Epifiz Bezi Nasıl Açılır? 3. Göz Nasıl Temizlenir? Kalp Gözü

Sıradaki içerik:

Epifiz Bezi Nasıl Açılır? 3. Göz Nasıl Temizlenir? Kalp Gözü

2020 Türkiye ve Dünya Kehanetleri Kahin Baba Vanga kehanetleri. Türkiye'de ve dünyada 2020 yılında neler olacak. Peki neler bekliyor 2020 yılında?
avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Türkiye ve Dünya Kehanetleri

Türkiye ve Dünya Kehanetleri Kahin Baba Vanga, Nostradamus ve Azerbaycanlı Şaman. Türkiye’de ve dünyada 2020 yılında neler olacak. Peki neler bekliyor 2020 yılında bizleri? 2020 yılına girmeden daha önce kehanetleri gerçekleşen kendini kanıtlayan tam 3 kahinden  yılı Türkiye ve Dünya kehanetlerini sizlere aktarmak istiyorum.

Merakla beklenen gelecek bilinebilir mi?

Ünlü kahinlerin kimi zaman şiirlerinde kimi zaman yazılarında kimi zamanda sembollerle bilmece gibi gizlediği… Rakamlar ve olaylar arasında bağlantı kurulduğunda gizemlerle karşılaşılan. İnceledikçe merak ve heyecan arttıran kehanetleri.

Peki neler bekliyor 2020 yılında bizleri?

1 sene önce sizlere 2019 yılı kehanetleri için bir video yapmıştım. Baba vanga kehanetlerini incelemiş birçok kehanetin gerçekleşmesini beraber gözlemlemiştik. Şimdi 2020 yılına girmeden daha önce kehanetleri gerçekleşen kendini kanıtlayan kahin Baba Vanga 2020 yılı Türkiye ve Dünya kehanetlerini sizlere aktarmak istiyorum.

Dünya’mızın geldiği bu zamana baktığımızda

Dünya’mızın geldiği bu zamana baktığımızda, İklimsel, Sosyal ve İnsanoğlunun ulaştığı bencillik, tahammülsüzlük gibi seviyeler açısından , sıkışmış bir 5-10 yıllık zaman dilimine girildiği ve insanlığın yazılı bilinen tarihi boyunca sadece 123 yıl savaşmadan yaşayabildiğini görürüz.

E durum böyle olunca da kimse 2020 içinde pek olumlu şeylerden bahsetmiyor. Kahinler de oyle. Videomuz içindeki kehanetlere çok şaşıracaksınız. Bakmış kanalına hoş geldiniz. Bu ve bunun gibi bir çok video her hafta sizlerle buluşuyor. Yeni videolardan haberdar olmak için kanalımıza abone olmayı unutmayın.

Kahinlik nedir?

Kahinlik, çok eski uygarlıklardan beri var olan bir uzmanlık alanı olup, kısaca, meydana gelecek olayları birtakım yöntemlerle önceden bilmeye çalışma olarak tanımlanır. Eski uygarlıklar içinde kahinlik çalışmalarına önem vermemiş bir uygarlık hemen hemen yok gibidir.

Kahinler genellikle büyücülükle suçlanmış ve tarih boyunca birçok işkencenin de hedefi olmuşlardır. Birçok toplum ve kültürde kehanetlere ve kahinlere rastlamak mümkün. Çok eski zamanlardan bu yana geçmişi görebildiğini iddia eden, kehanette bulunan insanlar her zaman ilgi çekmişlerdir. Bu videoda sizlere Baba vanga 2020 türkiye ve dünya kehanetlerinden bahsetmek istiyorum.

Baba Vanga Kimdir?

Asıl adı Vangelia PanDeva Dimitova olan Baba Vanga, 31 Ocak 1911 tarihinde dönemin Osmanlı İmparatorluğu hakimiyetinde olan Bulgaristan’da (şimdiki Makedonya) Strumitza köyünde dünyaya geldi. Beklenenden 2 ay evvel dünyaya gelen bebeğe,iyi haber getiren anlamında Vangelia adı verildi. Vanga’nın babası Pande Surtcev’in, belli bir dönem çete kurma suçundan Yedi Kule zindanlarında hapis yattığı bilinir. Annesi Paraskeva; henüz Vanga 3 yaşındayken, ikinci çocuğunun doğumu sırasında vefat etti.

Çocukluğunda Vangelia sıradan bir kızdı. 13 yaşında yağmur seline kapılıp toprak altında kaldı ve iki gözü de iltihaplanıp kör oldu. 1925 yılında Belgrad’a yakın Zemun’daki körler okuluna yatılı olarak gitti. Körler okulunda 3 sene süreyle kalan Vanga, diğer derslerin yanında: temizlik, aşçılık, örme ve diğer ev işlerini de kendi kendine yeterli olacak şekilde yapmayı öğrendi.

