DİKKAT! Facebook da SAHTE Azerbaycanlı Şaman Dolandırılmayın!

Sıradaki içerik:

DİKKAT! Facebook da SAHTE Azerbaycanlı Şaman Dolandırılmayın!

avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Aziz Malaki ve Shipton Ana Kehanetleri

2020 Türkiye ve Dünya Kehanetleri serimizde Kahin Baba Vanga, Nostradamus ve Şaman Selenge den sonra Aziz Malaki ve Shipton Ana (Ursula Sountheil) kehanetlerini izlediğinizde çok şaşıracaksınız! Dünya üzerinde ilginç kahinler ve kehanetleri var. Onlardan ikisi Aziz Malaki ve Shipton Ana. Aziz Malaki’nin 112.kehaneti direkt Türkiye yi hedef alırken, Shipton Ana’nın kehanetleri daha evrensel ve her ikisi de bir o kadar korkunç. İşte 2020 Türkiye ve Dünya kehanetleri serimizde Aziz Malaki ve Shipton Ana’nın tüyler ürperten kehanetleri.

Baba Vanga ve Nostradamus gibi kahinleri ve kehanetleri daha önce defalarca duydunuz Hatta sizlere halen daha hayatta olan Şaman Selenge’den de bahsettim 2020 kehanetleri serimizde. Fakat dünya üzerinde onlardan daha ilginç kahinler ve kehanetleri var. Onlardan ikisi Aziz Malaki ve Shipton Ana. Aziz Malaki’nin 112.kehaneti direkt Türkiye’yi hedef alırken, Shipton Ana’nın kehanetleri daha evrensel ve her ikisi de bir o kadar korkunç. İşte 2020 Türkiye ve Dünya kehanetleri serimizde Aziz Malaki ve Shipton Ana’nın tüyler ürperten kehanetleri. Bakmış Kanalına Hoş geldiniz. Eğer ilk defa videolarımdan birine deng geliyorsanız kanlımıza abone olmayı unutmayın.

Türkiye ve Dünya Kehanetleri

Daha önce Baba Vanga ve Nostradamus gibi kahinlerin kehanetlerini duydunuz. Ama Malaki’nin kehanetlerini duymamış olabilirsiniz. 1094-1148 yılları arasında yaşayan ve asıl adı Ua Morgair olan İrlanda’lı rahip ve Aziz Malachy, Latince kısa cümleler olarak yazdığı kehanetlerinde 1143 yılından sonra gelecek son 111 adet Papa’yı tarif etti. İsa Peygamber’in havarisi Thomas tarafından kaleme alınmış İsa peygamberin sözlerini biliyormusunuz? buradan sonrası asıl önemli olan kısım sonuna kadar dikkatle izleyin çok şaşıracaksınız…

Aziz Malaki Kimdir? “Saint Malachy”

Aziz Malaki’nin şu an Papa olan Franciscus’a kadar seçilen tüm Papa’lar için öngördüğü kehanetleri tutmuştur. Aziz Malachy, 112. sıradaki son kehanetinde bir kaç cümle ile üzeri örtülü olarak İnsanlığın başına gelecek korkunç bir olayı bildirmektedir.

Aziz Malachy, 112. ve son kehanetinde şu cümleleri kullanmıştır. bu kehanet latince olarak aşağıdaki şekilde yazılmıştır:

“in persecutione extrema s.r.e. sedebit petrus romanus, qui pascet oves in multis tribulationibus: quibus transactis civitas septicollis diruetur, et iudex tremendus iudicabit populum suum. finis.”

türkçesi:

“kutsal roma kilisesinin son zulmü esnasında, başta koyunlarını sayısız sıkıntıların ortasında otlatacak olan romalı peter bulunacak. ve bunlar sona erdikten sonra yedi tepeli şehir yok edilecek, ve korkunç yargıç insanlarını yargılayacak. son.”

112 Papa Kehaneti Gerçekleşti

Aziz Malaki’nin Papalık Kehanetleri bizzat Papalık tarafından da tartışma konusu oldu. Aziz Malaki’nin şimdiye kadarki gerçekleşen kehanetleri kafaları kurcalıyor. Ya son kehaneti de gerçekleşir ve Papalık sona ererse bundan sonra ne olacak? İşte bu soruya tüm dünyada bir cevap aranıyor. Bu sorunun cevabı belki de İsa Peygamber’in gizli sözlerinde saklı olabilir. İsa Peygamber’in havarisi Thomas tarafından kaleme alınmış olan ve yakın bir geçmişte gün ışığına çıkan gizli sözlerinin ardında yatan bilgiler İsa Peygamber’in gizli öğretisine ve geleceğe ışık tutuyor.

