Çin’den Gelen Görüntüler – CoronaVirus Salgını Gizemli Virüs

Sıradaki içerik:

Çin’den Gelen Görüntüler – CoronaVirus Salgını Gizemli Virüs

ÇİN’DE CORONA VİRÜS SALGINI GERÇEKLERİ HEDEF 2020 EKONOMİ Mİ

1009 okunma — 04 Şubat 2020 17:04

ÇİN’DE CORONA VİRÜS SALGINI GERÇEKLERİ

2020 yılına girmemizle beraber dünya üzerinde ardı ardına felaketler yaşanmaya başladı! İlk önce Yangılar ile başladık, akabinde sel felaketi, kum fırtınası ve ceviz büyüklüğünde dolu yağışları. Yetmedi akabinde yaşanan binlerce deprem.. şu anda sadece 2 günde yaşanan depremleri görüyorsunuz. İran ABd gerilimi ile 3. Dünya savaşının eşiğinden dönülmesi… Bunlarda yetmedi Çin’in wuhan kentinde başlayan ve tüm ülkelere yayılan Korona virüsü. Ardından gelen Lassa virüsü salgını ve Kolombi ya da yaşanan adı bile konulmamış virüs salgını.

Bu video 2. bölümdür

Bu videoda bir önceki videomda verilmiş bilgileri bulamayacaksınız sizlere daha farklı bilgiler vermek istiyorum. Eğer önceki videomu hala daha izlemediyseniz ilk önce onu seyretmenizi öneririm. (1. bölümü izlemek için tıklayınız.)
Video içerisinde Çin den gelen gerçek görüntülere de yer vereceğim. Mesela Wuhan daki bir hastane verilerine göre coronavirüsün insan vücudundaki etkisini inceleyeceğiz.  Komplo teorileri ile gerçekler arasındaki ince çizgiye bakacağız… Bakmış kanalına hoş geldiniz…

Çin’in Vuhan kentinde Aralık 2019’da başladı

Çin’in Vuhan kentinde Aralık 2019’da ortaya çıkan ve hızla yayılan, kaynağı bilinmediğinden gizemli hastalık olarak anılan yeni tip koronavirüs 2019-ncov, bugüne kadar 20’den fazla ülke ve bölgede görüldü.. Ne kadar başlarda DSÖ pek önemsemese de iş ciddiye binince acil kodu ile toplantıya girdi. DSÖ Genel Direktörü Tedros Adhanom Ghebreyesus, virüsün bilhassa bazı ülkelerdeki ilerleyişi ve bilhassa insandan insana geçişi bizi kaygılandırıyor” dedi.

Dünya Sağlık Örgütü Acil Durum İlan etti

Dünya Sağlık Örgütü videoyu hazırladığım sırada Çin’de ortaya çıkan yeni tip Corona virüs (2019-nCoV) salgınıyla ilgili, “uluslararası kamu sağlığı acil durumu” ilan etti. “Corona Virüsünün eşi benzeri görülmemiş bir salgına doğru tırmandığını” söyledi. Çin dışında virüsle enfekte olan hasta sayısının hâlâ görece az olduğu dile getirilse de gerek yapılan uygulamalar, virüsün yayılma hızı ve kısa sürede 20’den fazla ülkede görülmesi bu sayıların gerçek olmadığını gözler önüne seriyor.

Corona virüs insan vucudunda nereye saldırıyor?

CORONA VİRÜSÜ insan vücudunda direk AKCİĞERE SALDIRIYOR. Wuhan daki Jinyintan hastane verilerini incelediğimizde. Jinyintan Hastanesi’ne götürülen 99 hastanın hepsinde zatürre görüldü.

Hastaların akciğerlerinin iltihaplandığı ve oksijenin havadan kana geçtiği küçük keselerin suyla dolduğu gözlemlendi.
Hastaların;
* 82’sinin ateşi yüksekti
* 81’i düzenli öksürüyordu
* 31’i nefes darlığı çekiyordu
* 11’i kas ağrısından, sekizi baş ağrısından, beşi de boğaz ağrısından şikayetçiydi.

Korona Virüs nerede üretildi?

Korona virüsü ’nün yapay bir virüs olduğunu ve bir BSL 4 seviyesindeki tesiste üretildiğini belirtmiştim sizlere bir önceki videomda. Şimdi gelin bu virüsün temeline inelim ilk başlangıcına. İlk önce Ebola ve mrsa virüslerini birleştirme çalışmasıyla başladı.

Bu biyoteknoloji şirketinin logosu çok dikkat çekti!

Bu denemeyi yapan firma Şanghay’daki bir biyoteknoloji şirketi. Bu şirketin en çok dikkat çeken noktası logosuydu.  Sizce de logolar neredeyse aynı değil mi? Bu logo ölümcül deney filminde Umbrella şirketinin logosuydu. CORONA kelimesine de baktığımızda RACCOON kelimesinin bir anagramı olduğu göze çarpıyor hemen. Ölümcül Deney hayranları orijinal salgının Raccoon şehrinde başladığını bilecekler. Bu filmde benim en çok dikkatimi çeken nokta daha önce videosunu bile hazırladığım bir kesim var onu daha sonra anlatacağım kaldığım yerden devam edeyim.

