ODAKLAN – Zombi kıyameti, Virüs Salgını, Fema, Dünya nüfusu azaltma

Sıradaki içerik:

ODAKLAN – Zombi kıyameti, Virüs Salgını, Fema, Dünya nüfusu azaltma

avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

5500 Metreden paraşütsüz atladı ama mucize eseri ölmedi

Sıradışı bir olay. Dünyada insan aklının çözemediği, bilimin açıklayamadığı, insanları dehşete düşüren birçok doğaüstü olay oluyor. Bazen bu kadarda olmaz dediğimiz olaylar meydana gelir, gerçekten sıradışı diyebileceğimiz. İşte onlardan biri ; İkinci Dünya Savaşı sırasında bir bombardıman uçağında görevli bir çavuş, uçağı isabet alınca 5500 metre yükseklikten atladı. Üstelik paraşütsüz olarak… Çavuş ölmedi ve benzeri mucizeler yaşamaya devam etti.

ABONE OL.! 
Kayıp Uçak ve Gemiler Videosu(Bermuda Şeytan Üçgeni) izlemek için TIKLAYINIZ

Filo çavuşu Nicholas Alkemade Henüz 21 yaşındaydı. İngiliz Hava Kuvvetleri (RAF) Birliğinde bir Lancaster tipi uçakta arka topçu idi. Aldığı görevin tehlikesi bir yana, bir Lancaster’de arka topçu olmak da ayrıca tehlikeli bir işti. Uçakta hareket alanı kısıtlıydı. Bu durumda paraşütünü taretin dışına bir yere koymak zorundaydı. Ayrıca Lancaster’in seyrettiği 6000 metre yükseklikte de hava çok soğuk oluyordu. Nitekim 24 Mart 1944 gecesi, gerçekten soğuktu.

Junkers 88 tipi bombardıman uçağı

Sonra keşif uçaklarının işaret fişekleri ve projektörlerle aydınlatılmış olan Berlin’e geldiler. Mucize eseri hayatta kalanlar, kurtulanlar. Fakat tam o sırada Almanların açtığı karşı ateşten ötürü uçağın Alkemade’nin bulunduğu bölümü isabet almıştı. Uçaksavar ateşi tareti yararak uçağın camını parçaladı. Alkemade’nin tüm vücuduna kıymıklar gömüldü. O sırada tam karşısında bir Junkers 88 tipi bombardıman uçağı gördü.

“Atlaman gerek paraşütünü kullan!”

Almanlar zaten hasar görmüş olan uçakların işini bitirmeye geliyorlardı. Düşman uçağı ile aralarında sadece 45 metre kalmıştı. Alkemade nişan alıp ateş etti. Junkers’in arka motoru infilak etti ve düşmeye başladı. Çavuş Alkemade rahatlamıştı. Çok geçmeden taretin kalıntılarını alevler sarmıştı. O anda iç hoparlörden Jack New-man’ın sesini duydu: “Atlaman gerek paraşütünü kullan!” Fakat bu Alkemade için pek kolay değildi, çünkü paraşütünü arkadaki o yıkıntı ve alevler arasından kurtarması gerekiyordu.

Paraşüt alevler içindeydi!

Sıcaktan birbirine kaynamaya yüz tutmuş kapıları açarak içerideki alevleri yarmaya çalışıyordu. Bu son umuduydu. Tekrar denedi. Paraşütünün yerini gördü. Korkunç bir durumdu: Paraşüt alevler içindeydi!

Korkunun yerini birden bir rahatlama almıştı. Alkemade tamamen sakindi. Sonradan şöyle anlatıyordu: “Çok sessiz ve serindi..Sanki bir bulut üzerinde dinlenir gibi… Adeta çok yumuşak bir yatak üzerindeydim. Hiç düşme duygusu yoktu. Eğer ölüm buysa hiç de kötü değil, diye düşündüm.

5.500 metreden yere çakılması için 90 saniye

Alkemade o kadar sakindi ki, 5.500 metreden yere çakılması için 90 saniye süresi olduğunu hesaplayabildi. Oysa bir hafta sonra alacağı iznini düşleyip duruyordu. Artık sevgilisi Pearl’ü göremeyecekti.

Havada sırtüstü yatar durumdayken yıldızlara baktı ve insanın yaşam içinde verdiği uğraşın ne kadar aptalca göründüğünü düşündü. Sonra kendinden geçti… 5500 Metreden paraşütsüz atladı ama mucize eseri ölmedi

ABONE OL.! 

7 rakamının gizemi ve sırrı (sayıların gizemi)
Deccal nerede ve ne zaman ortaya çıkacak?
Süper asker projesi (Geçmiş ve Gelecek)
Zaman Yolcusu Noah (2019 kehanetleri) 
Dünya’yı ve Tarihi Dize Getiren Adam Türk mü?

BAKMIŞ YOUTUBE’da

YouTube kanalları arasında yer alan ve her gün abone sayısını hızla arttıran BAKMIŞ YouTube kanalı sizlere birbirinden ilginç içerikleri en iyi şekilde sunmaktadır. Video içeriklerinde teknoloji haberleri, bilim haberleri, komple teorileri, gizli bilgiler, kehanetler, gizemli olaylar youtube, merak edilen arkeoleji çalışmaları, gizli tarihi bilgiler, mitler, efsaneler, paranormal olaylar, uzay ve uzay bilimi, antik medeniyetler hakkında araştırmaları ve daha fazlasını sizlere en açıklayıcı şekilde sunmaktadır.

BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz.

Birbirinden farklı içerikleri ile sizlerde son dakika gelişmelerini ve haberleri buradan takip edebilirsiniz. Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak için hemen aşağıdaki abone ol butonundan kanalımıza abone olabilirsiniz. Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın. Diğer kategorilerimize de göz atın; Komple Teorisi, Gizemli Olaylar, İlginç Bilgiler, Bilinmeyenler

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.