İşte havaris Thomas tarafından kaleme alınan İsa peygamberin o sözleri

İsa dedi: “Bana sonu sorduğunuza göre, başlangıcın perdesini mi açtınız? Çünkü başlangıç nasılsa son da öyle olacak!…”

Kehanete göre, göreve gelecek son Papa olan Romalı Peter ile birlikte Katolik Kilisesi yıkılacak.

Büyük İstanbul Depremi’ni ön gördü

Dünyayı sarsacak sıkıntılı bir dönemin sonunda da, yedi tepeli şehir yok olacak. Dünya üzerinde, yedi tepeli şehir olarak bilinen iki şehir vardır: Roma ve İstanbul.

Aziz Malaki’nin bu kehanetiyle ‘Büyük İstanbul Depremi’ni ön gördüğü iddia ediliyor.

En az Aziz Malaki kadar ilginç bir kahin daha var. O da Shipton Ana.

Shipton Ana Kimdir? “Mother Shipton”

İngiltere’nin en ünlü kadın kahini olan ve ‘Çağdaş Nostradamus’ olarak adlandırılan Shipton Ana’nın kehanetleri bugüne adeta ışık tutuyor. Kralların, kraliçelerin ölümlerinden, İngiltere’nin geleceğine, savaşlardan, önemli tarihi olaylara, küresel ısınmadan, büyük depremlere dek birçok öngörüsü gerçek oldu.

Gerçek adı Ursula Sontheil

Gerçek adı Ursula Sontheil olan , Henry VII(7.) saltanatı zamanında 1488’de doğmuştur Shipton Ana. Ailesi hakkında çok az bilgi vardır. Efsaneye göre, Nidd nehrin de şiddetli bir fırtınada bir mağaranın içinde doğmuştur. Annesi Agatha daha 15 yaşındayken onu doğurmuştu. Babasının kim olduğu hakkında hiçbir bilgi bulunamamıştır. Agatha Ursula’yı o mağara içinde iki-üç yıl boyunca tek başına büyütmüş Daha sonra yerel bir aile tarafından evlatlık olarak alınmıştır. Agatha ise bir manastır rahibesi tarafından uzaklara götürülmüştür. Birkaç yıl sonra da kızını bir daha göremeden burada ölmüştür. Ursula görünüşü olarak normal insanlardan oldukça çok farklıdır. Burnu oldukça büyük ve eğridir. Sırtı eğik ve bacakları çarpıktır. Dış görünüşü tıpkı bir cadıyı andırmaktadır. Ve görenlerin içine korku salmaktadır.

Daha küçük yaşta başladı…

Henüz 11-12 yaşlarında bitkiler ve çiçeklerle doğal yollardan içecekler, iksirler ve zehirler hazırlamayı öğrenmişti. Daha sonra zamanla Geleceği ön görebilmeye başladı. Bu İlk başta küçük sezilerle başlamıştı. Ama sonra pratiklerle daha güvenilir olmaya başladı ve bu şekilde güçleri de kuvvetlendi. Birçok kehanetinin gerçekleşmesiyle son zamanlarda dikkat çekti. Hatta bir ara bulunduğu çevrede cadı olarak bile suçlandı.

Shipton Ana Kehanetleri Gerçekleşiyor!

Shipton Ana yada anne shipton, kralların, kraliçelerin ölümlerini ve İngiltere’nin geleceğini öngördü, savaşlardan ve tarihi olaylardan bahsetti, onun zamanında atlı arabalarla yolculuk yapılırdı, atsız giden arabaları, yelkensiz giden gemileri anlattı ve demirin suyun üstünde tahta gibi batmadan yüzeceğini söyledi.

17. yüzyılın en büyük felaketlerinden birisi olan Ekim 1666’daki Londra veba salgınını ve yangınını öngördü. Tarihçi Pepys’in 1666 yılı günlüğünde Shipton Ana’nın öngörüsü açıkça yazmaktadır. Kehanetlerini nasıl yaptığı bilinmiyor, Kardinal Wolsey´in ölümünden sonra, sessiz ve sakin bir yaşam sürdürdüğü sanılıyor, zaten kaynaklarda nedense Wolsey olayından sonra ayrıntılı bilgilere artık rastlanmıyor, sanki o andan sonra Shipton Ana’dan söz etmek yasaklanmış gibi…

Shipton Ana Ne zaman ve Kaç Yaşında Öldü?

