Göz perdesi kalkarsa ne görürüz? Kalp gözü nasıl açılır? 3.göz, Epifiz Bezi, Kuran Büyük Sır

Sıradaki içerik:

Göz perdesi kalkarsa ne görürüz? Kalp gözü nasıl açılır? 3.göz, Epifiz Bezi, Kuran Büyük Sır

51. bölge baskını ve Pentagon ufo itirafı gündem de. Uzaylı ve ya uzaylılar ın (dünya dışı varlık), halktan gizlendiği yer olan; uçan dairelerin gizemi ve uzaylı teorilerinin merkezi. Uzaylılar var mı? Uzaylılar gerçek mi?
avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

51. BÖLGE Baskını – Pentagon UFO itirafı ve UZAYLILAR

51. bölge baskını ve Pentagon ufo itirafı gündem de. Uzaylı ve ya uzaylılar ın (dünya dışı varlık), halktan gizlendiği yer olan; uçan dairelerin gizemi ve uzaylı teorilerinin merkezi. Uzaylılar var mı? Uzaylılar gerçek mi? Amerikan donanması askeri bölge olan 51.bölgeye (area 51) girilemeyeceğini dile getirmişti. Peki ne oldu? Yıllar önce güvenlik nedeniyle taşınmış olabilir mi? ABD’nin savunma bakanlığı yani Pentagon ufo açıklaması itiraf gibiydi. Görüntüler ufo gerçeğini gözler önüne serecek. Belgesel tarzında anlattığımız bu videoda 51. bölge sırları nı öğrenmeye hazır olun! İnsanlardan gizlene büyük sır açığa çıkıyor!

Beklenen büyük 51. Bölge baskını gerçekleşti bu olaya değineceğiz

fakat aynı zaman diliminde Amerika’nin Savunma Bakanlığı ve Genelkurmay Başkanlığı yani Pentagon’dan dünyayı şokta bırakan bir açıklama geldi. 2017 yılında sızdırılan UFO görüntüleri hakkında Uzun süredir ortada olan ve sahte olup olmadığı tartışılan video görüntüleri hakkında şok edici bir gerçek ortaya çıktı: video gerçek! Peki gerçekler bizden gizleniyor mu? Yetkili isim, esasında Pentagon’un bu ürkütücü videoları halk ile paylaşmadığını belirtti.

Bir diğer konu 51. Bölge baskını sizcede biraz garip gelmiyormu?

51.bölge baskını, bu senenin Temmuz ayında Kaliforniyalı bir genç olan ve internet üzerinden şakalar yapan Matty Roberts tarafından bir Facebook etkinliği olarak başladı. Etkinlik, bir anda çevrimiçi toplulukların ve UFO tutkunlarının dikkatini çekti. 2 milyon insan etkinliğe katılacağını belirtirken 1,5 milyon kişi ise ilgilendiğini belirtmişti. Dünyanın en iyi korunan bölgesi sizce böyle bir baskına izin verir mi? Yada gerçekten 51.bölge hala orada mı? Bakmış kanalına hoş geldiniz eğer ilk defa videolarımdan birine deng geliyorsanız ben bakmış..

Pentagon UFO itirafı.. Uzaylılar aramızda mı?

Son günlerde Ufo hayralarını yada uzaylılara sempati duyan insanları heyacanlandıran haberler peş peşe geliyor. 51. Bölge baskını zaten yeterince yer kaplamıştı haber bültenlerinde bunu bekleyen insanlar bir anda pentagonun açıklamalarıyla şok oldu. Üstelik bu bilgi direkt donanma sözcüsü Joseph Gradisher tarafından duyuruldu. Donanma sözcüsü Joseph Gradisher yaptığı açıklamada bu görüntülerin gerçek olmasının kamuoyuyla paylaşılması gerektiği anlamına ‘gelmediğini’ savundu. ABD Donanması tarafından çekilen görseldeki videoda, yuvarlak bir cisme benzeyen bir aracın gökyüzünde ilerlediği görülebilir.

ilk kez New York Times tarafından gündeme getirildi..!

