Resmi Sitelerde Zombi Kıyameti

Sıradaki içerik:

Resmi Sitelerde Zombi Kıyameti

Bill Gates Uyardı Zombi kıyameti
avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bill Gates Uyardı Zombi kıyameti Salgın Hastalık çok yakın

Bill Gates Uyardı; Dünyanın sonunu getirecek salgın hastalık çok yakın. Zombi kıyameti için tarih verildi mi? sorusu akıllara geldi. Peki zombi kıyameti ne zaman olacak? Zombi salgını yakın mı? Zombi virüsü üretildi mi?

İnsanoğlunu tehdit eden olası kıyamet senaryolarından birisi olan küresel bir salgın hastalık milyarder işadamı Bill Gates tarafından da dile getirildi. Salgın hastalık denince herkesin aklına ilk gelen şey bir zombi salgını artık kapımızda mı sorusu oldu.

Dünyanın sonunu getirecek salgın hastalık çok yakın. Zombi kıyameti için tarih verildi

Bill Gates Uyardı; Dünyanın sonunu getirecek salgın hastalık çok yakın. Zombi kıyameti için tarih verildi

Bill Gates’ten asıl dikkat çeken uyarı ise: ilk 6 ayda 30 milyon insanı öldürebilir.

Teknoloji devi Microsoft’un kurucusu Bill Gates, küresel bir salgın hastalığa karşı insanoğlunu uyardı. İnsanoğlunu tehdit eden olası kıyamet senaryolarından birisi olan küresel bir salgın hastalık milyarder işadamı Bill Gates tarafından da dile getirildi. Bill Gates’e göre bu teori, önümüzdeki 10 yıl içinde gerçekleşebilir. İlk 6 ayda 30 milyon insanı öldürebilir.

Dünya, savaş için hazırlandığı ciddiyetle pandemi için hazırlanmalı

“Dünya, savaş için hazırlandığı ciddiyetle pandemi için hazırlanmalı” diyen Gates’in iddiasına göre kontrol edilemeyen bir bilim insanı, laboratuvarda çiçek hastalığının daha ölümcül bir formuna dönüştürebilir. Bu ifadesi de bu günlerde gündemde olan ve her an başlayabilir korkusu ile sanal ortamlarda hazırlık yapan binlerce insanı harekete geçirdi. Bildiğiniz üzere daha önceki küresel nufüsü azaltma projesinde de değindiğimiz Bill Gates tarafından kurulan bir şirket dünyada nufüs azaltma çalışması yapmaktaydı.

Bu şirketin arkasında en karanlık ailelerden rockfeller ailesi de var.

Ayrıntıları küresel nufüsü azaltma projesi adlı videomuzdan öğrenebilirsiniz. Ve haliyle durum böyle olunca ve bu iddayı ortaya adam bill Gates olunca tüm gruplar harekete geçti ama rahat olun 2020 yılına kadar bir tehdit söz konusu değil.

Videomuz hoşunuza giderse beğenmeyi paylamayı ve yeni videolardan haberdar olmak için abone olmayı unutmayınız.

Ücretsiz Abone olmayı unutmayın…

Merhaba Youtube Türkiye de yeniyim. Bakmış kanalı hızla gelişmeye, büyümeye devam ediyor. Bur da dev gibi bir aile için her hafta iki yeni video yüklüyorum. Bakmış videolarında teknoloji ve bilimi kullanarak komplo teorileri, gizli bilgileri, kehanet, gizemli olayları, merak edilen arkeoleji çalışmalarını sizler için araştırıyor ve benzeri bir sürü video paylaşıyorum.

Ücretsiz Abone olmayı unutmayın…

YouTube kanalları arasında yer alan ve her gün abone sayısını hızla arttıran BAKMIŞ YouTube kanalı sizlere birbirinden ilginç içerikleri en iyi şekilde sunmaktadır. Video içeriklerinde teknoloji haberleri, bilim haberleri, komple teorileri, gizli bilgiler, kehanetler, gizemli olaylar youtube, merak edilen arkeoleji çalışmaları, gizli tarihi bilgiler, mitler, efsaneler, paranormal olaylar, uzay ve uzay bilimi, antik medeniyetler hakkında araştırmaları ve daha fazlasını sizlere en açıklayıcı şekilde sunmaktadır.

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz.
Birbirinden farklı içerikleri ile sizlerde son dakika gelişmelerini ve haberleri buradan takip edebilirsiniz. Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak için hemen aşağıdaki abone ol butonundan kanalımıza abone olabilirsiniz. Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın.

http://youtube.com/c/BAKMIŞ
bakmisonline@gmail.com

 

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.