Üvey annesi dördüncü çocuğunu doğururken ölünce eve dönmek zorunda kaldı.

Bir gün babası, güttüğü koyunlardan tekini kaybedip öfkeli bir şekilde eve döner. Kara kara bunun hesabını, sürü sahibine nasıl vereceğini düşünüp dururken; kızı: ”Kızma, koyunun, Monospitovo köyündeki Atanas’tadır.” diyerek teselli etmeye çalışır. Babası, öyle birini tanımadığından dolayı şaşırıp, köyün dışına bile çıkmayan kızına: bunu nereden bildiğini sorar.

Vanga, babasına: bunu rüyasında gördüğü şekilde açıklamaya çalışır. Babası, sonradan o köye gittiğinde, koyununu söz konusu adamın sürüsünün içinde bulur. Bu olay, Vanga’nın ilk kehanetidir; diyebiliriz. Bu tarihten sonra Orta Çağın ünlü kahini Nostradamus gibi, sonradan gerçek olan kehanetlerde bulunarak, uluslararası şöhrete ulaştı

Yaşarken kehanetleri Bulgarlar tarafından kaleme alınarak saklanan Baba Vanga’nın söylediklerinin büyük bölümü gerçekleşti. Baba Vanga, Bulgaristan’da 1989 yılında devrilen eski komünist diktatör Todor Jivkov dahil çok sayıda devlet adamını kehanetleri ile etkilemeyi başardı.

Çocukluğundan beri…

Baba Vanga, çocukluğundan beri yaptığı kehanetlerle çevresinde tanınınca devletin gerçek bir kurumu olan Sofya parapsisizm ve telkin bilim kurumu’nda çalıştırılmıştır. Kahinliği, 1967’de devlet tarafından meşrulaştırılır ve kendisi, belediye hizmetine alınır.

Kalabalıkla başa çıkması ve de rahatsız edilmemesi için, özel görevliler tayin edilir. Belediyece, her gün görüşmek isteyene sıra verilir. Sorulan sorular, yapılan açıklamalar ve kehanetler dosyalanmıştır. Görüşme ücretleri toplanarak parapsikolojik arastırmaları destekleyen devlet bütçesine aktarılmıştır. Kazancın bir bölümüyle, Vanga’nın özel olarak seçtiği yerde, ayrı bir ev inşa edilir. Petrich’teki evinden 15 km mesafede, Rupi denen bölgede inşa edilen bu villa, bundan sonra ziyaretçilerin kabul yeri haline gelir.

1974 yılında, Baba Vanga’ya ”araştırma görevlisi” olarak resmi ünvan verilir. Baba Vanga’ya da devletten aylık maaş bağlanmıştır. 1974 yılından bu yana resmi bir devlet memuru olarak kehanetlerde bulunan Baba Vanga’nın kehanetlerinin yüzde 80’i doğru çıktığı saptanmıştır.

Tavsiyeler Baba Vanga’dan

İkinci Dünya Savaşı sırasında Nazi lideri Adolf Hitler tarafından bizzat ziyaret edilen, Rus gizli servisi KGB bile tavsiyeler aldı.

1989 yılında bir Rus tv’sine yaptığı konuşmada; “iki çelik kuş, kulelere çarpacak gökyüzü aydınlanacak” (11 eylül 2001 saldırısını) ve “Kursk su altında kalacak ve bütün dünya arkasından ağlayacaktır” (1995’de yapılan ve 2000 yılında batarak 118 Rus askerine mezar olan denizaltı) diye kehanetlerde bulunmuştur.

Baba Vanga, 10 Mayıs 1942 tarihinde Dimitar Gushterov ile evlendi. Kendi çocukları olmayan aile, 3 yaşındaki Veneta adında bir kız çocuğunu evlat edinir. Eşinin ölümünden sonra Vanga, Dimitar Valtcev adında bir erkek çocuğunu daha, himayesi altında büyütmeye başlar.

Baba Vanga Ne Zaman ve Neden Hayatını Kaybetti!

Baba Vanga, 11 Ağustos 1996 tarihinde meme kanseri nedeniyle 85 yaşında hayatını kaybetti.

BabaVanga Kehanetleri 2020

Tarihin en dikkat çeken kahinlerinden olan Baba Vanga, kehanetleriyle bugün bile korku salmaya devam ediyor. Üzerinden yıllar geçmesine rağmen günümüzde bile birçok kehaneti gerçekleşen Baba Vanga’nın 2020 kehanetleri yavaş yavaş okunmaya başlandı. Bulgaristan’da sıradan bir insan iken bir anda tüm dünyanın gözünü diktiği bir kadın haline gelen Baba Vanga’nın 2020 ve sonrası için bıraktığı kehanetleri, bizleri pek parlak bir gelecek beklemediğini gösterir nitelikte.

En az ustası Nostradamus kadar ünlü olan Balkanların Nostradamus’u olarak bilinen Baba Vanga’nın 2020 kehanetlerinde neler yok ki! Ancak en çok dikkat çekenlerinden biri ABD Başkanı Donald Trump’ı hedef gösterir nitelikte olanları.

Baba Vanga 2020 türkiye ve dünya kehanetleri

-Rusya devlet başkanı Vladimir Putin’e bir suikast girişimi düzenlenecek! Üstelik bu güvenlik ekibi içerisindeki bir hain tarafından gerçekleştirilecek. Başarılı olup olmayacağı konusunda bir görüş yok ancak Putin’in dikkat etmesi lazım.

Baba Vanga’nın Rusya ile ilgili başka bir kehaneti daha var. Bu kehanet, Rusya’nın önümüzdeki yıl büyük bir göktaşı kriziyle karşı karşıya kalabileceğini gösteriyor.

-Trump gizemli bir hastalıktan etkilenecek ve işitme kaybı yaşayacak. Ayrıca Amerika başkanının beyninde bazı temel fonksiyonlarda sıkıntılar meydana gelecek

-Avrupa’nın bütünlüğü sona erdiği yıl 2020 olacak.

– Avrupa ekonomisi tamamen çökecek.

– Trenler güneş ışığı ile çalışmaya başlayacak.

– Petrol popülerliğini kaybedecek ve dünya biraz da olsa huzura erecek.

-Pakistan, Hindistan, Japonya, Endonezya ve Çin’in bir kısmını tsunamiler vuracak.

-Terör olayları ve depremler giderek artacak.

‘Büyük ve güçlü bir ejderha insanlığın tepesine çökecek. 3 dev birleşip dünyayı yönetecek. Bu sırada ellerine kırmızı paralar olan insanlar olacak. Ayrıca bol sıfırlı sayılar insanlığa hükmedecek.’

Yorumcular bu satırları ‘Çin’in yeni dünya devi olacağına yorumluyor. Nedeni ise Çin’in sembolünün ejderha olması. 3 dev ise Rusya, Hindistan, Çin. Kırmızı paralar ise çok uzak adreste değil. Çin’in 100 Yuan banknotunun, Rusya’nın da 5000 rublesinin kırmızı banknotlar olduğunu hatırlatalım.

Sonuç olarak kahinler ve kehanetleri;

Bu kehanetlerin içinde en çok beklediğim Bakmış Kanalının 100bini geçme kehanetiydi. Ama hiçbirinde rastlayamadık. Dünya tarihi kahinler ve kehanetleri ile dolu. Her ne kadar birçoğumuz bu kehanetlere inanmasakta, bazen doğruluk payı olduğunu görünce şaşırmadan edemiyoruz doğrusu. Ve bu kehanetlerle paralel olan olaylar gelecekte farklı olaylara zemin ve diğer kehanetlerin doğru olabileceği anlamına geliyor. Peki ya bu değişimleri, bizlerden önce gören ve insanlığı uyaran kahinler doğruyu söylüyorsa? Bir videomuzun daha sonuna geldik. Düşüncelerinizi yorum bölümüne yazmayı unutmayın. Yeni videolardan ilk sizin haberiniz olsun istiyorsanız abone olduktan sonra bildirimleri açmayı da ihmal etmeyin. Bir sonraki videoda görüşünceye kadar hoşçakalın.

BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz

Önerilen videolar;
2020 Türkiye ve Dünya Kehanetleri Nostradamus
► Azerbaycanlı Şaman 2020 Türkiye Kehanetleri
2020 Türkiye Kehanetleri – Baba Vanga, Nostradamus, Azerbaycanlı Şaman
Epifiz Bezi Nasıl Temizlenir Zihin Gözü ilacı 3. Göz
Göz perdesi kalkarsa ne görürüz? Kalp gözü, Kuran Büyük Sır
► Epifiz Bezi Nasıl Açılır? 3. Göz Nasıl Temizlenir? Kalp Gözü
Türklerin Anayurdu Kayıp MU KITASI Mı?
► MANNA ORMUS KURAN, HZ MUSA, FİRAVUN, MASON, EPİFİZ

BAKMIŞ YOUTUBE’da

YouTube kanalları arasında yer alan ve her gün abone sayısını hızla arttıran BAKMIŞ YouTube kanalı sizlere birbirinden ilginç içerikleri en iyi şekilde sunmaktadır. Video içeriklerinde teknoloji haberleri, bilim haberleri, komple teorileri, gizli bilgiler, kehanetler, gizemli olaylar youtube, merak edilen arkeoleji çalışmaları.
Gizli tarihi bilgiler, mitler, efsaneler, paranormal olaylar, uzay ve uzay bilimi… Antik medeniyetler hakkında araştırmaları ve daha fazlasını sizlere en açıklayıcı şekilde sunmaktadır.

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz. kıyamet

Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

avatar
 • 2020 kehanetler 2 sene önce
 • Kehanetlerinden tutanlarının yanı sıra tutmayanlarıda var ama 🙂