VTR ve MRSA nedir! 2019-nCoV ile bağlantısı ne?

VTR virüsü Ebola ve mrsa mutasyona uğratma çalışması başarısız olunca rafa kaldırıldı demiştik. Bu noktada Sars ve Mers virüsleri üzerinde çalışmalar başlatıldı. Bunun için Wuhan kentinde BSL-4 seviyesinde bir laboratuvar kuruldu. Ne tesadüf ki kara veba nın da başladığı yer burası. Bu laboratuvar açılırken yapılan basın açıklamasında “laboratuvarın Gelecek planları arasında Ebola ve Batı Afrika Lassa virüsüne geçmeden önce BSL-4 laboratuvarı da gerektirmeyen SARS’a neden olan patojeni incelemek yer alıyor.” Deniyordu. Dünya çapında birçok bilim adamı bunun hatalı bir karar olduğunu gerek nüfus gerekse stratejik yayılma potansiyeli açısından konum olarak doğru olmadığını olası bir kaçak durumunda küresel bir salgına neden olabileceğini 3 sene önce dile getirmişlerdi.

Ebola – Lassa – Sars – Mers

Yani Ebola – Lassa – Sars – Mers hepsi bu laboratuvarda incelenen virüslerdi. Ne tesadüf ki 2019-cov yani yeni coronavirüs de burada Wuhan dan çıktı. Tesadüfler bu kadarla da sınırlı değil. Bill Gates Vakfı’nın 2018 yılında hazırladığı simülasyona göre Çin’in doğusunda başlayıp tüm dünyaya yayılan ve 6 ayda 32 milyon insanı öldüren bir salgını öngördüğünü açıklandı. Corona virüsü ortada yokken aynı vakıf, virüs için yapılacak ilacın üzerinde çalışmakta olan gruba fon sağlamakta…

Novel Coronavirüs (2019-nCoV) Doğal mı? Yapay bir virüs mü?

Bu arada hatırlatmakta fayda var. Bağımsız bilim insanları, Novel Coronavirüs (2019-nCoV) adı verilen yeni salgının, SARS ve MERS virüslerinin bileşiminden oluştuğunu söylüyor.

Çin Ulusal sağlık komisyonu “ yeni tip korona virüsten iyileşenlerin tekrar hastalanabileceğini” bellirtti.

Ünlü Virolog laboratuvarda üretildi dedi!

Virolog Dr. Alan Cantwell, 2003’teki makalesinde SARS virüsünün kedilerde görülen Coronavirüs baz alınarak laboratuvarda üretildiğini yazmıştı.

Tüm bu virüsler labaratuvar ürünü mü?

Son 40 yılda ortaya çıkan, AIDS, SARS, MERS, Kuş Gribi, Domuz Gribi, Hanta Virüs, Lyme Hastalığı, Batı Nil Virüsü, Lassa Ateşi, Ebola, Suriye Çocuk Felci, Yeni Şap Hastalığı, Zika Virüsü, Körfez Savaşı Sendromu hastalıklarının tümü, bu şüpheli sınıflamada yer alıyor.

Çünkü belirgin bir çıkış sebebi yok, yani bilimsel olarak kanıtlanmış doğal bir mutasyon süreci belirlenememiş, ayrıca ırk ve coğrafya odaklı hareket ediyorlar gibi gözüküyor incelediğimizde. Bilindiği kadarıyla, virüsten etkilenenler arasında Asyalı olmayan kimse de yok.

Corona Virüs tedavisi için Aşı çalışması!

Korona virüs salgını için aşı çalışmaları hızla devam ediyor. Fransız bilim insanları bu aşı için en az 20 ay çalışmaları gerektiğini dile getirdi.

İnsandan insana, hem de solunum yoluyla geçebilen bu son versiyon Novel Korona virüsü gerçekten de yüksek hızla yayılıyor ve şimdiden Çin ekonomisine büyük bir darbe vurdu.

Çin ekonomisine en büyük darbe! Corona Virüs

Çin, ekonomik savaşta ABD’yi alt etmişti. Trump, Çin’le 200 milyar dolarlık anlaşmayı kabul etmişti. Çin, Kuşak-Yol projesi ile dünyayı sarıyordu. Yolun geçtiği her ülkeyle dostane ticaret anlaşmaları yaparak ABD tersine kazan kazan politikası ile ABD’nin zorlayıcı tavrından uzak gülümseyen yüzlerle yatırımlar yaparak hızla ilerliyorlardı. Derken Corona virüsü çıktı. Tesadüf mü dersiniz?…

%80 sars’a benziyor RNA dizilimleri

Bu virüsün doğal olup olmadığı halen kafalarda soru işareti? hangi hayvandan çıktığı ise sürekli değişiyor. çünkü doğal virüslerden geliştirildi, gen mühendisleri tarafından. İlk başta yarasa sonra yılan denmesinin sebebi de budur. Sonrada %80 sars’a benziyor RNA dizilimleri dendi.  Bu virüs ile çin bitirilmeye amaçlandı ekonomik olarak ve başarılı mı evet başarılı.

