KONYA DA ÇİFTÇİLER YOLU KAPATTI SU GELMEYİNCE

Sıradaki içerik:

KONYA DA ÇİFTÇİLER YOLU KAPATTI SU GELMEYİNCE

olumlamalar-cekim-yasasini-arzularina-ulasmanda-sana-yardimci-olacak-Olumlama-cumleleri-bilincalti-olumlamalari-bolluk-bereket-para-saglik-icin-olumlama-cumleleri
avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Olumlama Cümleleri ve Çekim Yasası

Bu videoda ki olumlamalar çekim yasasını hayatında harekete geçirecek, arzularına ulaşmanda sana yardımcı olacak. Olumlama cümleleri, bilinçaltı olumlamaları, bolluk bereket, para, sağlık için olumlama cümleleri ile başarılı olabilirsiniz!

Hayatına Yeni bir sayfa açmaya var mısın?

Bu video ile yeni bir sayfa açıyoruz, kanalımızda Özel frekans ayarları yapılmış olumlama meditasyon müzikleri dinleyerek ve kanalımızda sizler için uygulanması kolay, başarıya ulaştıracak yeni yöntemler ile bilinçaltınızın gücünü ortaya çıkartacak. Çekim yasasının hayatındaki gücünü her geçen gün daha iyi hissedeceksin. Bakmış kanalına hoş geldin.

Dakika dakika videoda neler var?

00:00 Olumlama cümleleri neden işe yaramıyor?
01:40 Pozitif düşün! Ama nasıl? Bilinçaltı Sistemi ve içselleştirme
03:02 En Etkili Metod! Olumlama cümleleri nasıl uygulanmalı
05:05 41 Olumlama Cümlesi ile Meditasyon müziği

Ne yapacağız? Neler öğreneceksiniz!

Kendi kendine yapabileceğin en etkili ve hızlı bilinçaltı temizliği etkili teknikler ile çekim yasasını doğru uygulamak için video serisi hazırlamaya karar verdim. Çünkü insanlar bu kadar negatif düşünce içinde pozitif kalabilmeyi başaramıyor.

Çekim yasası ile nasıl hayallerinize sahip olabilirsin? Çekim yasası kullanarak her hangi bir şeyi elde edebilir misin? Nasıl mutlu ve başarılı olabilirsin? Bilinçaltını programlamak mümkün mü? Peki başkasının bilinçaltına girmek? hepsini ve daha fazla kişisel gelişim videolarını Bakmış kanalında bulacaksınız.

Bunun yanında gündem videoları ve komplo teorileri de yine sadece gerçekler ve abartısız şekilde kanalımızda abone olmayı unutma 🙂

Olumlama Cümleleri ve Bilinçaltı Zihnimiz

Olumlama cümleleri söylemek dinlemek ve bu cümleleri düşünmek, bilinçli zihnimizle yaptığımız, irademizle gerçekleştirdiğimiz bir eylemdir. Burada hatırlamamız gereken en önemli şey; Hayatımızı davranışlarımızı yöneten ve yönlendiren bilinçli zihin değil, bilinçaltı zihnimizdir.

Dolayısıyla olumlamalar direk bilinçaltımıza hitap edecek şekilde telkin edilmedikçe bu, bilincimizle gerçekleştirdiğimiz ve işe yaramayan bir çabadan öteye gidemeyecek.

Olumlama cümleleri Telkindir! Doğru metodu uyguluyor musun?

Olumlama cümleleri de aslında bir çeşit telkindir. Ancak bilinçaltı düzeyde içselleştirilemediği sürece hiçbir fayda sağlamayacağı da başka bir gerçektir. Olumlama cümlelerinden sonuç almak için bu cümlelerin bilinçaltına ulaşmasını sağlamak şarttır. Tek başına olumlama cümleleri okumak maalesef o cümlelerin bilinçaltımıza ulaşması için yeterli değildir.

Net Sonuçlar Almak ve Hedefe Ulaşmak

Bazı konularda net sonuçlar almak, Hedefe ulaşmak isteriz. Bütün bu pozitif düşünme çabalarımız bilinçli zihnimiz ile yaptığımız çabalardır. Tek başına pozitif düşünme çabaları kısa bir süre için kendinizi iyi hissetmenizi sağlamaktan öteye gitmez.

Bizim amacımız kalıcı bir şeyler koymak ortaya, bunu da birlikte zamanla başaracağımıza inanıyorum kanalımıza abone olun çünkü bu videoların devamı gelecek ve birlikte bunu başaracağız.

“Pozitif düşün” ama Nasıl?

Çeşitli yerlerde eminim ki bu pozitif düşünme konulu kitaplar videolar ve makaleler görmüşsünüzdür. Hepsi de aynı şeyi söyler özünde. “Pozitif düşün

Ekonomik kriz yaşam kaygısı hastalıklar pozitif düşünecek çok fazla zamanımız yok ki bu kadar negatiflik içinde diyorsunuz. Haklısınız ama bu biraz önce dediğim bilinçli zihnimizde. Biz biraz sonra duyacağınız ve tekrar edeceğimiz bu cümleleri bilinçaltımızda içselleştireceğiz.

Peki bunu nasıl yapacağız?

Her insanın bilinçaltı farklı şekilde çalışır. İlk önce bunu kabul etmeniz gerekiyor. Bir kişide işe yarayan bir uygulama metot diğer kişide aynı etkiyi sağlamayabilir. Bu videoda sadece en yaygın olarak kullanılan ve işe yarayan bir metodu ve iki farklı kullanım şeklini dile getirsem de kanalımızda bu konuyla ilgili daha farklı videolarda hazırlayacağım ve sizlerle birlikte bilinçaltınıza beraber erişeceğiz.

Daha önce epifiz bezi ve üçüncü göz ile ilgili birkaç videoyu kanalımızda paylaşmış abonelerimizin birçoğu da bunlardan ciddi şekilde fayda sağlamıştı bu videoların linklerini açıklama bölümüne bırakıyorum video sonrası izleyebilirsiniz.

Bakmış Kanalında daha fazla video izleyin!

Epifiz bezi nasıl temizlenir? 3. göz nasıl açılır?
Timüs Bezi ve Epifiz Bezi Mucizesi! Aktivasyonu 
3. gözünüz açılsaydı bir gününüz nasıl geçerdi?
EPİFİZ İLACI GİZLİ İKSİR – MANNA ORMUS 
Göz perdesi kalkarsa ne görürüz? 
Pineal gland temizleme nasıl yapılır? ipuçları bilinmeyenler
Astral seyahat nasıl yapılır? Yeni Teknikler 
RÜYALARI KONTROL ETME! Lucid Rüya Nasıl Yapılır?

Ve daha fazlası youtube kanalımızda…
Bakmış Kanalına Abone Olmayı Unutma!

Bakmış en çok merak edilen konuların başında gelen kehanetler ve bu kehanetler hakkındaki araştırmaları, gizemli olayları ve merak edilen arkeoloji çalışmalarını detaylı bir şekilde incelemektedir. Birbirinden farklı kategorilerde onlarca içerik ve video sizleri beklemektedir. Sizler de tüm bu içerikleri kolayca takip etmek, videoları izlemek için hemen ücretsiz yerinizi alın!

ÜCRETSİZ abone olmayı unutmayın; http://bit.ly/2ReyspU

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.