Dönüşmeye Başladılar 2019 Zombi Geyik

Sıradaki içerik:

Dönüşmeye Başladılar 2019 Zombi Geyik

3. Dünya Savaşı – Sosyal Medya Çöktü – Komplo Teorisi

1241 okunma — 07 Temmuz 2019 20:35
3. Dünya Savaşı – Sosyal Medya Çöktü – Komplo Teorisi

İçindekiler

Bir anda komplo teorisi fırtınası yaşandı

3. dünya savaşı ne zaman derken , bir anda komplo teorisi fırtınası yaşandı.

  • Sosyal medya çöktü.
  • Trump öldü mü?
  • Abd İran’a saldıracak mı?
  • Rusya denizaltı gizemi hakkında açıklama yapmıyor!
  • Baba vanga ve Nostradamus gerçekleşen 2019 kehanetleri!
  • Peki Türkiye tehlikede mi?
  • dünya tehlikede mi?
  • Sizce Amerika İran a saldırır mı?
  • Rusya ve Amerika savaşı hazırlıkları sürerken s400 alımı ülkemize ne yarar sağlayacak.

Trump öldü diyende oldu?

amerika rus deniz altısını batırdı diyende? kimileri 3. dünya savaşını başlattı? kimileri uzaylı istilası başladı dedi? kimileri iran ve trupma suikast düzenledi dedi kimileri ise iran rusya deniz altısını nükleer füzeyle vurdu. Daha bu komplo teorileri havalarda uçuşurken ardından yaşanan sosyal medya devlerinin çöküşü milyonları komplo teorileri ile kırıp geçirdi. hatta bu komplo teorileri o kadar inandırıcı bir hal almaya başladı ki tüm dünyaca bilinen tanınan gazeteciler profesörler akademisyenler de katıldı.

Sanal dünyada adeta fırtınalar koparken herkesin aklında şu soru vardı? Gerçekde ne oluyor? Komplo teorisi gerçek mi oldu?

Her şey 2 temmuz da başladı. bu gün bence dünya gündemine kazınmalı. Çogu kişi komplo teorilerine inanmıyor gibi gözüksede yada öyle iddaa etsede bir dizi rastlandı diyabileceğimiz olaylar silsilesi aslında herkesin komplo teorilerine ne kadar inandığını bizlere gösterdi. Peki gerçekten rastlantımıydı bu yaşananlar yoksa gerçeklik payı vardı da diğer çürütülen komplo teorilerinin arasına karıştırılıp bir kaçı derbest mi edildi. Peki son zamanlarda iran ve amerika arasında neler yaşanıyor ya peki rusya türkiye amerika üçlüsünün s400ler yüzünden burun buruna gelmesi.

Videonun ilerleyen zamanlarında bunlara gelicez çünkü bu videoda 2 temmuz ile 4 temmuz arasında yaşanan tüm komplo teorilerini ve bu komplo teorilerine neden olan konuları ele alıp inceleyeceğiz. videoyu sonuna kadar izlemeyi unutmayın konuşulmayanları konuşmaya başlayalım. Kanalımıza destek olmak için yapmanız gerekenleri biliyorsunuz beğenin paylaşın ve o güzel yorumlarınızı eksik etmeyin. O zaman videoya başlayalım…

Son yüzyılda yaşanan olaylar film gibidir.

Filmlerin seneryosu yazılır oyuncular bulunur,sahneler çekilir ya; dünya da yaşanacak olaylar da önceden belirlenir, oyuncular,piyonlar, işbirlikçiler bulunur ve olaylar gerçekleştirilir. fazla detaylara boğulmaya gerek yok ama gerçekleri kimse size söylemez sizin araştırıp bulmanız gerekiyor.

Daha önce nostradamus için bir video hazırlamıştım ve o araştırmayı yaparken şu dizeler ile karşılaşıp hiçbir şey anlamamıştım tabi son zamanlara kadar şimdi bu dizeler o kadar anlamlı ki?

