Rüyaları Kontrol Etmek Mümkün müdür? EVET MÜMKÜN

Sıradaki içerik:

Rüyaları Kontrol Etmek Mümkün müdür? EVET MÜMKÜN

avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kocatepe’de Atatürk’ün önündeki şapkalı subay kim ?

Dünya tarihinde hiçbir kurucu lider bu kadar ihanete ve saldırıya uğramadı. Farkındasınız dimi? Savaş döneminde onlarca suikast ile onu yok edemeyenler savaş sonu itibar suikast ine başladı. Ve 100 senedir kesintisiz devam ediyorlar.

Atatürk'ün Önündeki Fötr Şapkalı Subay Kim? (Türk Tarihi)

Atatürk’ün Önündeki Fötr Şapkalı Subay Kim?

Bu aralar sahte tarih siteleri yeni birsey dolaşıma sokmuş.

30 ağustos taarruzunda Kocatepe’deki bu fötr şapkalı kim falan diye.

ima ettikleri fötr şapkalı İngiliz subay savaşı yönetiyormuş ve MUSTAFA KEMAL de arkasında duruyormuş.

Subayı yuvarlak çizgi içerisine almışlar ve koskoca bir savaşı ve tarihi itham altında bırakıyorlar.

 

Diğer bir site İngiliz komutan önde Mustafa Kemal arkada diye vermiş.

Şaka falan değil, ciddi ciddi tartışıyorlar. Ve buna inanıyorlar.

Biz biliyoruz ki bu iddialar iftiralar ciddiye alınmayıp gerçekler açıklanmadıkça ve konu dillendirilip büyüdükçe inanı artıyor. Sonra içinden çıkamıyoruz. Hala daha bazı konuları tarihçiler açıklamak anlatmak için uğraşıyor.

İşte Gerçekler;

Arkadaşlar, azıcık askeri tarih bilenler bilir ki askerlikte Rasat subay vardır. Yani gözetleme sorumlusu. Bunlar cepheyi tararlar ve aktarırlar.

Resimde görülen şapkalı Rasat Subayı Şahap Gürler paşadır.

Atatürk’ün emrinde 30 ağustos gecesi Kocatepe’de taarruz karargâhındadır.

Kendisi daha sonra generalliğe kadar yükselecektir.

Rasat yani dürbün gözetleme subayları bu geniş kenarlı şapkaları kullanırlar hem ışıktan etkilenmemek hem de görüntüye odaklanmak için.

Bundan dahi iftira ve isnat çıkaracak kadar ihanet ve zavallılık içerisinde bulunan sahte tarihçiler ve tarih siteleri var ve halkı zehirlemeye devam ediyorlar.

Son dönem Atatürk’le ilgili sözlü ve fiili saldırılarda ciddi bir artış yaşandığı ve bu saldırılara karşı yeterli ve gerekli iradeyle mücadele edilmediği kesin. Bu konuda ülkede büyük bir çoğunluğun hem fikir olduğu da ortada. Bu konuda yetkililerin daha hassas olmalarını ve Türk toplumunu inciten saldırılara karşı kararlılıkla mücadele etmeleri gerektiğini düşünüyoruz. Çünkü biz varlığımızı Atatürk’e borçluyuz.

Cumhuriyetin sağladığı olanaklar ve demokrasi sayesinde bugünleri yaşıyoruz. Bunları bize kazandıran kurtarıcımız ve kurucumuz Mustafa Kemal Atatürk’e karşı işlenen suçlarda da daha dikkatli ve duyarlı olunması gerekir. Ayrıca bu tür saldırıların hangi odaklar tarafından, ne amaçla çıkarıldığı da bilinmektedir. Umuyorum herkes bu konuda üzerlerine düşen görevleri yaparlar.

Daha önce bir video paylaşmıştım sizlerle. Neden tarihçilerimiz kripto Yahudi diye. Linkini açıklama bölümüne bırakıyorum arzu ederseniz izleyebilirsiniz. Bir videomuzun daha sonuna geldik bir sonraki videoda görüşünceye kadar hoş çakalın…

Rüyaları Kontrol Etmek Mümkün müdür? EVET MÜMKÜN
Türk Tarihi Tarihçilerimiz Kripto YAHUDİ Sır Gibi Gizlenen
Göbeklitepe GERÇEKLERİ? Gizlenen Türk Tarihi Ön Türkler

BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz. kıyamet

Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın. 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.