Ali Babanın Bir Çiftliği Var  (Çocuk ve Bebek Şarkıları)

Ali Babanın Bir Çiftliği Var! Çiftliğinde neler neler var! 🙂 AfacanAli ile Sevimli Çocuk ve Bebek Şarkıları. Eğitici ve eğlenceli! Çocuk, bebek şarkıları AfacanAli Okul öncesi sevimli dostlar şarkısı. Bebekler için, çocuklar için şarkılar. Çok eğlenceli bir çocuk şarkısı ile beraberiz. Bu eğlenceli şarkıyı küçük çocuklar ve bebekler çok sevecek.

Videoyu beğendiysen Beğen (👍) tuşuna basabilirsin 😊

AfacanAli TV Kids Songs and Nursery Rhymes

ALİ BABANIN BİR ÇİFTLİĞİ VAR ÇİFTLİĞİNDE Şarkısı ve Sevimli Dostlar Bebek Şarkıları 2019 | Sevimli Çocuk ve Bebek Şarkıları | AfacanAli TV Kids Songs and Nursery Rhymes, Children Song for baby

AfacanAli Kids Tv en güzel şarkıları sizlerle buluşturmaya devam ediyor 🎈 Haydi şimdi hep birlikte şarkı söyleyelim! 🎵

Ali babanin ciftligi Şarkı sözleri:

Alibabanın bir çiftliği var, Çiftliğinde kuzuları var, “Meee, meeee” diye bağırır, Çiftliğinde Ali Baba’nın. Alibabanın çiftliği var, Çiftliğinde inekleri var, “Mööö, möööö” diye bağırır,Çiftliğinde Ali Baba’nın.

Ali Babanın bir çiftliği var, Çiftliğinde horozları var,
“Ü-ürü-üüüü, ü-ürü-üüüü” diye bağırır,
Çiftliğinde Ali Baba’nın.

Ali Babanin bir ciftligi var, Çiftliğinde eşekleri var,
“Aiii, aiiii” diye bağırır,Çiftliğinde Ali Baba’nın.

Ali babanın bir çiftliği var, çiftliğinde tavukları var. “Gıt Gıt gıdak, Gıt Gıt gıdak” diye , ciftliğinde Ali Baba’nin.
Ali babanın bir çiftliği var, çiftliğinde kedileri var. “Miyav, miyav” diye bağırır, Çiftliğinde Ali Babanın.

Ali babanın bir çiftliği var, çiftliğinde köpekleri var. ” Hav hav hav, hav hav hav” diye bağırır,
Çiftliğinde Ali Baba’nın.

Ali babanın bir çiftliği var, çiftliğinde çocukları var.
“hah hah hah, hah hah haaa” diye bağırır,
Çiftliğinde Ali Baba’nın.

Ali Babanın Bir Çiftliği Var! Çiftliğinde neler neler var!

AfacanAli ile Sevimli Çocuk ve Bebek Şarkıları. Eğitici ve eğlenceli! Çocuk, bebek şarkıları AfacanAli Okul öncesi sevimli dostlar şarkısı. Bebekler için, çocuklar için şarkılar. Çok eğlenceli bir çocuk şarkısı ile beraberiz. Bu eğlenceli şarkıyı küçük çocuklar ve bebekler çok sevecek.

AfacanAli Kids Tv Youtube Kanalı

Yeni çocuk kanalımızın ilk videosunu yükledik. Çocuklar için AfacanAli youtube kanalı sizce nasıl olmuş. Önerileriniz neler özellikle bu işte pro olanlardan öneriler alabilirsem memnun olurum.

Afacanali Kids Tv kanalına hoşgeldiniz.

Çocuklar için eğitici ve eğlenceli, oyuncak videoları AfacanAli kanalında. Bebekler ve çocuklar için hazırlanan videolar, çocukların eğlenceli vakit geçirmesini sağlamak için hazırlanmıştır. Kanalımız çocukları eğlendirirken onlara okul öncesi eğitici bilgiler vermeyi de ihmal etmiyor. Birlikte eğlenecek ve zaman zaman da birlikte öğreneceğiz…

AfacanAli Çocuk kanalı; Okul öncesi çağındaki çocuklara uygun içerikli etkinlikler, bebekler için eğlenerek öğrenecekleri videolar ve oğlumuz Ali’nin dünyasından paylaşımlarımız olacak. Ali’nin bu güzel deneyimlerini izlemek için bizi takipte kalın, çok eğleneceğiz…

Bu eğitici kanal çocuklar için.

Oyuncaklarla oynamak sever misin? O zaman kanalımıza katılın. Kaçırmayın en eğlenceli çizgi filmi ve en sevdiğiniz kahramanlarla eğitici videoları. Oynuyoruz, öğreniyoruz ve keyifli zamanımızı geçiriyoruz.

AfacanAli ile eğlenceye hazır mısın?

Çocuk şarkıları, eğlenceli oyunlar, oyun havaları, çocuk bilmeceleri, bulmacalar, okul öncesi eğitici içerikler, ve dahası. AfacanAli ile eğlenceli şarkılar söyleyelim, renkli danslar edelim.

Bu kanal, Ali BAKMIŞ’ın ailesi tarafından oluşturulmuştur ve sürekli olarak ailenin denetimi altındadır. Video içeriklerinde asla çocukları olumsuz etkileyecek davranışlar yer almaz.

#çocukşarkıları #youtubekids #forkids #kids #forbaby #çocuk #childrenplay #kidssong #kidssongs #kidsvideos

https://www.youtube.com/channel/UC2kbm72BAGKQiFSah44Go

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz