Avrupa ve Amerika göçmen krizi ile yüzyüze gelecek.

-Türkiye’de 7 veya 7.4 büyüklüğünde bir deprem meydana gelecek.

-Birleşik Krallık ‘ta Kraliçe Elizabeth ölecek ve yerine bir kral tahta oturacak.

-Putin ve Donald Trump için hayli zor bir yıl olacak.

Putin’e bir suikast girişiminde bulunulacak. Güvenlik ekibi sayesinde kurtulacak.

Donald Trump gizemli bir hastalığa yakalanacak. Ailesi ile bir trafik kazasına kurban gidecek.

Nostradamus’un Türkiye için son kehaneti ise kısmen gerçekleşti ve gerçekleşeceğe de benziyor bu gidişle. Türkiye ikinci cildin 52’nci dörtlüğünde geçiyor:

Atina ile savaş Geceler boyunca, yeryüzü sallanacak,

Sonraki baharda iki kez daha olacak

Korent, Efes boğulacak denizde

Yiğit şampiyonlar savaşa girecek…

Son zamanlarda geceler boyunca süren sarsıntılar ilk kıtanın gerçekleştiğini gösteriyor aslında dikkat ederseniz depremler de karşılıklı Yunanistan ve Türkiye de meydana geliyor son Balıkesir depremi akabinde de Yunanistan’da deprem meydana gelmişti sonraki baharda yani 2020 içinde iki kez daha olacak diyor sonrasında savaş iki ülke arasında son zamanlarda artan bir sürtüşme mevcut özellikle Kıbrıs ve Libya meseleleri böyle devam ederse iki ülke arasında bir çarpışmanın meydana geleceğini adeta yıllar öncesinden Nostradamus bize belirtmiş.

BabaVanga Kehanetleri 2020

Tarihin en dikkat çeken kahinlerinden olan Baba Vanga, kehanetleriyle bugün bile korku salmaya devam ediyor. Üzerinden yıllar geçmesine rağmen günümüzde bile birçok kehaneti gerçekleşen Baba Vanga’nın 2020 kehanetleri yavaş yavaş okunmaya başlandı. Bulgaristan’da sıradan bir insan iken bir anda tüm dünyanın gözünü diktiği bir kadın haline gelen Baba Vanga’nın 2020 ve sonrası için bıraktığı kehanetleri, bizleri pek parlak bir gelecek beklemediğini gösterir nitelikte. En az ustası Nostradamus kadar ünlü olan Balkanların Nostradamus’u olarak bilinen Baba Vanga’nın 2020 kehanetlerinde neler yok ki! Ancak en çok dikkat çekenlerinden biri ABD Başkanı Donald Trump’ı hedef gösterir nitelikte olanları.

Baba Vanga 2020 türkiye ve dünya kehanetleri

-Rusya devlet başkanı Vladimir Putin’e bir suikast girişimi düzenlenecek! Üstelik bu güvenlik ekibi içerisindeki bir hain tarafından gerçekleştirilecek. Başarılı olup olmayacağı konusunda bir görüş yok ancak Putin’in dikkat etmesi lazım.

Baba Vanga’nın Rusya ile ilgili başka bir kehaneti daha var. Bu kehanet, Rusya’nın önümüzdeki yıl büyük bir göktaşı kriziyle karşı karşıya kalabileceğini gösteriyor.

-Trump gizemli bir hastalıktan etkilenecek ve işitme kaybı yaşayacak. Ayrıca Amerika başkanının beyninde bazı temel fonksiyonlarda sıkıntılar meydana gelecek

-Avrupa’nın bütünlüğü sona erdiği yıl 2020 olacak.

– Avrupa ekonomisi tamamen çökecek.

– Trenler güneş ışığı ile çalışmaya başlayacak.

– Petrol popülerliğini kaybedecek ve dünya biraz da olsa huzura erecek.

-Pakistan, Hindistan, Japonya, Endonezya ve Çin’in bir kısmını tsunamiler vuracak.

-Terör olayları ve depremler giderek artacak.

‘Büyük ve güçlü bir ejderha insanlığın tepesine çökecek. 3 dev birleşip dünyayı yönetecek. Bu sırada ellerine kırmızı paralar olan insanlar olacak. Ayrıca bol sıfırlı sayılar insanlığa hükmedecek.’

Yorumcular bu satırları ‘Çin’in yeni dünya devi olacağına yorumluyor. Nedeni ise Çin’in sembolünün ejderha olması. 3 dev ise Rusya, Hindistan, Çin. Kırmızı paralar ise çok uzak adreste değil. Çin’in 100 Yuan banknotunun, Rusya’nın da 5000 rublesinin kırmızı banknotlar olduğunu hatırlatalım.

Azerbaycanlı Şaman Kehanetleri 2020

Azerbaycanlı Şaman, Azerbaycan doğumlu bir kadın Şaman… Müthiş bir kâhin. Nostradamus dan daha öngörülü olduğu söyleniyor. Ve genelde küçük kelime oyunları ile mesajı vermeye çalışıyor. Azerbaycanlı Şaman nin 2019 kehanetlerini sizlerle paylaşmıştım geçen seneki video da. Kehanetlerinin birçoğu gerçekleşince sizlerde dolayısıyla yeni kehanetlerini merak ettiniz.

