YENi Salgın Hastalık Maymun Çiçeği Virüsü (Monkeypox)

Sıradaki içerik:

YENi Salgın Hastalık Maymun Çiçeği Virüsü (Monkeypox)

avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Amerika da 8.2 şiddetinde büyük deprem

Amerika da 8.2 şiddetinde deprem oldu! ABD’de 8.2 büyüklüğünde deprem kameralara yansıdı! ABD’de Deprem Anı Görüntüleri. Tsunami uyarısı yapıldı. Alaska Eyaletinin Perryville bölgesinin 91 kilometre güneydoğusunda gerçekleşen 8,2 büyüklüğünde depremin ardından yetkililerin kırmızı alarma geçtiği öğrenildi.

ÜCRETSİZ ABONE OL! : http://bit.ly/2ReyspU

🤩 Daha önce yayınladığımız videolara gözatmanı öneririm!
Hayatta Kalma Kitim İnceleme (KENDİN YAP)
Büyük İstanbul Depremi Olursa Ne Olur?
Deprem Çantası Nasıl Hazırlanır?
Deprem Olacak mı? Büyük istanbul Marmara Depremi
Deprem Kahini Büyük İstanbul Depremi Ne zaman?

Alaska eyaletinin güneydoğusunda meydana gelen şiddetli depremin ardından artçı sarsıntıların da peş peşe geldiği bildirildi. Amerika Birleşik Devletleri Jeoloji Araştırmaları Kurumu’ndan yapılan açıklamada, bölgede tsunami alarmı verildi.

ABD Jeolojik Araştırma Merkezi (USGS), yerel saatle 22.15’te kayıtlara geçen depremin yerin 10 kilometre altında gerçekleştiğini duyurdu.

İlk depremin ardından büyüklükleri 6.2 ve 5.6 olmak üzere iki büyük artçı sarsıntı kaydedildi.

Tüm Alaska Körfezi’nde hissedilen deprem sonrası tsunami uyarısı verildi. Ulusal Tsunami Uyarı Merkezi (NTWC), güney kısımlar ve Pasifik kıyı bölgeleri için uyarılar yayınladı.

Bir uyarı da Pasifik Tsunami Uyarı Merkezi’nden (PTWC), Hawaii ve ABD’ye bağlı özerk ada Guam için yapıldı. Ayrıca Kanada sahilleri için muhtemel bir tehlikenin seviyesi hesaplanıyor.

Sık sık büyük depremlere sahne olan Alaska’da, son olarak geçtiğimiz Mayıs ayında 6.1 büyüklüğünde bir sarsıntı kaydedilmişti. Temmuz 2020’de ise Alaska açıklarında 7.8 büyüklüğünde bir deprem kaydedilmiş ve tsunami uyarısı verilmişti.

Bakmış en çok merak edilen konuların başında gelen kehanetler ve komplo teorileri, gizli bilgiler, ilginç bilgiler hakkındaki araştırmalara yer veriyorum. Gizemli olayları ve merak edilen ilginç çalışmaları detaylı bir şekilde eğlenceli olarak inceliyorum. Hemen yerinizi alın! ÜCRETSİZ ABONE OL! : http://bit.ly/2ReyspU

🙈 🙉 🙊 Daha ayrıntılı bilgi videoda…

☢️ Beni Sosyal Medya’dan takip edin, sorularınızı ve isteklerinizi mesaj olarak atabilirsiniz!
Mail : info@bakmis.com // İnstagram : bakmisonline // Twitter : halilbakmis

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.