Shipton Ana, 1561 yılında öldü. Öldüğünde tüm Britanya’da tanınan ve sayılan bir kahineydi. Ölümünün zamanını ve nasıl olacağını önceden söylemişti, bu nedenle yaşamı boyunca engizisyondan hiç korkmadı, meslektaşlarının peş peşe öldürüldükleri Orta Çağ’da Shipton Ana, kendisine dokunamayacaklarını biliyordu. Öleceği günün sabahında yatağına yattı, uyudu ve bir daha uyanmadı. Kendi sözüyle üç yirmi ve bir onüç yıl yaşamıştı.

Anne Shipton’a göre gelecekteki olayların tahminleri…

“Dünyanın dört bir yanında, erkeklerin düşünceleri uçacak, bir gözün parıldadığı kadar hızlı. Ve su harikalar yaratacak, ne kadar tuhaf ve yine de gerçekleşecek.”

“Yüksek tepeler boyunca, gururlu adamlar biner, at ya da eşek onun yanında hareket etmez. Suyun altında, erkekler yürüyecek, sürecek, uyuyacak, hatta konuşacaklar.”

Olası Yorum: Gökdelenler yapılmış kanyonlar ile şehirler. Denizaltı, su-akciğer ve SCUBA dişlisi, insanın deniz altında çalışmasına ve hatta yaşamasına izin verir. Belki de geleceğimizdeki su şehirleri.

“Ve havadaki erkeklerde görülecektir, beyaz ve siyah ve hatta yeşil. Büyük bir adam gelip kehanet için gitmeli.”

Olası Yorum: Modern uçak. Anne Shipton’un zamanından beri birçok harika adam vardı. Ama o henüz gelmeyen büyük bir kahine işaret ediyor.

“Suyun içinde demir yüzecek. Ahşap bir tekne kadar kolay. Altın, akıntı ve taşta görülmeyecek, henüz bilinmeyen bir arazide.”

Olası Yorum: Demir ve çelikten yapılmış gemiler ve muhtemelen Amerika ve zenginliğinin bir tanımı. Kesinlikle Gold Rush günlerinde California’nın doğru bir açıklaması.

“Fırtınalar için öfke ve okyanuslar kükrüyor. Gabriel denizde ve kıyıda durduğunda, Ve onun harikulade boynuzunu üflerken, Eski dünyalar ölür ve yeni doğarlar.”

Olası Yorum: Son Trompet. İncil’de Vahiy. Bu medeniyetin yıkımı ve yeni bir dünya yaratılması – sözde “Dünyanın Sonu”.

“Ateşli bir ejderha gökten kesişecektir, Dünya ölmeden önce altı kez. İnsanlık titreyecek ve korkacak Bu kehanette altı müjdeci olacak.”

Olası Yorum: İncil’de ve Nostradamus’ta belirtildiği gibi bir dizi altı kuyruklu yıldızın ve olası bir çarpışmanın ortaya çıkışı. Sadece son 20 yılda en az dört muhteşem kuyruklu yıldız veya “ateşli ejderha” gördük: Halley, Kahoutek, Hyakutake ve Hale-Bopp. Ama burada, bir çarpışmadan önce atmosferi sıyırıp, geçen hafta geçirdiğimiz asteroit gibi, Dünya ile çarpışmadan yedi gün önce altı kez çevremizde dolaşan TEK NESNE’ye atıfta bulunuyor.

“Yedi gün ve yedi gece , Adam bu harika görüşü izleyecek. Gelgitler ken’in ötesine yükselecek. Kıyıları ısırmak ve ardından dağları kükremeye başlayacak Ve depremler ovayı kıyıya böldü.”

Olası Yorum: Asteroitler okyanuslara vurduktan sonra, büyük dalgaları,volkanları ve depremleri uyandırır.

“Ve aceleyle akan sular, toprakları böyle bir dinle dolduracaktır. İnsanlığın çamurlu çukurunda çalıyor.Ve dost adamlarını yakalıyor.”

Olası Yorum: Gelgit dalgaları ve savaşlar devam ediyor.

“Dişlerini açıyor, kavga ediyor, öldürüyor. Ve gizli tepelerde yiyecekleri gizliyor. Ve korkusundan çirkin, yalancıları, hırsızları ve casusları öldürmek için yatıyor.”

Olası Yorum: Afetlere rağmen savaşların devamı. Yeraltı üslerinde gizli gıda maddelerinin depolanması.

“Ve ejderhanın kuyruğu gittiğinde adam unutup gülümser ve devam eder. Kendini uygulamak için – çok geç, çok geç İnsanlık için, kader kazandı.”

Olası Yorum: Savaş ve doğal afetler, ejderhanın kuyruklu yıldızı veya asteroit kuyruğunun göklerden kaybolmasından kısa bir süre sonra yok olacak. Barış görünürde geri dönecek ama insanın kaderi zaten mühürlendi.