Azerbaycanlı Şaman 2020 türkiye ve dünya kehanetleri

 • Felaket bulutları hiç eksik olmayacak
 • Ufukta üçlü ittifak,
 • Birlik bitecek ülkeler birbirinin açıklarını arayacak
 • O ülke iki deniz arasından geçerek Yunanistan ve Türkiye’ye karşı yola çıkacak.
 • Türkiye ile savaşa girilmez. Yunanlar yüzmeyi çok seviyor.
 • Amerika çöküyor, çekik gözlüler altını oyacak ivanlar tetiği çekicek
 • kuzey güneye bölünecek, kartal aslanın ağzında.
 • dünya genelinde para sisteminde dengeler değişecek.
 • Süper güçler değişecek, kuklayı oynatanlar değişmeyecek.
 • 7 tepe öyle bir sallanacak ki, kıyı şehirleri suya gömülecek..
 • Kimse emek vermeden ekmek bulamayacak.
 • Para kazanma akışı değişecek. Bazı meslekler kaybolurken, bazı para kazandıran meslekler ön plana çıkacak.
 • Mart ve temmuz ayında Türkiye’de değişiklikler başlayacak.
 • Seçim kaçınılmaz olacak. Sebep ekonomi olacak, sonuçları anketçiler bilemeyecek..
 • Yıl sonuna doğru Çin ve Hindistan’la ortaklık yapacağız bu kurtuluş olacak.
 • Fener yine hüsran koç kesecekler
 • Aslan kükreyecek rütbe konuşacak. Fatih paçayı kurtaracak koltuk değiştirecek
 • Abd nin yeni başkanı, türkleri sevmeyecek
 • Kaşıkla verilen, kepçeyle alınacak
 • Zam yağmuru için şemsiyeye gerek yok
 • Yapay zekayı kimse bu kadar küçümsemesin
 • Ajanlar türkiye de çatışmaya devam edecek.
 • Kuş giribi domuz gribi de neymiş yaşanacak salgının yanında.
 • Suriye deki Mehmet evine geri dönecek
 • Suriyeliler yaka paça gönderilecek yarısı vatandaş oldu kalacak
 • Süleyman Şah, eski yerine dönecek

Sonuç olarak kahinler ve kehanetleri;

Bu kehanetlerin içinde en çok beklediğim Bakmış Kanalının 100bini geçme kehanetiydi. Ama hiçbirinde rastlayamadık. Dünya tarihi kahinler ve kehanetleri ile dolu. Her ne kadar birçoğumuz bu kehanetlere inanmasakta, bazen doğruluk payı olduğunu görünce şaşırmadan edemiyoruz doğrusu. Ve bu kehanetlerle paralel olan olaylar gelecekte farklı olaylara zemin ve diğer kehanetlerin doğru olabileceği anlamına geliyor. Peki ya bu değişimleri, bizlerden önce gören ve insanlığı uyaran kahinler doğruyu söylüyorsa? Bir videomuzun daha sonuna geldik. Düşüncelerinizi yorum bölümüne yazmayı unutmayın. Yeni videolardan ilk sizin haberiniz olsun istiyorsanız abone olduktan sonra bildirimleri açmayı da ihmal etmeyin. Bir sonraki videoda görüşünceye kadar hoşçakalın.

BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz

Önerilen videolar;
DONDURUCU SOĞUKLAR GELİYOR! Mini Buzul Çağı 2020
UFO larla Yakın Temasa Hazır Olun!
Duhan Suresinin Sırrı – Sahte Deccal / Hz mehdi 2019
Epifiz Bezi Nasıl Temizlenir Zihin Gözü ilacı 3. Göz
Göz perdesi kalkarsa ne görürüz? Kalp gözü, Kuran Büyük Sır
NEDEN Tarihçilerimiz Kripto YAHUDİ
Türklerin Anayurdu Kayıp MU KITASI Mı?
Zaman Yolcusu Noah Deşifre Oldu!

Youtube kanal gelirlerimiz çeşitli bağış kampanyalarına harcanmaktadır;
Fidan Bağışı Yaptık 

BAKMIŞ YOUTUBE’da

YouTube kanalları arasında yer alan ve her gün abone sayısını hızla arttıran BAKMIŞ YouTube kanalı sizlere birbirinden ilginç içerikleri en iyi şekilde sunmaktadır. Video içeriklerinde teknoloji haberleri, bilim haberleri, komple teorileri, gizli bilgiler, kehanetler, gizemli olaylar youtube, merak edilen arkeoleji çalışmaları.
Gizli tarihi bilgiler, mitler, efsaneler, paranormal olaylar, uzay ve uzay bilimi… Antik medeniyetler hakkında araştırmaları ve daha fazlasını sizlere en açıklayıcı şekilde sunmaktadır.

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz. kıyamet

Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın.

Diğer kategorilerimize de göz atın; Komple Teorisi, Gizemli Olaylar, İlginç Bilgiler, Bilinmeyenler

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.