MOMO Kimdir? Nedir?

Sıradaki içerik:

MOMO Kimdir? Nedir?

Dünya Nüfusu Azaltma Projesi
avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Dünya nüfusu azaltma projesi ve yeni dünya düzeni

 • Dünya nüfusu azaltma projesi ve yeni dünya düzeni ” nwo ” planı nedir?
 • Neden böyle bir şey yapılacak?
 • Dünya nüfusu azaltma planı. Dünya ne kadar nüfusu besleyebilir?
 • Yeni dünya düzeni komplo teorisi mi? Yoksa bir gerçek mi?
 • Nüfusu kim azaltmak istiyor?
 • illuminati gizli örgütün amacı ne?
 • Dünya nüfusu azaltma planı devreye girdi? Peki sponsorları kim?

Konunun ayrıntıları videomuzda.

Dünya Nüfusu Azaltma Projesi Yeni Dünya Düzeni Kıyamet Planı

Nüfusu azaltma projesi ve yeni dünya düzeni ” nwo ” planı nedir? Komplo terosi araştırma. Neden böyle bir şey yapılacak. Dünya nüfusu azaltma planı. Dünya ne kadar nüfusu besleyebilir? Yeni dünya düzeni komplo teorisi mi? Yoksa bir gerçek mi? Nüfusu kim azaltmak istiyor? illuminati gizli örgütün amacı ne? Dünya nüfusu azaltma planı devreye girdi. Peki sponsorları kim?

G-8 ülkelerinin elinde kalan son seçenek budur. kamuoyuna bilinçli ve düzenli bir şekilde servis edilen felaket senaryolarına göz atıldığında önümüzdeki 10 yıl içerisinde bu seçeneğin yürürlüğe konulacağı anlaşılmaktadır. yerleştirilmekte olan füze kalkanlarının konumlarına bakıldığında nükleer silahların bir sabah ansızın yerle bir edebileceği yerler arasında hong kong, shanghai, beijing, mumbai, delhi gibi şehirler ön plana çıkmaktadır.

Yaşanacak olan süreç

Yaşanacak olan süreç bir dünya savaşının ötesinde toplu kıyım niteliğinde bir nüfus düzenlemesi olarak cereyan edecek. Ve birkaç gün içerisinde dünya nüfusu yaklaşık 2 milyar kadar azaltılacaktır. insanlık tarihinin bu en kanlı olayı için gün sayılmakta, çin’in zamanında pearl harbour tuzağına düşen japonya gibi bir hamle yapması, benzer bir tuzağa düşmesi beklenmektedir. bu yazılanlar bir komplo teorisi değil on yıllar önce planlanmış bir süreçtir.

Hiç şüphesiz kamuoyundan ısrarla saklanan ve 2005 itibariyle gerçekleşmiş peak oil olayı bu kaçınılmaz kanlı sonu getiren en büyük olgudur. 2008 global mali krizi ve devamındaki global resesyon bir bankacılık veya emlak krizinin ötesinde peak oil olayına bağlı gerçekleşen paradigma değişiminin getirdiği sistematik problemlerin bir tezahürüdür.

Dünya nüfusu birkaç milyar kadar azaltılmadığı sürece

Dünya nüfusu birkaç milyar kadar azaltılmadığı sürece dünya ekonomisi kötü gidişatını sürdürecek ve global ekonomiyle bağlantılı olarak tanınan hemen hemen her şey zarar görecek ve en sonunda yok olacaktır. ekonomistler de dahil olmak üzere birçok kişi 2007’de ortaya çıkan sıkıntıları abd mortgage sektöründen kaynaklanan 12 trilyon dolarlık arızayla açıklamaktan öteye gidememiştir.

Gerçek ise sanılanın aksine daha kapsamlı ve söylenenden bambaşkadır. Herkesin faiz sistemi adı altında parasını herhangi bir reel değer üretmeden büyütmeye kalkacağı bir sistem! termodinamik kanunları gereği, doğal kaynakların tarihte ilk kez kısıtlı hale geldiği bir dönemde mevcudiyetini koruyamaz. faiz’e dayalı sistemin çökmesinin nedeni, petrol endistürisine dayanan bir sistemde dünya üzerindeki doğal kaynakların global çapta tüm ülkelerin “aynı anda” büyümesine olanak veremeyecek şekilde, yetersiz kalışı yani bir bakıma doğa kanunlarının insanoğluna çizmiş olduğu sınırdır.

Olayı basitçe şöyle izah etmek gerekirse;

30 yıl önce yüzeye yakın yataklardan görece düşük maliyetlerle çıkartılan petrolün, günümüzde bu devasa yatakların tükenme aşamasına gelmesi sebebiyle; yeni keşfedilen ancak daha derinde bulunan yataklardan yüksek maliyetle (eskisine göre daha fazla enerji harcanarak) çıkartılması durumu enerji arzının talebi karşılayamadığı noktaya (pik noktası da denilebilir) gelinmesine yol açmıştır. İçinde bulunduğumuz döneme esasında “peak of everything” denilmiş ve durumun sadece fosil yakıtlarla sınırlı olmadığı anlatılmak istenmiştir.

Merhaba Youtube Türkiye de yeniyim. Bakmış kanalı hızla gelişmeye, büyümeye devam ediyor. Bur da dev gibi bir aile için her hafta iki yeni video yüklüyorum. Bakmış videolarında teknoloji ve bilimi kullanarak komplo teorileri, gizli bilgileri, kehanet, gizemli olayları, merak edilen arkeoleji çalışmalarını sizler için araştırıyor ve benzeri bir sürü video paylaşıyorum.

Eğer siz de dünya insanlarından saklanan gizli bilgilere , belgelere ilgi duyuyorsanız , farklı bilgilere meraklıysanız, trend ve popüler haber incelemelerini takip etmek istiyorsanız kanalım ve hazırlamış olduğum videolar tam sizin için demektir.
Sizde aileye katılın ne duruyorsunuz abone olun !

Ücretsiz Abone olmayı unutmayın…

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

avatar
 • Anonim 1 sene önce
 • nüfüsun çok olması sıkıntı, nüfüs doğum azaltılarak da azaltılabilir.