Birçok mağaza ve fabrika kapısına kilit vurdu!

Şu anda bakın; Apple’dan Starbucks’a, McDonalds’tan IKEA’ya kadar bir çok küresel şirket, bu ülkedeki mağazalarını kapatma kararı aldı. Çin’de #Coronavirus’ün etkili olduğu şehirlerde üretim tesisleri de kapatılıyor; Samsung, Apple, Huawei, Xiaomi, Foxconn gibi birçok üretim tesisi kapısına kilit vurdu. Birçok havayolu Çin uçuşlarını tamamen veya kısmen askıya aldı. Bu bir ülkeye yapılabilecek en büyük baltalama operasyonu ve oldukça başarılı.

Çin Devlet Başkanı Şi Cinping açıkladı

Çin aslında en baştan beri durumun farkında. Uzun süre sessiz kalan Çin Devlet Başkanı Şi Cinping, “Virüs hızla yayılıyor ve ülke ciddi bir durumla karşı karşıya” dedi. Daha önce de, başta Çin olmak üzere Asya ülkelerinde aniden patlak veren Kuş gribi ve Afrika Domuz ateşi de ekonomiye devasa zararlar vermişti.

2004 – 2005 yıllarında görülen kuş gribinde milyarlarca kanatlı itlaf edilirken, 2017-2019 arasında patlak veren Afrika Domuz Ateşi de Çin’in ana protein stoku olan domuzların yok oluşuna yol açmıştı. Bunlar milyarlarca dolarlık zarar demekti.

ABD Ticaret bakanı bu virüsten memnun?

Ayrıca ABD Ticaret Bakanı Wilbur Ross, Çin’deki koronovirüs salgınını “İstihdamın Kuzey Amerika’ya geri dönmesini sağlayacak” diye değerlendirdi.

Wuhan kenti özellikle mi seçildi?

Wuhan kenti özellikle seçildi demiştik ya. Burası hem hızlı tren seferlerinin merkezi hem de ticaretin bel kemiği. Şu anda karşınızda gördüğünüz tablo sadece 2 günde Wuhan dan giden insanların tahmini sayısı. Tahmini diyorum çünkü hızlı tren seferlerindeki sayı net olarak bilinmiyor ama biz en düşük rakamları baz alarak hazırladık. Uçakla taşınan insanlar uluslararası veriler olduğu için daha net rakamlar ile ifade etmek mümkün. Bu kayıtlara göre bile 2926 kişi wuhan dan ülkemize giriş yapmış. Tabi belirtmekte fayda var sadece 2 günlük veriler.

Wuhan’dan gerçek görüntüler!

Buraya tıklayarak Wuhandan gerçek görüntüleri izleyebilirsiniz!

Aslında daha birçok video var ama yayınlanmasına maalesef izin verilmiyor. Kanalımıza destek olmak için daha çok video gelmesi için, videoya mutlaka yorum yapıp arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim.

İnstagramdan bizi takip edin!

Bir çok şeyi bekleyip göreceğiz anlık önemli gelişmeleri instagram hesabım @bakmisonline den anlık olarak paylaşıyorum.

Peki sizce DOĞU TÜRKİSTAN’ın yani kan kardeşlerimizin ahı mı tuttu dersiniz? Yorumlar size ait…

YOUTUBE KANALIMIZA ÜCRETSİZ ABONE OL.! 
ÇİN DE CORONA VİRÜS SALGINI GERÇEKLERİ
► YA DOĞRUYSA! Yapay Kıyamet Projesi (Zombi) 2020
► Dünya Şokta! Antibiyotik Kıyameti Grip Salgını Zombi Virüsü
► Göbeklitepe GERÇEKLERİ? Gizlenen Türk Tarihi – Ön Türkler

BAKMIŞ YOUTUBE’da

YouTube Kanalları Arası Yer Alan ona ilgili gün abone Sayısını hızla arttıran BAKMIŞ Youtube Kanalı sizlere birbirinden ilginç ve İçerikleri tr iyi sekilde gereklidir.Plakalı. Video içeriklerinde teknoloji haberleri, bilim haberleri, komple teorileri, gizli bilgiler, kehanetler, gizemli olaylar youtube, merak edilen arkeoleji çalışmaları.

Gizli tarihi bilgiler, mitler, efsaneler, paranormal olaylar, uzay ve uzay bilimi … Antik medeniyetler hakkında araştırmaları.

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trendleri inceliyoruz. BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz.

Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınızla paylaşmayı ve yorum yapmayı düşünün.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.