“Büyük katedral kırmızıya büründüğünde insanlığın çöküşü de başlamış olacak”

katedral yangınını hatırladınız dimi. aslında o bir başlangıçtı daha önce bir videomda bahsetmiştim oranın öneminden ve o gece yaşanan olaylardan hatta o zamana kadar süren bir tiyatro oyunundan.

Şimdi ben bunları neden anlattım dedim ya tüm komplo teorileri aslında birbirileri ile dolaylı yada dolaysız bağlı birbirine bir de simpson lar var mesela orayada gelicem ama ilk önce trump meselesine gelelim.

ABD Başkanı Donald Trump’ın 2 Temmuz’da öldüğü iddia edildi.

Özellikle sosyal medyada son dakika olarak yayılan iddialar tüm dünyayı salladı ve herkes ‘ABD Başkanı Donald Trump öldü mü?’ sorusunun yanıtını aramaya başladı. Donald Trump’ın öldüğüne dair iddialar bir anda olay yarattı. Peşinden gelen görüntüler ise iddiaları doğrular nitelikteydi. Hemen ardından akıllara dünyaca ünlü televizyon dizisi The Simpson ve Bulgar kahin Baba Vanga’nın kehanetleri geldi. daha önce videomuzda belirtmiştik baba vanga nın 2019 yılı tahminleri arasında Donald Trump iddiası da bulunan Baba Vanga, birçok konuya ilişkin öngörüsünü paylaşmıştı.

11 Eylül Saldırıları’ndan Prenses Diana’nın ölümüne birçok konuda yaptığı kehanetleri gerçekleşen Baba Vanga’nın Donald Trump iddiası ise oldukça konuşulmuştu. Baba Vanga, ABD Başkanı Donald Trump’ın gizemli bir hastalığa yakalanacağını söylüyor. Hastalık sonunda Trump beyin travması geçirecek ve artık kulakları duymayacak.

Bu komplo teorisi nin oluşturulmasındaki sebep;

Washington’da Beyaz Saray heyetinin apar topar toplanması olabilir. zira Başkan Yardımcısı Mike Pence başkan olmadığında emir komuta zincirine göre 2 numaralı isim sıfatıyla başkan oluyor kendisi. başkan yardımcı eyalet dışı ziyaret için havadayken apor topar beyaz saraya geri çağrıldı. Amerika da ki sosyal medya kullanıcıları bu sıradışı çağrıyı olağanüstü hâl ilan edildi diye yayınca küresel çapta komplo teorilerinin ortaya çıkmasına neden oldu tabi ki bununla bitmedi. Bildiğiniz gibi ABD’de bir başkan öldüğü zaman, onun yardımcısı yemin seromonisi ile görevi devralıyor. Mike Pence’in sözcüsü Alyssa Farah’ın “Başkan Yardımcısı’nın Washington’da kalmasını gerektiren bir şeyler oldu…

Alarm vermek için bir sebep yok” yönündeki açıklamaları da insanları bu düşünceye itti. Tabi bu arada trump ın tüm planlarının iptal edilmesi aynı zamanda rusya da üst düzey olarak planlarını iptal edip kremlin sarayında açıklama yapmadan toplanıya girmesi tuzu biberi oldu. Tabi aynı zamana deng gelen bu iki haberde komplo teorisyenlerinin elini güçlendirdi.
Kalp krizi, beyin kanaması diyenler oldu baba vanga kehaneti doğru çıktı diyenler bir diğer teoride suikaste uğradı iddaası.
Tabi bununlada sınırlı değil first lady melania trumpın beyaz saraydan kaçtığı ileri sürüldü. Daha sonra bu teoride zayıflamaya başlayınca melania trumpın uçağı kaçırıldı diye bir komplo teorisi yer almaya başladı uçak rotaları falan herşey paylaşılmaya başlanmıştı ve uçağı kaçıranlarda tahmin ettiğiniz gibi irana bağlı bir örgüttü.

