Gerçek hayattaki süper kötüler Joker den daha korkunç

Sıradaki içerik:

Gerçek hayattaki süper kötüler Joker den daha korkunç

Dünya'nın En güzel Mumyası Bir Türk Kraliçesi - LOLAN GÜZELİ

Dünya’nın En güzel Mumyası Bir Türk Kraliçesi

Dünya’nın En güzel Mumyası Bir Türk Kraliçesi! 3800 Yıldır Mumya Olmasına Rağmen Güzelliğinden Hiçbir Şey Kaybetmeyen Lolan Güzeli Gizlenen Türk Tarihinin Kanıtı mı? Lolan Güzeli, Tibet’in kuzeyindeki devasa bir çölde bulunuyor. Bulunan 200 mumyanın arasından hemen fark edilen bu mumyayı özel kılan şey ise diğer pek çok mumyaya göre çok az hasar almış olması ve deformasyonunun neredeyse sıfır olması. Bir mumya düşünün ki saçları ve kirpikleri bile yerli yerinde duruyor. İşte, karşınızda Lolan Güzeli

LOLAN GÜZELİ (Gizlenen Türk Tarihi)

Çinli arkeologlar tarafından Tarim Havzası’nda bulunan bir mezardan tam 200 mumya bulundu. Mumyaların her biri şaman geleneklerine göre giydirilmiş ve süslenmişti. Bulundukları yerin coğrafi özellikleri nedeniyle yüz hatları ve hatta kirpikleri bile yerli yerinde duran mumyalar, elbette büyük bir keşif!

Özellikle de Lolan Güzeli adı verilen mumyanın aşırı korunmuş hali araştırmacıları şoke eden bir durum. Çin’in kuzeybatı Özerk Bölgesi olan Sincan’da bulunan mumyaların her biri batılı bir yüz hattına sahip. Kahverengi saçlı ve uzun burunlu bu mumyaların Çinlilerden çok daha önce yaşadığı bu yüz hatlarıyla bile rahatlıkla ortaya çıkabiliyor. