Simpsonlar ve Gerçekleşen Kehanetleri – THE SIMPSONS 2021

Sıradaki içerik:

Simpsonlar ve Gerçekleşen Kehanetleri – THE SIMPSONS 2021

avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

2021 THE ECONOMİST DETAYLI KAPAK ŞİFRELERİ KEHANETLERİ

2021 The Economist dergisi kapağı yayınlandı. Dünya kehanetlerinde bulunan 2021 Ekonomist dergi kapağı yine gündem olacak! Detaylı inceleme ve şifrelerini sizler için araştırdım. 2021 yılında bizleri neler bekliyor neler olacak? The Economist 2021 kapak yorumu ve şok eden detaylar bu videoda bulacaksınız!

The Economist 2021 Dergi Kapağı

Her yıl yayınladığı kapaklar ile gündem olmayı başaran The Economist dergisi, 2021 yılı için hazırladığı kapağı da resmi Instagram hesabı üzerinden yayınladı. İnstagram hesabında “2020 kesinlikle unutulmaz bir yıl oldu.” başlığı yayınlanan bu kapak çok konuşulacak!

Herkesin bildiği gibi söz konusu derginin hazırladığı görseller üzerinden bir sonraki yıl dünyayı nelerin bekleyeceğini tahmin edebiliyoruz.

2021 THE ECONOMİST DETAYLI KAPAK ŞİFRELERİ – DÜNYA GÜNDEMİ ve KEHANETLERİ

Kapak resimlerinde gizlediği şifreli mesajlarla gelecekte başımıza gelecek olan felaketlerin işaretini veren Ekonomist dergisinin 2021 mesajları yine çok konuşulacak gibi.

Dergi özellikle ortaya koyduğu simgeler, semboller ile beraber okuyucularına çeşitli mesajlar veriyor. Peki ama bu senenin kapağına baktığımızda 2021 yılında bizleri neler bekliyor? 2021 yılında neler olacak? 2021 kehanetleri ve planlar…

2021 Ekonomist Dergisi Kağı

Kimileri bu kapağı 2020 yılının özeti olarak yorumlasa da, 2021 tahminleri ve kehanetleri açıkça görülüyor. 2021 yılında da koronavirüs devam edecek ve aşı yine gündemde olmaya devam edecek. Aynı zamanda 2021 yılı 2020 yılının ikinci devresi olduğunu da açıkça anlayabiliriz.

Görmüş olduğunuz görselde ilerde yaşayacağımız felaketleri görüyorsunuz en azından The Economist dergisi öyle söylüyor dergi sahipleri geleceği mi görüyor diyebilirsiniz geleceği tabi kimse bilemez fakat ortada kurgulanmış ve planlanmış bir gelecekten bahsetmiyorsak.

Büyük Reset 2021 Yılı mı? The Economist Ne anlatıyor?

Büyük Reset”, tarihin en büyük dönüşüm projesi “Yeşil Yeni Mütabakat” ve The Economist dergisinin “2021’de Dünya” kapağı konuları BAKMIŞ tarafından yorumlanıyor. Merkez bankalarının basacağı devasa miktarda para dünyaya nasıl dağıtılacak? Pandemi ne zaman bitecek? İklim değişikliğine bağlı “Küresel Isınma” meselesi, yeni küresel sorun olarak pandemiden sonra nasıl gündeme gelecek?

Kapaktaki gördüğünüz resim , slot makinesinin kolunun çekildiği anla neredeyse aynı anda kaydedilmiş. Yani bu resimde oyunun oynandığı tam o anı görüyorsunuz.

Kolu çeken kişi , simgeler hızla dönerken soldan ikinci sırada yer alan kırmızı düğmeye başmış , ve Joe Biden denk gelmiştir. (Bu slotun durduğunu gölgesiz olmasından anlayabiliriz) Amerikanın bölünme ihtimalini hemen altında görebilirsiniz ama bu es geçmiştir , yani bu ihtimali kafanızdan silin.

Geriye kalan 3 slota dikkatli bakın. Simgelerin tamamı gölgelidir. Bu , o slotların hala dönüyor olduğunu gösterir. Yani oyunu oynayan kişi diğer 3 kırmızı düğmeye daha basacak , ve bu slotlarda yer alan simgelerden birer tanesini bulacaktır. Kalan 3 slotun sonuçları 2021 de ortaya çıkacak ve bu slotlarda yer alan simgelerden bazıları olacaktır. Hangileri olacağı konusundaki fikirlerim de bana kalsın. Fikriniz varsa yoruma cevap yazın.

