Sanal Bir Oyunun İçinde Mi Yaşıyoruz? Simülasyon Teorisi

Sıradaki içerik:

Sanal Bir Oyunun İçinde Mi Yaşıyoruz? Simülasyon Teorisi

Abdülhamit Han’dan Atatürk’e – Türk derin devlet geleneği

1779 okunma — 29 Haziran 2019 22:30
Abdülhamit Han’dan Atatürk’e – Türk derin devlet geleneği

Abdülhamit Han’dan Atatürk’e

Türk derin devlet geleneği teşkilatı mahsusa nedir? Abdülhamit han’a gelen gizli mektup neydi? Atatürk Abdülhamit Han gizliden nasıl destekledi? Hepsi ve daha fazlası videomuzda…

Osmanlı gizli istihbarat teşkilatı – Türk derin devleti

Bilindiği üzere, Osmanlı gizli istihbarat teşkilatının adı “Teşkilat-ı Mahsusa” idi. Kurucuları ise Enver Paşa, Süleyman Askeri Bey ve Eşref Kuşçubaşı gibi devlet görevlileri idi. Kuruluşundan itibaren; Mustafa Kemal, Enver Paşa’nın kardeşi Nuri Bey (Killigil), Ali Fethi Okyar, Mümtaz Bey, Rauf Bey, Nuri Conker, Dr. Bahaeddin Şakir, Fuat Bulca ve Ömer Fevzi gibi kişilerin bu teşkilatın ajanı/görevlisi oldukları bilinmektedir.

Türk devletini ve milletini koruyan derun-i teşkilatın esas ilmi

Nitekim Teşkilat tarafından Trablusgarp savunması için Libya’ya gönderilen görevlilerden Enver Bey şeyh, Mustafa Kemal halı tüccarı ve yine Süleyman Askeri Bey din adamı kılığındaydı. Kuşçubaşı Eşref ise Arabistan çöllerinde Şeyh-it Tüyur (Uçan Şeyh) lakabıyla ün yapmış bir şeyh kılığındaydı. “Teşkilat-ı Mahsusa” dediğimiz yapı, aslında Türk Gizli Teşkilatı’nın sadece zahiri yönünü temsil etmektedir. Bir de işin batıni yönü vardır ki, Türk devletini ve milletini koruyan derun-i teşkilatın esas ilmi işte bu batıni dediğimiz yönünde saklanmaktadır. Şüphesiz birçok şey gizli olduğu için bilinmemektedir. Fakat bilinmeyenin içinde bilinen ve bilinenin içinde bilinmeyenler her zaman vardır. İşte şimdi, bu bilinmeyenlerin içinden sizler için iki küçük sisli pencere açıyoruz. Ne duruyorsunuz? Hadi yaklaşın pencereye ve bakın, bakın ki neler göreceksiniz…

Türk milleti sahipsiz midir?

Çoğumuz maalesef ki, bizlere verilen birçok mesajı neredeyse hiç fark etmeden yaşar gideriz. Adeta kör göze parmak gibi neredeyse gözümüzün içine sokulan simgeleri ve kulağımızı patlatırcasına söylenen kelimeleri duysak bile anlamayız. Oysa etrafınızda size o kadar çok mesaj veren var ki… Mesela Türk kilimlerinin dili olduğunu ve nesilden nesle bazı kadim mesajları ve bilgileri taşıdıklarını kaçımız biliyoruz? Anıtkabir’de Atatürk’ün tam mezarının üzerindeki tavanda niçin bir Türk kilimi vardır? Yüce Atatürk niçin hayatı boyunca hiçbir ağaca dokunmamış ve hiçbir ağacı niçin incitmemiştir? Bu sadece tabiat sevgisinin bir sonucu mudur? Yüce Allah’ın bizzat adını verdiği büyük Türk milleti sahipsiz midir? Peki, bu sahiplilik sadece uhrevi bir durum mudur, yoksa dünyevi yönleri de var mıdır? Sormak bizden, düşünüp sorgulamak da sizden. İşte bilinmeyenin içinde bilinenin bir kısmını İzmir Pasaport İskelesinde her gün gözlerimizin içine içine bakmaya devam etmektedir. Çünkü ne bu nokta sıradan bir yer, ne de bu bina sıradan bir binadır.

Türk milletinin tarih boyunca hiç devletsiz kalmamış

Peki, Türk milletinin tarih boyunca hiç devletsiz kalmamış olması sadece bir tesadüf müdür? Peki ya, daha birisi yıkılmadan, Türklerin hemen yeni bir devlet kurabilmiş olması nasıl izah edilebilir? Balkan Savaşı’yla Osmanlı Devleti yıkılmanın eşiğine geldiğinde hemen Batı Trakya’da yeni bir devlet kurulmuştur. 31 Ağustos 1913 tarihinde kurulan bu devletin adı “Batı Trakya Türk Cumhuriyeti’dir.

Merhaba Youtube Türkiye de yeniyim. Bakmış kanalı hızla gelişmeye, büyümeye devam ediyor. Bur da dev gibi bir aile için her hafta iki yeni video yüklüyorum. Bakmış videolarında teknoloji ve bilimi kullanarak komplo teorileri, gizli bilgileri, kehanet, gizemli olayları, merak edilen arkeoleji çalışmalarını sizler için araştırıyor ve benzeri bir sürü video paylaşıyorum.

Ücretsiz Abone olmayı unutmayın…

YouTube kanalları arasında yer alan ve her gün abone sayısını hızla arttıran BAKMIŞ YouTube kanalı sizlere birbirinden ilginç içerikleri en iyi şekilde sunmaktadır. Video içeriklerinde teknoloji haberleri, bilim haberleri, komple teorileri, gizli bilgiler, kehanetler, gizemli olaylar youtube, merak edilen arkeoleji çalışmaları, gizli tarihi bilgiler, mitler, efsaneler, paranormal olaylar, uzay ve uzay bilimi, antik medeniyetler hakkında araştırmaları ve daha fazlasını sizlere en açıklayıcı şekilde sunmaktadır.

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz.

Birbirinden farklı içerikleri ile sizlerde son dakika gelişmelerini ve haberleri buradan takip edebilirsiniz. Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak için hemen aşağıdaki abone ol butonundan kanalımıza abone olabilirsiniz. Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın.

http://youtube.com/c/BAKMIŞ
bakmisonline@gmail.com

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.