Türkiye’de Meleklerin Yaşadığı Yeraltı Şehri

Sıradaki içerik:

Türkiye’de Meleklerin Yaşadığı Yeraltı Şehri

BEDEN DIŞI DENEYİME HAZIRMISIN – Astral Seyahat
avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

BEDEN DIŞI DENEYİME HAZIRMISIN

 • Beden dışı bir deneyime hazırmısınız?
 • Nedir?
 • Nasıl yapılır?
 • Teknikleri nelerdir?
 • Bilinmesi Gerekenler?
 • Astral Seyahat ile Lucid Rüya Arasındaki Farklar Nelerdir?
 • Çıkış nasıl yapılır?
 • Ruhun Bedenden Ayrılması Esnasında Neler Hissedilir?
 • Astral seyahat yapımındaki detaylar nelerdir?
 • Peki bu Gerçek mi?

İşte, herkesin merak ettiği astral seyahat hakkında bilgi…

Bu videolarımıza da bakabiliriniz;

Lucid Dream Bilinçli Rüya Teknikleri Yapılması Gerekenler 
Epifiz Bezi Nasıl Temizlenir Zihin Gözü ilacı 3. Göz 
DMT Ruh Molekülü dmt Tecrübesi Yaşayanlar Anlattı 

Ruhun bedenden geçici olarak ayrılması

Astral kavramı spiritüalizm, okültizm ve teozofi kapsamında kullanılan bir kavramdır. Bu anlayış; parapsikoloji olayına inanan adamların esiri beden veya astral beden olarak adlandırdığı, ince madde olarak gösterilen maddelerden oluştuğu söylenen bedenle yapılan bir tür seyahattir. Halk arasında en kısa tabiri ile ruhun bedenden geçici olarak ayrılması şeklinde tanımlayabiliriz.

Bilincin açık olmasında kaynaklanmakta

Astral seyahat, bu sırada yaşandığı söylenen deneyimleri ifade eder. Astral seyahat insanın bilinci yerindeyken, fiziksel bedenin dışında ve başka mekanlarda gerçekleştiği söylenen bir süreçtir. Bu olayın öteki beden dışı deneyimler arasında özel bir yeri olması insanın bunu iradesi dahilinde gerçekleştirebilmek bildiği iddiası ve deneyim sırasında bilincin açık olmasında kaynaklanmaktadır.

Bizler de sizin için astral seyahat hakkındaki bilgileri ve internette konuşulanları, iddia edilen tehlikelerini diğer kaynakları sizin için bir araya getirdik.

Ön bilgiler edinmelisiniz

Astral seyahat yapabilmek için öncelikle spiritüalizm, okültizm ile ilgili kaynaklardan bazı araştırmalar yapmalı ve ön bilgiler edinmelisiniz.

Bedenimizde ruhun bedenden kopmasını engelleyen gümüş bir kordon bulunur. Ruhumuz astral seyahat esnasında bu kordon aracılığı ile göbek çakrasından terk ediyor. Konuşulan iddialara göre kordon koptuğunda ölüm gerçekleşiyor. Pek çok kişi bu iddialara karşın yapmak istediklerini söylemekle birlikte bir kısım da bu seyahati yapma konusunda çekimser davranıyor.

“Astral seyahat”, ruhun bedeni terk ederek farklı bir boyuta geçmesi olduğundan rüyadan çok daha ötesidir. Bu geçiş sırasında bilinç açık kaldığı için kişi, yaptıklarının farkında olur. Astral seyahatte fiziksel engeller yoktur. Örneğin duvarlar ve kapılar engel olmaktan çıkar.

Farklı bir boyuta geçildiği için

Kendi semtinizde kalabildiğiniz gibi farklı ülkeler ve gezegenlere de sıçrayabildiğiniz astral s kimi zaman eğlence boyutundan çok tehlike boyutuyla karşımıza çıkmaktadır. Farklı bir boyuta geçildiği için normal zamanda görülmeyen veya görülmemesi gereken varlıklarla karşılaşılabilir.

Bazı kişilerde bu konuda doğuştan yetenek vardır ve kendi istekleri dışında astral seyahat yaşayabilirler. Diğerinin ise gerçekleştirebilmesi için belli yöntemlere başvurması gerekir. Peki “Astral seyahat” nasıl yapılır?

 

BAKMIŞ YOUTUBE’da

YouTube kanalları arasında yer alan ve her gün abone sayısını hızla arttıran BAKMIŞ YouTube kanalı sizlere birbirinden ilginç içerikleri en iyi şekilde sunmaktadır. Video içeriklerinde teknoloji haberleri, bilim haberleri, komple teorileri, gizli bilgiler, kehanetler, gizemli olaylar youtube, merak edilen arkeoleji çalışmaları, gizli tarihi bilgiler, mitler, efsaneler, paranormal olaylar, uzay ve uzay bilimi, antik medeniyetler hakkında araştırmaları ve daha fazlasını sizlere en açıklayıcı şekilde sunmaktadır.

BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz.

Birbirinden farklı içerikleri ile sizlerde son dakika gelişmelerini ve haberleri buradan takip edebilirsiniz. Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak için hemen aşağıdaki abone ol butonundan kanalımıza abone olabilirsiniz. Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın.

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.