2021 Yılında Dünyanın en güçlü orduları! Türkiye Kaçıncı Sırada?

Sıradaki içerik:

2021 Yılında Dünyanın en güçlü orduları! Türkiye Kaçıncı Sırada?

ANUNNAKİLER HAKKINDA TÜM GERÇEKLER!
avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

ANUNNAKİLER HAKKINDA TÜM GERÇEKLER! Öğrenince Çok Şaşıracaksınız

Anunnakiler Sümerler ve Antik Uzaylılar hakkında tüm gerçekler bu videoda. Mısır, Sümer, Maya, Çin, bütün eski medeniyetlerin dini kültlerinde hep benzer figürler var. Bu figürler benzer değil de aynı olabilir mi? Daha fazla içeriğe ulaşabilmek için kanalıma Abone olabilirsiniz.

Anunnaki (ayrıca Anunaki, Anunna, Ananaki ve farklı varyasyonlarda da yazılır), antik Sümer, Akad, Asur ve Babillerin mitolojik geleneklerinde ortaya çıkan bir tanrı grubudur.” Wikipedi de boyle yazıyor ama gerçekler ne?

Hemen her kültürün geçmişinde, çeşitli görevleri olan insan benzeri tanrılar olduğu rivayet edilmektedir. Tüm bu tanrılar bir araya getirildiğinde, aslında Sümer’in tanrılar grubunun çeşitli kültürlerde farklı isimler alan yansımaları olduğu anlaşılmaktadır.

Sümerliler, tanrılarına “Gökteki Büyük Tanrı An’ın Ardılları” anlamına gelen “Anunnakiler” demişlerdir ve bu tanrıların gökten gelip medeniyeti bahşettiklerini özellikle belirtmişlerdir. Kayda geçen yarım milyon tabletin birçoğunda bahsedilen Anunnakilerin aslında “Uzaylı Atalarımız” olduklarını önermektedir.

Bazı araştırmacılar Anunnakilerin bu dönemde dünyaya döneceklerini düşünüyor. Sümer mitolojisinde Anunnaki, Dünya’ya gelen ve sonunda insan ırkını yaratan iyi ve kötü tanrı ve tanrıçalar grubuydu.
Dünya çapında birçok yazar tarafından Anunnakilerin dünyaya gelmiş olduğuyla ilgili sayısız kaynak toplandı. Antik bir geçmişte dünyaya gelen Anunnakiler, araştırmacılar tarafından uzun bir süreden beri tartışılıyor. Varlıkları ve dünya gezegenine gelişleri farklı kültürlerde sayısız metinde işleniyor, ancak bu metinlerin görmezden gelindiği Anunnaki araştırmacıları tarafından iddia ediliyor.

Bazı Afrika kültürlerinde, dünya dışı varlıkların on binlerce yıl boyunca Dünya’yı ziyaret ettiğine inanılıyor. Örneğin, Zulu efsanelerinde yıldızlardan gelen ziyaretçilerin altın ve diğer doğal kaynakları çıkardığını, bu kaynakların çıkarılması için köleler yarattıklarını söylüyor. Bazı kaynaklar bu tanrıların Niburu’dan geldiğini söylüyor.
Asuriler ve Babiller gezegeni ‘Marduk’ olarak adlandırıyorlar. Sümerler, Nibiru’da bir yılın Dünya’da 3.600 yıla eşdeğer olduğunu söylüyor. Niburu ’nun var olup olmadığı ise büyük bir tartışma konusu. Güneş sisteminin dışında muazzam bir gezegenin olduğunu gösteren çok sayıda bilgi mevcut. Bilim insanları bu gezegene Planet X ismini verdiler.

Washington Post’a göre: “Muhtemelen samanyolundaki dev gezegen Jüpiter kadar büyük ve bu güneş sisteminin bir parçası olan, Orion takımyıldızının yönünde, yeni bir gezegen ABD’deki bir teleskop tarafından bulundu.
IRAS akademisyeni Gerry Neugebauer ortaya çıkan bulgulara dair, “Size söyleyebileceğim tek şey, bunun ne olduğunu bilmediğimiz “dedi. R. Harrington, 1988’de Astronomical Journal’da çok ilginç bir yazı yazdı.

Konu ile ilgili Popüler Videolar:

TÜRKİYE’DE YAŞANMIŞ EN KORKUNÇ OLAYLAR ve 16 GİZEMLİ YER
Gandalf ve Merlin – Kadim bilgeliğin sembolü
RUSYA’NIN ZOMBİ PLANI İFŞA OLDU! 3000 Yıllık İskit Mezarları
Simpsonlar ve Gerçekleşen Kehanetleri – THE SIMPSONS 2021
DEPREM ÇANTASI | ACİL DURUM HAYATTA KALMA KİTİ!
15 MİLYON KİŞİNİN HAYATINI KURTARAN DAHİ! Alan Turing
DÜNYANIN EN GİZEMLİ VE EN TEHLİKELİ 24 YERİ VE HİKAYELERİ
2021 Yılında Dünyanın en güçlü orduları! Türkiye Kaçıncı Sırada?

Ve daha fazlası youtube kanalımızda…

Bakmış Kanalına Abone Olmayı Unutma!

Bakmış en çok merak edilen konuların başında gelen kehanetler ve bu kehanetler hakkındaki araştırmaları, gizemli olayları ve merak edilen arkeoloji çalışmalarını detaylı bir şekilde incelemektedir. Birbirinden farklı kategorilerde onlarca içerik ve video sizleri beklemektedir. Sizler de tüm bu içerikleri kolayca takip etmek, videoları izlemek için hemen ücretsiz yerinizi alın!

ÜCRETSİZ abone olmayı unutmayın; http://bit.ly/2ReyspU

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.