La Casa De Papel 3.Sezon – Sistem ve Para

Sıradaki içerik:

La Casa De Papel 3.Sezon – Sistem ve Para

Deprem Kahini Frank Hoogerbeets Yine Bildi 2019
avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Deprem kahini Frank Hoogerbeets yine bildi

2019 İstanbul mermara mega depremi? Türkiye kehanetleri Nostradamus ve Baba vanga ile yarışa giren deprem uzmanın kehanetleri bir bir tutuyor. Deprem kahini Frank Hoogerbeets kimdir? Dünyanın konuştuğu deprem tahmincisinin hayatı? Deprem tahminleriyle bir anda dünyanın gündemini sarsan Hollandalı deprem bilimci Frank Hoogerbeets, Türkiye için kritik iddiada bulundu. Hoogerbeets “Evet, Türkiye’de yine 7 büyüklüğünde bir deprem olacağını biliyoruz. Daha önce 8 şiddetine yakın deprem olacağını açıklamasının ardından tahmini tuttu. Ekvador’da 7,7 şiddetinde bir deprem meydana geldi. Açıklamalarıyla tüm dünyanın merak ettiği Frank Hoogerbeets kimdir?

ABONE OL.!

‘Deprem kahini’ olarak ünlenen, “En İyi Avustralyalı Gökbilimciler” listesinde üçüncülüğe giren Avustralyalı gökbilimci Frank Hoogerbeets ilk kez İstanbul depremi için konuştu..

Depremi nasıl biliyor?

Deprem kahini Hoogerbeets gök cisimlerinin yer çekimi kuvvetinin Dünya’nın tektonik hareketleri üzerinde etkili olduğunu belirtti. Hoogerbeets’e göre Ay ile aynı düzleme gelecek olan Mars Merkür, Güneş ve Jüpiter ile hizalanacak..
Yeni nesil deprem tahmincisinin internet sitesinde yer verdiği bilgilere göre 17 ve 21 Şubat tarihleri arasında 7, 8 ya da daha büyük bir depremin meydana gelebileceğine dikkat çekilmişti. Bu açıklamaların ardından 22 Şubat’ta Ekvador’da 7.7 büyüklüğünde bir deprem meydana gelmişti..

Büyük Marmara depremi için Uzman ve Deprem bilimciler 2019 u işaret ederek Hazırlıklı olmalıyız dedi. İstanbul ve Türkiye bu mega depreme hazır mı? Deprem sigortası olmayan evler ne olacak? Deprem uyarı cihazı çalışıyor mu? Deprem risk raporu ve deprem haritası neyi gösteriyor? Deprem mi oldu? Olacak mı? Kaç büyüklüğünde olucak? Neden deprem olacak? Depreme nasıl hazırlanmalıyız? Öncesinde ve sonrasında ne yapmalıyız? Deprem kahini olarak anılan Frank Hoogerbeets geçtiğimiz günlerde Mega Deprem tahmincisi olarak gündeme düşmüştü. 21 Şubat’ta dünya üzerinde 7’den büyük bir deprem olacağını söyledi. Bir gün gecikmeli de olsa Ekvador’da yaşanan 7,7 şiddetinde bir deprem meydana geldi.

Deprem kahini Frank Hoogerbeets bu sefer de İstanbul için konuştu.

İstanbul’da yaşanacak olan büyük depremin geciktiğini söyledi. Mart ayına tarih verdi! Nostradamus kehanetler kitabı içinde 2019 Türkiye kehanetleri hakkında neler yazıyor. Kehanetler kitabı geçtiğimiz günlerde yeniden okunmaya başlandı. Yüzyıllar isimli Nostradamus’un kitabında 2019 ve Türkiye için kehanetler var. Nostradamus Türkiye kehaneti daha önce Nostradamus belgeseli adında bir belgesel filmine de konu olmuştu. 2019 kehanetleri sadece bununla da sınırlı değil. Baba vanga kehanetleri de bir o kadar önem taşıyor bu konuda. Baba vanga Nostradamus kadar önemli bir kâhin. Babavanga 2019 Türkiye kehanetleri gerçekten çok şaşırmanıza neden olacak. Şu ana kadar birçok kehaneti tuttuğu iddia ediliyor. Şaman Selenge ayrıca fal da bakıyor. Selenge nin 2019 Türkiye kehanetleri de bu video içerisinde bulabilirsiniz.

Türkiye’nin bulunduğu coğrafya, 1500’lü yıllardan itibaren farklı zamanlarda 7 ve üstü büyüklüğünde 23 depremle sarsıldı. Sismik açıdan oldukça aktif bir ülke olan Türkiye, Avrasya-Arap-Afrika levhası arasında yer alıyor. Türkiye, sınırları içerisinde Kuzey Anadolu Fay Hattı, Doğu Anadolu Fay Hattı ve Batı Anadolu Fay Hattıyla deprem kuşağında bulunuyor.

Uzmanlar, “Türkiye nüfusunun yüzde 60’a yakınının, faal olan ve zarar verebilen deprem alanları üzerinde yerleştiğini ifade ediyor. Bundan dolayı Türkiye’deki binaların kentsel dönüşüm projesi kapsamında depreme dayanıklı yapılması hedefleniyor. Büyük marmara depremi için Uzman ve Deprem bilimciler 2019 u işaret ederek Hazırlıklı olmalıyız dedi. istanbul ve Türkiye bu büyük depreme hazır mı? Deprem sigortası olmayan evler ne olacak? Deprem uyarı cihazı çalışıyor mu? Deprem risk raporu ve deprem haritası neyi gösteriyor? Deprem mi oldu? olacak mı?

 

Abone olmayı unutmayın…
Tüm Videolar
Kıyamet ve Kıyamet Sonrası Bilim Kurgu
İlginç Gizemli Esrarengiz
Zombi Virüs Salgını Kıyameti

► #deprem #sondakika #haber #depremoldu

BAKMIŞ YOUTUBE’da

YouTube kanalları arasında yer alan ve her gün abone sayısını hızla arttıran BAKMIŞ YouTube kanalı sizlere birbirinden ilginç içerikleri en iyi şekilde sunmaktadır. Video içeriklerinde teknoloji haberleri, bilim haberleri, komple teorileri, gizli bilgiler, kehanetler, gizemli olaylar youtube, merak edilen arkeoleji çalışmaları, gizli tarihi bilgiler, mitler, efsaneler, paranormal olaylar, uzay ve uzay bilimi, antik medeniyetler hakkında araştırmaları ve daha fazlasını sizlere en açıklayıcı şekilde sunmaktadır.

BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz.

Birbirinden farklı içerikleri ile sizlerde son dakika gelişmelerini ve haberleri buradan takip edebilirsiniz. Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak için hemen aşağıdaki abone ol butonundan kanalımıza abone olabilirsiniz. Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın. Diğer kategorilerimize de göz atın; Komple Teorisi, Gizemli Olaylar, İlginç Bilgiler, Bilinmeyenler

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.