İddialar ilk kez 2017 yılında New York Times tarafından gündeme getirilmiş ve ‘tanımlanamayan hava cisimleri’ olarak nitelenmişti. ABD Başkanı Donald Trump da haziran ayında yaptığı açıklamada donanma pilotlarının gökyüzünde gördüğü tanımlanamayan cisimlerde artış olduğunu belirtmişti. Amerika Birleşik Devletleri Savunma Bakanlığı Sözcüsü Christopher Sherwood, basın mensuplarına UFO’lar ve uzaylılarla ilgili açıklamalarda bulundu. Sherwood yapmış olduğu açıklamalarda Gelişmiş Uzay Tehdidi Tespit Programı isimli proje kapsamında, uzun yıllardır UFO’lar üzerinde araştırma yapıldığını belirtti. ABD’nin 38 gizli projesinin üzerindeki gizem geçtiğimiz dönemde kalkmış, ABD Defense Intelligence Agency’ye ait (Savunma İstihbarat Servisi) belgeler yayınlanmıştı. Yayınlanan belgeler arasında UFO belgeleri de yer aldı. Söz konusu belgelerde ABD’nin lazer silahı, görünmezlik gibi projeler kapsamında milyonlarca dolar harcadığı ortaya çıktı. Aynı belgelere göre, ABD’deki kurumlar UFO araştırmaları kapsamında 22 milyon dolar (Yaklaşık 120 milyon TL) harcadı. Geçtiğimiz dönemde Amerika Birleşik Devletleri’nin Savunma Bakanlığının 2007-2012 yılları arasında bir UFO tanımlama programını fonladığı belirlenmişti.

2020 ve 2023 yıllarına DİKKAT!

Komplo teorisyenlerinin 2020 ve 2023 yıllarına zaten dikkat çektiğini özellikle vurguluyoruz kanalımızda 2019 yılı sonlarına geldiğimiz bu günlerde artan haberlerin çokluğu kanalımızı açtığımız günden beri savunduğumuz teorilerin bir bir gerçekleştiğini kanıtlar nitelikte..

Bob Lazar

Bob Lazar Dünyaca ünlü 51. Bölge’de çalıştığı iddiasıyla 30 yıldan fazla bir süre önce dünyanın ilgisini çekmişti..

Lazar’ın çalıştığını iddia ettiği Nevada çölündeki yardımcı tesislerin çok gizli bir uzaylı teknolojisine ev sahipliği yaptığı ve Lazar’ın işinin tersine mühendislik* olduğu anlaşılıyordu.

*Tersine mühendislik, bir aygıtın, objenin veya sistemin; yapısının, işlevinin veya çalışmasının, çıkarımcı bir akıl yürütme analiziyle keşfedilmesi işlemidir. Makine veya mekanik alet, elektronik komponent, yazılım programı gibi) parçalarına ayrılması ve çalışma prensiplerinin detaylı şekilde analizini içerir.

Bu iddiasının ardından, bilim teknisyeni Lazer yeterli kanıtı olmadığı için eleştiriler aldı. Geçtiğimiz yıl sonu vizyona giren “Bob Lazar, Area 51 & Flying Saucers” adlı film, Lazar’ın hikayesi boyunca bir dizi yalan testi geçirdiğini ortaya çıkardı. Bir başka yalan makinası uzmanı da sonuçları analiz etti ve “doğrulanmış” oldukları sonucuna vardı.

Boyd Bushman

51. bölgede çalışmış olan ve ölümünden kısa bir süre önce çektiği video ile bu bölgedeki tüm gerçekleri anlatan bilim adamıdır. Bushman, ABD’li yetkililer tarafından sürekli inkar edilen Area 51 merkezini gördüğünü ve orada uzaylıların yapısı ile ilgili çalışmalar yapan bir grup bilim adamının olduğunu söyledi. Body Bushman çekilen fotoğrafları delil olarak göstererek kaydettiği videoda Area 51 merkezinde ele geçirilen uzaylıların iki tür olduğunu işaret etti. Bu iki grubu dünyalılara yakınlık gösteren ve düşmanlık gösterenler olarak ayırmıştır. Body Bushman uzaylıların uzun parmaklara ve perdeli ayaklara sahip olduklarını ayrıca Quintumnia adlı bir gezegenden dünyaya geldiklerini iddia etmiştir. Body Bushman iddialarını uzaylı ve ufoların resimleriyle desteklemiştir. Açıkladığı en önemli bilgilerden biri ise 51. Bölgede yaşayan uzaylıların bir çoğunun yaşının 250 ve üzeri olduğunu ve bunlardan 18 tanesinin ABD için çalıştığını söylemesidir. bir uzay gemisinden aldığı uzay taşının değerinin 2000 Amper gücünde olduğunu söylemektedir.

Dünyayı yönetenler neden açıklamıyor?

