Hayvanlar Neden Dönüyor? Deccal ve Hz Mehdi

Sıradaki içerik:

Hayvanlar Neden Dönüyor? Deccal ve Hz Mehdi

9 ve 19 Sayısı GİZEM SIR MUCİZE
avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bunlara inanamayacaksınız!

9 rakamı ve 19 sayısı, rakamların gizemi sırrı mucizesi ve anlamı. Kuran ve Atatürk e kadar uzanan ilginç inanılması güç tesadüfler. Detaylı bir araştırma belgesel tadında.

9 eylül 2019 ve 19 eylül 2019

Son günlerde teorisyenler tarafından çokça konuşulan iki tarih göze çarpmaya başladı. 9 eylül 2019 ve 19 eylül 2019 bu iki tarih hakkında çeşitli teoriler üretilirken aklıma 2012 ,öncesinde 2011 dahada geriye gidersek 99 ve 2000 yıllarında yapılan kıyamet seneryoları geldi. Fakat biz bu videomuz da bir kıyamet teorisi falan üretmeyeceğiz aksine bu tarihlerden yola çıkarak çok dikkatimi çeken iki sayıyı araştırdım ve o kadar fazla sonuç çıktı ki büyük ihtimalle yarısını yayınlamayacağım bile.

9 ve 19 un gizemi sırrı mucizesi sistemi ne?

Evet sizlerinde en başta verdiğim tarihlerden anladığınız kadarıyla rakamlarımız 9 ve 19 peki bu 9 ve 19 un gizemi sırrı mucizesi sistemi ne? 9 ve 19 rakamını incelediğimizde hem matematik hem tarihi açıdan bir çok ilginç noktayla karşılaşıyoruz. Tesla’nın söylediği gibi evrenin tüm sırrı 9 rakamında mı? Tüm bunlar sadece tesadüf ya da sayı takıntısı mı yoksa 9 ve 19 rakamı gerçekten bir gizeme mi sahip? Türk dünyasından Atatürk’e Kuranı kerim den Çin alman geleneklerine kadar birçok detay sır ve gizem var. Detaylı yaptığım bu araştırma çok uzun olduğu için kısa kısa geçeceğim dikkatle izlemenizi öneririm.

9 rakamı çeşitli biçimlerde yorumlanabilir.

Bazen 9 acı ve kederle eş gören olumsuz özellikler içerdiği söylenebilir. 9 acı çekme ile bağlantılıdır; Çünkü İsa günün dokuzuncu saati (güneşin doğuşundan itibaren, yani öğleden sonra 3’te) ölmüştür. Ve Bazı kültürlerde 9 yeniden doğuşu simgeler. Çünkü 9’dan sonra 10 gelir ve 10 aslında başlangıç rakamı olan 1’in tekrarıdır. Bazı kültürlerde ise tam tersi sonu, bitişi, ölümü simgeler. Çünkü 9 tek basamaklı rakamların sonuncusudur.

Bilinen başka bir yorum türü de,

9’un mükemmelliğe yakınlığını vurgulamaktır: Truva 9 yıl kuşatılmıştır . Dante yorumlarında bulunan Meleklerin 9 sıralanışı mükemmel 3’ün yansıması olarak düşünülebilir, bu da her şeyi saran Tanrısal Birlik’in mükemmel 10 biçimini almasıyla tamamlanabilir. 9’un bu “cennetsel” yorumunun bir başka yanı da 8+1’den türetilebilecek olan, çoğaltılmış ve zenginleştirilmiş olan sonsuz mutluluktur.

Mustafa Kemal Atatürk’ün hayatında

Mustafa Kemal Atatürk’ün hayatında da 9 ve 19 sayıları önemli bir yeri var. Amerika’da yaşayan Türk Profesör Aziz İnan’ın araştırmasına göre…

Tüm bunlar tesadüf olabilir mi? Peki ya kuranı kerimde nasıl geçiyor bu rakamlar?

Merhaba Youtube Türkiye de yeniyim. Bakmış kanalı hızla gelişmeye, büyümeye devam ediyor. Bur da dev gibi bir aile için her hafta iki yeni video yüklüyorum. Bakmış videolarında teknoloji ve bilimi kullanarak komplo teorileri, gizli bilgileri, kehanet, gizemli olayları, merak edilen arkeoleji çalışmalarını sizler için araştırıyor ve benzeri bir sürü video paylaşıyorum.

Ücretsiz Abone olmayı unutmayın…

YouTube kanalları arasında yer alan ve her gün abone sayısını hızla arttıran BAKMIŞ YouTube kanalı sizlere birbirinden ilginç içerikleri en iyi şekilde sunmaktadır. Video içeriklerinde teknoloji haberleri, bilim haberleri, komple teorileri, gizli bilgiler, kehanetler, gizemli olaylar youtube, merak edilen arkeoleji çalışmaları, gizli tarihi bilgiler, mitler, efsaneler, paranormal olaylar, uzay ve uzay bilimi, antik medeniyetler hakkında araştırmaları ve daha fazlasını sizlere en açıklayıcı şekilde sunmaktadır.

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz.

Birbirinden farklı içerikleri ile sizlerde son dakika gelişmelerini ve haberleri buradan takip edebilirsiniz. Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak için hemen aşağıdaki abone ol butonundan kanalımıza abone olabilirsiniz. Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın.

http://youtube.com/c/BAKMIŞ

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.