Pentagon’un Olası Zombi Kıyameti ne Karşı Hazırladığı Plan CONOP 8888

Sıradaki içerik:

Pentagon’un Olası Zombi Kıyameti ne Karşı Hazırladığı Plan CONOP 8888

DMT Ruh Molekülü Yaşayanlar Anlattı
avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

DMT ruh molekülü nedir? Dmt tecrübesi yaşayanlar anlattı.

DMT (Ruh) molekülü ve gizemler : Bilim dünyasının yıllardır üzerinde çalıştığı ve tartıştığı konulardan biridir: ”Acaba fizik ötesi bir alem var mı? bizim algı frekansımızla algılayamadığımız algımızın üzerinde bir başka alem var mı?” işte bu noktada devreye metafizik giriyor. Bunu ise DMT molekülü üzerinden açıklayabiliriz

Dmt molekülü sayesinde bir insan ölüm ve doğum duygularını deneyimleyebilir

Dmt molekülü sayesinde bir insan ölüm ve doğum duygularını deneyimleyebilir, ölüm korkusunu yenebilir ve hiç bilmediği, görmediği alemlere yolculuk edebilir. Peki bunları yaşayanlar bu deneyimi nasıl anlatıyorlar. videomuzu sonuna kadar izlemeyi unutmayınız.

Dmt molekülü beynin epifiz bezinden salgılanan bir bileşen

Dmt molekülü beynin epifiz bezinden salgılanan bir bileşendir ve doğadaki tüm canlı organizmada bulunur ve psikoaktif bir maddedir. Epifiz bezi insanlarda beynin sağ ve sol lobun birleştiği noktada, yani tam olarak ortada yer alır, şekli ise göze çok benzediği için bu organa üçüncü göz de denilmektedir, bir çok kültürde ise kalp gözü ve akıl gözü olarak anılması tamamen epifiz bezinin işlevinden dolayı söylenmektedir.

Antik dönemlerde,

Antik dönemlerde, inisiye topluluklar epifiz bezini aktif olarak kullandıkları için bu konuda uzmanlaşmışlardı, bu yüzden farklı boyutlarla iletişime geçtikleri iddia edilmektedir. antik kalıntılar incelendiğinde eski insanların evreni daha iyi anladıkları ve algılayabildikleri bıraktıkları eserlerden anlaşılabiliyor.

Ancak günümüzde ise,

Ancak günümüzde ise, insanlığın bir psişik düşüş döneminde olduğunu görebiliyoruz, insanlık tüm enerjisini maddesel bilime harcadığı ve mistisizmi bilim dışı kabul ettiği için antik insanların özelliklerine sahip olamadığımız gibi, onları anlamakta da güçlük çekiyoruz, bu yüzden binlerce yıl önce yapılan mısır pirmitleri gibi olağanüstü eserlere hayranlıkla bakarken bir yandan da onların nasıl ve hangi teknolojiyle yapıldığı konusunda hiç bir fikir sahibi olamıyoruz.

DMT ruh molekülü nedir Dmt tecrübesi yaşayanlar anlattı.DMT (Ruh) molekülü ve gizemler Bilim dünyasının yıllardır üzerinde çalıştığı

DMT ruh molekülü nedir Dmt tecrübesi yaşayanlar anlattı.DMT (Ruh) molekülü ve gizemler

Merhaba Youtube Türkiye de yeniyim. Bakmış kanalı hızla gelişmeye, büyümeye devam ediyor. Bur da dev gibi bir aile için her hafta iki yeni video yüklüyorum. Bakmış videolarında teknoloji ve bilimi kullanarak komplo teorileri, gizli bilgileri, kehanet, gizemli olayları, merak edilen arkeoleji çalışmalarını sizler için araştırıyor ve benzeri bir sürü video paylaşıyorum.

Ücretsiz Abone olmayı unutmayın…

YouTube kanalları arasında yer alan ve her gün abone sayısını hızla arttıran BAKMIŞ YouTube kanalı sizlere birbirinden ilginç içerikleri en iyi şekilde sunmaktadır. Video içeriklerinde teknoloji haberleri, bilim haberleri, komple teorileri, gizli bilgiler, kehanetler, gizemli olaylar youtube, merak edilen arkeoleji çalışmaları, gizli tarihi bilgiler, mitler, efsaneler, paranormal olaylar, uzay ve uzay bilimi, antik medeniyetler hakkında araştırmaları ve daha fazlasını sizlere en açıklayıcı şekilde sunmaktadır.

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz.

Birbirinden farklı içerikleri ile sizlerde son dakika gelişmelerini ve haberleri buradan takip edebilirsiniz. Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak için hemen aşağıdaki abone ol butonundan kanalımıza abone olabilirsiniz. Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın.

http://youtube.com/c/BAKMIŞ
bakmisonline@gmail.com

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.