“Onun maskeli gülüşü, onun sahte ihtişamı, Will tanrılara hizmet edecek, onların öfkesini karıştıracaklar. Ve ejderhayı geri gönderecekler. Gökyüzünü aydınlatmak için kuyruğu çatlayacak. Yeryüzünde ve dünyayı parçalamak. Ve adam kaçar, kral, efendimiz ve serf.”

Olası Yorum:  Barış geri döndüğünde, aniden daha büyük bir felaket meydana gelir. Bu, Büyük Piramidin dibindeki “Çukur” dan, 2005’ten 2014’e kadar sadece “Ateş Çanı” ile yıkanarak geri çekilebilenlerin sembolü olabilir mi? Kıyamet günü bu ünlü 3 Karanlık Gün mü?

“Ama yavaş yavaş söndürüldü. Suyu azaltmak için. Ve insanlar susuzluktan ölecekler. Okyanuslar kıyıya yükselmeye kalkıyorlar. Ve topraklar çatlayacak ve yeniden doğacak mı? Sizce bu garip mi? Gerçek olacak!”

Olası Yorum: Daha fazla deprem, sel ve ölüm.

“Ve uzaktaki bazı uzak topraklarda. Bazı erkekler — Oh, böylesine küçük bir grup. Sert tepelerini terk etmek zorunda kalacak. Ve yeryüzüne yayılacak, az sayıda insan.”

Olası Yorum: Yeraltındaki saklanma yerlerinden kurtulanlar – İncil ifadesi “ölüleri mezarlarından çıkacak”.

“Denizlerin kanlandığı zaman gelince, büyük selle karıştırılacak. Atsız arabalar gidecek. Felaketlerden dünya çığlık çığlıkla dolacak.”

“Üç uyuyan dağ nefes almaya başlayacak.”

Olası Yorum: Volkanik dağların faaliyete geçmesinden söz ediyor.

“Depremler bir bir şehirleri yutacak. Bütün bunlar benim bilmediğim yerlerde olacak.”

“İnsanlar susuzluktan ölecekler. Sonra okyanuslar yükselecek. Toprak kuruyup çatlayacak, sonra tekrar normale dönecek. Fırtınalar patlayacak ve okyanus yükselecek.”

Shipton Ana, bir gök cisminin dünya çevresinden geçerken bir kıtanın batacağını söyledi ama şunu ekledi:

“Bütün kara parçaları batmayacak. Ancak kalan karalar çürüyen insan ve hayvan cesetleri ve bitkilerin yaydığı kokular sebebiyle feci bir durumda olacaklar. Bundan sonra bir savaş olacak ve doğanın başlattığı bu kıyım işine devam edecek.”

“Kadınlar, erkek gibi giyinecek, saçlarını kısa kesecekler.”

“Resimler hareketlenip (sinema) canlı gibi gözükmeye başladığında, balık gibi gemiler suyun altında yüzdüğünde, insan kuşlar gibi gökleri fethettiğinde dünyanın yarısı kana boğulacak ve ölecek.”

“Yüzyılı atlatıp hayatta kalanlar dağlara kaçacaklar. Ve sonra iyice ormanlık bölgelere çekilecekler. Kuru, temiz, yumuşak ve insan pisliğinden arınmış bu toprak yeni hanedanın hazinesi olacak.”

“Dünyanın bu kararmış durumunda ne yapmak gerektiğini bilemeyen insanlar, daha sonraki nesillerin aydınlanmasını sağlayarak onlara nasıl yaşamaları ve sevmeleri gerektiğini gösterecekler.”

“Ve kuyruklu yıldızın ikinci sefer belirmesiyle artık çocuklar huzurlu, mütevazı, sevgi dolu büyüyüp ‘Altın Çağı’ oluşturacaklar.”

Bu ve bunun benzeri bir çok video Youtube Kanalımız BAKMIŞ‘da yayında. Sizde yeni videolardan haberdar olmak için kanalımıza abon olabilir, ilk izleyenler arasında yerinizi almak için bildirimleri açabilirsiniz. 2020 Türkiye ve dünya Kehanetleri serimizin devamı gelecek, önceki videolar için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ ABONE OL.! 
► Şaman Selenge Kimdir? 2020 Kehanetleri Gerçekleşiyor!
► 2020 Türkiye ve Dünya Kehanetleri Nostradamus
► Kahin Baba Vanga 2020 Türkiye ve Dünya Kehanetleri
► 2020 Türkiye Kehanetleri Baba Vanga, Nostradamus, Selenge
► Simpsonlar ve Gerçekleşen Kehanetleri 2020 THE SIMPSONS
► 5G TEKNOLOJİSİ ve ÇEKİRGE SONRASI KARINCA İSTİLASI 2020

BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz. kıyamet

Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın. 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.