“insert stimulus funds”

Sırf “insert stimulus funds” yazan coin haznesinin bile komplo teorisi için yeterli olacağı, dünya ile birileri oynuyor mesajı veren görseldir. 2020’de yaşananlardan ziyade 2021’de benzer olayların olmaya devam edeceği fikrine kapıldım ben.

stimulus kelimesi özellikle seçilmiş ve tetikleyici demek.. yani birileri jetonu atıyor, bir takım olaylar yaşanıyor, siz de sonra bunların rastgele ve tesadüfi olaylar olduğunu düşünüp “aman tanrım ne felaket bir yıl” diyorsunuz. bunu anlamak için çok zeki olmamak lazım diye düşünüyorum.

Bakmış Kanalında daha fazla video izleyin!

Son Popüler Videolar:
– Simpsonlar ve Gerçekleşen Kehanetleri – THE SIMPSONS 2021
Deprem ACİL DURUM HAYATTA KALMA ÇANTASI
HER ŞEY KONTROL ALTINDA! The Economist Kehanetleri 
KEHANETLERİ GERÇEKLEŞİYOR! Aziz Malaki ve Shipton Ana 
KURAN DA ZAMAN YOLCUSU GİZEMİ!
21 ARALIK’TA NE OLACAK? Kehanetler
2020 Türkiye ve Dünya Kehanetleri – Baba Vanga, Nostradamus, Selenge 
Kahin Alois Irlmaier 3. Dünya Savaşı Kehaneti 
– 2020 Türkiye Dünya Kehanetleri – Azerbaycanlı Şaman Kimdir?
Ve daha fazlası kanalımızda…

Popüler Oynatma Listelerimiz;

Zombi Videoları: https://bit.ly/37r2uSi
Türkiye ve Dünya Kehanetleri: https://bit.ly/31rrTaK
Gündem videoları: https://bit.ly/2FRu7c2
Gizlenen Türk Tarihi: https://bit.ly/3meN6wN
Kıyamet Sonrası Bilim Kurgu: https://bit.ly/3dNqwbC
Epifiz bezi ve 3. Göz hakkında: https://bit.ly/3o7Aj0R
Mehdi ve Deccal Videoları: https://bit.ly/35jYfFt
Dünya bunu konuşuyor! Sondakika: https://bit.ly/3o9fdiJ

Sosyal Medya Takip edin son dakika gelişmelerinden haberdar olun:

Instagram: @bakmisonline
Pinterest: bakmisonline

Bakmış Kanalı Hakkında:

Bakmış içeriklerinde teknoloji ve bilimi en iyi şekilde kullanarak komplo teorileri, gizli bilgiler, ilginç bilgiler ve daha fazlasını tüm okuyucularına ve izleyicilerine ücretsiz şekilde sunmaktadır.

Bakmış en çok merak edilen konuların başında gelen kehanetler ve bu kehanetler hakkındaki araştırmaları, gizemli olayları ve merak edilen arkeoloji çalışmalarını detaylı bir şekilde incelemektedir. Bunun yanında mitler, efsaneler, paranormal olaylar, uzay ve uzay bilimi, antik medeniyetler ve birçok ilgi çekici içeriği başarılı şekilde yapılan araştırmalar ile sunmaktadır.

Siz de gizemli olaylar izlemek ve daha fazla bilgi almak için hemen BAKMIŞ Youtube kanalımıza abone olarak hemen ücretsiz videolarımızdan bildirim alabilirsiniz. Birbirinden farklı kategorilerde onlarca içerik ve video sizleri beklemektedir. Sizler de tüm bu içerikleri kolayca takip etmek, videoları izlemek ve sevdiklerinizi ile paylaşmak için hemen ücretsiz yerinizi alın, aileye katılın.

ÜCRETSİZ abone olmayı unutmayın; http://bit.ly/2ReyspU
ÜCRETLİ abone olup kanalımıza destek olmak için; https://bit.ly/2TfiSwY
iletişim için; info@bakmis.com

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.