Boyacı Oto ve Halı Yıkama Alaşehir

Boyacı Oto ve Halı Yıkama Alaşehir sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.

Boyacı Oto ve Halı Yıkama olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

Yaptığı teknolojik yatırımlar ile sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.

Alaşehir ilçe sınırlarında tüm mahalle ve köylere,

servis aracımız ile, halılarınızı ve araçlarınızı evden alınıp evlerinize en kısa sürede teslim edilmektedir.

Günlük halı yıkama kapasitemizi ve kalitemizi artıracak olan tüm çalışmaları uygulamaktayız.

3 yılı geride bıraktığımız halı yıkama sektöründe sürekli müşteri memnuniyetini ilke edinen, çalışan ve firma yetkililerimiz, sizlere sunmakta olduğu tüm temizlik hizmetlerinde memnuniyeti ana ilke edinmiştir.

Halılarınız halı yıkama fabrika yoğunluğuna göre en kısa sürede sizlere teslim edilmektedir.

Halılarınız evden alınıp evinize teslim edilir.

Misyonumuz;

Boyacı Oto ve Halı Yıkama olarak, çalıştığımız tüm alanlarda Türkiye’ye ve Alaşehir çevresine uygun, en yeni ve en ekonomik teknolojileri getirmek ve kullanıcıların hizmetine sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı ve hizmetlerimizi arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz;

Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Alaşehir’imizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.

Hizmetlerimiz

Oto yıkama servisi, Jant parlatma işleri, Oto kuaför hizmetleri,Oto araç temizliği; Detaylı araç temizliği, Halı Yıkama temizleme, halı yıkama, koltuk yıkama, koltuk temizleme, oto kuaför,

Boyacı halı ve oto yıkama alaşehir içinde hizmet veren, halı ve araç yıkama hizmetleri konusunda uzman; uygun fiyat garantisi ve müşteri memnuniyeti ile çalışıyor

Tel no ; 05078186200 Hüseyin -*-* 05426983775 Deniz

Adres : Yeni mahalle MazharBey 2. sok. no:16 Alaşehir / Manisa

Web sitesi ; https://alasehir-boyaci-hali-yikama-ve-oto-kuafor.business.site

Alaşehir’de Hizmetinizde

BAKMIŞ YOUTUBE’da

YouTube kanalları arasında yer alan ve her gün abone sayısını hızla arttıran BAKMIŞ YouTube kanalı sizlere birbirinden ilginç içerikleri en iyi şekilde sunmaktadır. Video içeriklerinde teknoloji haberleri, bilim haberleri, komple teorileri, gizli bilgiler, kehanetler, gizemli olaylar youtube, merak edilen arkeoleji çalışmaları, gizli tarihi bilgiler, mitler, efsaneler, paranormal olaylar, uzay ve uzay bilimi, antik medeniyetler hakkında araştırmaları ve daha fazlasını sizlere en açıklayıcı şekilde sunmaktadır.

BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz.

Birbirinden farklı içerikleri ile sizlerde son dakika gelişmelerini ve haberleri buradan takip edebilirsiniz. Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak için hemen aşağıdaki abone ol butonundan kanalımıza abone olabilirsiniz. Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın. Diğer kategorilerimize de göz atın; Komple Teorisi, Gizemli Olaylar, İlginç Bilgiler, Bilinmeyenler

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz