Zombi Kıyameti Olsaydı Ne Olurdu, Zombi Nedir? – Zombi Belgeseli

Sıradaki içerik:

Zombi Kıyameti Olsaydı Ne Olurdu, Zombi Nedir? – Zombi Belgeseli

dünya küresel enerji krizi
doğalgaz kömür elektrik fiyatları rekor kırıyor çinde bazı fabrikalar yeterli enerji bulamadığı için üretime kısa aralar vermeye başladı uzmanlar aralık ocak şubat ayını işaret ediyor. dünyada enerji talebi hızla artarken arzdaki artış buna hızlı karşılık veremiyor enerji fiyatlarının artmasına bağlı olarak tüketici enerji maliyetlerinin artması ve önümüzdeki aylarda birçok ülkede elektirk ve doğalgaz kesintileri yaşanabilir. Afganistan da ise uygun yardımı almadıkları takdirde en az 1 milyon çocuk bu kış soğuktan ve açlıktan ölme riski ile karşı karşıya.

Dünya enerji piyasasına hakim uzmanların bu konudaki ortak görüşleri ise asıl tehlikenin havaların soğuması ve enerjiye anormal derecede soğuk bir dönem anlamına geliyor. Daha bitmedi peki ya gelecek yıllarda bizi bekleyen büyük bir tehlike de var. Bunun hakkında çokça video yaptığım güneş fırtınası hadisesi de kapımızda duruyor.

DÜNYA ALARMDA KÜRESEL ENERJİ KRİZİ
Araştırmaya göre önümüzdeki yıllarda, çok büyük bir olasılıkla 2025 Temmuz ayında, yüzyılda bir meydana gelen şiddetli bir uzay hava durumu felaketiyle karşı karşıya gelebilir. Bunun beraberinde ise büyük internet kıyametleri ve elektrik kesintilerini yaşayabiliriz. Artık bu olaylara hazır olmalıyız her ne kadar bu olaylara bilimsel olarak baktıysak da birde şu yanından bakmak lazım . Görünen o ki birileri dünyayı değiştirmek için çoktan başlatılan bu sıfırlamayı kolay kolay durduramayacak gibi bu değişimlerin insan eliyle veya doğal yollarla mı olacak bilemiyoruz. Ama görünen o ki dünyada da daha fazla felaketler ile bizleri yeni değişimler bekliyor gibi.
Peki sizler ne düşünüyorsunuz?
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.