Bildiğiniz gibi iran a girmek için neden arayan amerika için bundan sebepler düşünülebilir misiniz?

tabi ki komplo teorisyenleri de bizim gibi düşünmüş olucak ki; ilk önce iran sukiast düzenlendi dedi akabinde yaşanan rus diplomatların toplantıya girmesi. özellikle putin ve savunma bakanının acil kodu ile toplanması! rusyanın da işin içinde olduğu teorisini doğurdu ki aslında bunun çok ayrı bir nedeni olduğu daha sonra anlaşıldı. Rus denizaltı faciası yaşanmış ve 14 rus subayı can vermişti.

Rusyanın içinde olduğu komplo teorisi ne geçmeden önce bu teorinin çürüdüğü noktaya geleyim ,

ABD tarafından yalanlandı ve ABD Başkanı Trump’ın sağlık durumunun iyi olduğu yönünde bir açıklama yapıldı. hatta ben bu videoyu hazırlarken twit yazmaya bile başlamıştı 🙂
14 subayın hayatına mal olan yangın sonrası aslında bir çok teoride ortaya atıldı bunlarda bazıları nükleer sızıntı ve saldırı. Bu teorilerin ortaya atılmasının sebebi ise Rus yetkililerinin denizaltı faciası ile ilgili detaylı bir açıklama yapmamasından kaynaklanıyor. Şu an için verilen bilgiler arasında yangında 14 subayın can verdiği ve Putin’in Savunma Bakanı Sergey’i olaya özel olarak atadığı biliniyor. Güvenilir olmayan kaynaklardan da Rus denizaltısının etrafa radyasyon yaydığı söylentileri geliyor. Bu sızıntı haberi ile iki ihtimal ortaya çıkıyor ya bu gemi nükleer bir bomba taşıyordu yada nükleer bir bomba ile vurulmuştu. nükleer bomba denemesini de irana yıktılar resmen birazdan bu konuyada değineceğim.

Tabi bunlar olurken bürüksel de hareketlenmeye başlamıştı. Avrupa birliği komisyonu iranın nükleer programıyla ilgili olağanüstü toplandı. İranın da işin içine girmesiyle kafalar iyice karıştı. Bu teoride şu şekildeydi iranın nükleer füze denemesi yaptığını ve Amerikanın iranı vuracağını söyleyenler artmaya başladı. Amerika saldırı emri vermek için toplanmıştı rusya da amerikaya karşılık vermek için
Ancak Norveç Radyasyon ve Nükleer Güvenlik Kurumu tarafından “Kazanın yaşandığı bölgede, yüksek radyasyon bulgusuna rastlamadık” açıklaması gelmesiyle birlikte bu teori de yalanlanmış oldu.

Son komplo teorisi ise İran’ın o bölgede nükleer füze denemesi yaptığı yönünde.

Dünya’da artan gerginlik ile birlikte İran devletinin ABD’ye gözdağı vermiş olması ihtimali söz konusu. Birleşmiş Milletler, ABD, Rusya ve Çin’in toplanmasının sebebinin bu olduğu düşünülüyor.
Birde bunlar yetmezmiş gibi tüm bu bilgi kirliliği arasında onlarca komplo teorisi havalarda uçarken w.app ile başlayan çökme facebook ve instagram ile devam etti. Bir anda sosyal medyaların bir bir düşmesi de tabi bu komplo teorilerin üzerine tuz biber oldu. Çünkü bu kadar rastlantısal olaylar peşi sıra yaşanıyordu ki bundan nemalanmak isteyen bazı kişiler sosyal medya üzerinden propaganda çalışmaları yapmaya başlamıştı bile.