Dünyayı yönetenler, uzaylılar ve UFO’larla ilgili gizlenen dosyaları deşifre etmeme nedenlerinin kamuda panik yaratmamak adına olduğunu söylüyorlar. Asıl neden ise dünyadaki mevcut yönetim sistemlerinin ve enerji kaynaklarının değişmesinden korkmaları.

Çünkü mevcut sistem baktığımız zaman dünyada belli bir denge var ama bu denge huzur ve mutluluk getirmedi. Dünyayı yöneten politik sistemler içi çökmüş, çürümüş vaziyette. Enerji kaynakları deseniz öyle

Hâlâ doğayı yok ediyoruz. Alternatif enerji kaynakları üzerinde gizil çalışmalar olmasına rağmen bunlar deşifre edilmiyor. Yani aslında dünya insanının çoğu pek mutlu değil. Bir değişim gerekiyor. Bunu yapacak iki şey var: NASA ve evrende başka zeki varlıkların yaşadığı bilgisi

Bu mevcut sistemi değiştirmek için yeterli büyüklükte bir değişim.

Birde 51. Bölge baskını var aslında herşeyi tetikleyen bir dönüm noktası diyebiliriz buna…

Ne kadar orijinal etkinlik sildirilsede çok büyük bir topluluk bu bölgeye gerçek bir baskın düzenlemeye hazırlanıyordu. 51.bölge baskını, bu senenin Temmuz ayında Kaliforniyalı bir genç olan ve internet üzerinden şakalar yapan Matty Roberts tarafından bir Facebook etkinliği olarak başladı.

Etkinlik, bir anda çevrimiçi toplulukların ve UFO tutkunlarının dikkatini çekti. 2 milyon insan etkinliğe katılacağını belirtirken 1,5 milyon kişi ise ilgilendiğini belirtmişti. Toplamda 3,5 milyon insandan bahsediyoruz. Orijinal “51. Bölgeye Akın, Hepimizi Durduramazlar” etkinliği iptal edildi ve Las Vegas’a taşındı ancak bu, ABD Hava Kuvvetleri üssünü ziyaret etmek isteyen küçük grupları durdurmadı. ABD askeriyesinden yapılan uyarılara rağmen 100-200 kişi, 51.bölge kapsının dışında toplandı. Yaklaşık 2.000 kişi ise çevredeki kasabalara gitti.

İnsanlar, etkinliğe tuhaf kostümlerle, şişme uzaylılarla ve çeşitli yazılar yazan dövizlerle katıldı. Bir UFO tutkunu, ABD hükümeti arkadaş canlısı uzaylı ET’yi serbest bırakmaya çağırdı.

Birçok kişinin bildiği gibi 51.bölge, üst düzeyde korunan bir ABD Hava Kuvvetleri Üssü. Fakat şuda bir gerçek burası sadece birkaç sene önce güvenlik nedeniyle tahliye edildi. Yeni yer ise sır gibi saklanmakla beraber araştırmalar komplo teorisyenleri tarafından devam ediyor.

 

Bu video Canon Eos M50 ile çekilmiştir. Montaj ise filmora 9 ile yapılmıştır. Video süresi : 10:36

Diğer videolarımızıda izlemelisiniz:

Video kazançlarımızı nasıl harcıyoruz? FİDAN BAĞIŞI
Büyük İstanbul Depremi için Uyarı! 
Son zamanlarda yaşanan Orman Yangınları 
Filmlerde Nüfus Azaltma Projesi 
Deccal nerede ve ne zaman ortaya çıkacak 

BAKMIŞ YOUTUBE’da

YouTube kanalları arasında yer alan ve her gün abone sayısını hızla arttıran BAKMIŞ YouTube kanalı sizlere birbirinden ilginç içerikleri en iyi şekilde sunmaktadır. Video içeriklerinde teknoloji haberleri, bilim haberleri, komple teorileri, gizli bilgiler, kehanetler, gizemli olaylar youtube, merak edilen arkeoleji çalışmaları. Gizli tarihi bilgiler, mitler, efsaneler, paranormal olaylar, uzay ve uzay bilimi… Antik medeniyetler hakkında araştırmaları ve daha fazlasını sizlere en açıklayıcı şekilde sunmaktadır.

BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz.

Birbirinden farklı içerikleri ile sizlerde son dakika gelişmelerini ve haberleri buradan takip edebilirsiniz. Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak için hemen aşağıdaki abone ol butonundan kanalımıza abone olabilirsiniz. Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın. Diğer kategorilerimize de göz atın; Komple Teorisi, Gizemli Olaylar, İlginç Bilgiler, Bilinmeyenler

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.