Aslında çoğu sosyal medya kullanıcısı alışkın her ay düzenli olarak bir defa bu çökme yaşanıyor. Eğer sözü geçtiği gibi komplo teorisi nedenlerinden biri için sosyal medyalar kapatılıyor olsa idi bu sadece facebook grubu için geçerli olmazdı. Tüm sosyal medya hatta internet hattı devre dışı bırakılırdı. Ama bu olay sadece face grubu uygulamalarının bir sunucu sıkıntısı olduğu tahmin ediliyor zukenberg amca bu kadar parayı kazanıp şu serverları adam akıllı bir şey yapamadı. Tamam, bu bahane ile milyonlarca kullanıcının verilerini el altında satıyorlar ama ilerde bu zaaflar çok büyük çöküşlere veri kayıplarına neden olabilir.

Tabi bunlarla da sınırlı değil komplo teorisi

gecenin ilerleyen zamanlarında müthiş bir teoride ortaya atıldı. Ve binlerce kişi dünyanın uzaylılar tarafından istila edilmeye başlandığını Amerika ve Rusya’nın ülkelerini savunmak için, saraylarına çekildiğini hatta ve hatta bazı bölgelerde elektrik kesintisi akabinde telefon ve internet sistemlerinin çökmesi de bu teoriye tuz biber oldu.

Sonuç olarak; Trump’ın sağlık durumunun iyi olduğu açıklaması, Norveç’ten anormal bir radyasyon seviyesi olmadığı açıklaması, Putin’in ise can veren 14 asker için programını iptal etmesi üst üste geldiği için Dünya’yı bir kaosa sürüklemiş gibi görünüyor. İnternette yaşanan bilgi kirliliği de bu kaosu destekleyen önemli bir unsur.

Videoyu sonlandırmadan bir komplo teorisi ni bence hep beraber düşünmeliyiz.

Bu sayılan komplo teorilerinden birinin gerçek olduğu iddiası var ve diğer komplo teorisi iddiaları çürütüldüğü için o teorinin arada kaynadığını iddia ediyorlar. Peki, sizce o komplo teorisi hangisi? Bunu yorumlara yazmaya unutmayın. Sözünü etmediğim başka komplo teorileri var ise lütfen bunları da yorum bölümüne yazın. Videoyu paylaşarak daha fazla insana ulaşmamıza yardımcı olabilirsin. Kanalıma abone olup bildirimleri açtıysanız eğer bir sonraki komplo teorisi videomuz da görüşmek üzere Hoşçakalın

Bu video Canon Eos M50 ile çekilmiştir. Montaj ise filmora 9 ile yapılmıştır.

Videoda bahsettiğimiz diğer komplo teorisi konulu videolarımız ;
3. Dünya Savaşı Kehaneti, 2019 Kıyamet
2019 Türkiye ve Dünya Kehanetleri, Baba Vanga Nostradamus
– ODAKLAN i Pet Goat 2

Youtube kanalımızdaki diğer popüler videolardan ve komplo teorisi nden bazıları ;
Büyük Marmara Depremi için Tarih Verildi 2019
NEDEN Tarihçilerimiz Kripto YAHUDİ
Türkiye’de Meleklerin Yaşadığı Yeraltı Şehri

YouTube kanalları arasında yer alan ve her gün abone sayısını hızla arttıran BAKMIŞ YouTube kanalı sizlere birbirinden ilginç içerikleri en iyi şekilde sunmaktadır. Video içeriklerinde teknoloji haberleri, bilim haberleri, komple teorileri, gizli bilgiler, kehanetler, gizemli olaylar youtube, merak edilen arkeoleji çalışmaları, gizli tarihi bilgiler. Bunun yanında mitler, efsaneler, paranormal olaylar, uzay ve uzay bilimi, antik medeniyetler hakkında araştırmaları ve daha fazlasını sizlere en açıklayıcı şekilde sunmaktadır.

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz.

Birbirinden farklı içerikleri ile sizlerde son dakika gelişmelerini ve haberleri buradan takip edebilirsiniz. Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak için hemen aşağıdaki abone ol butonundan kanalımıza abone olabilirsiniz. Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın.

http://youtube.com/c/BAKMIŞ

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.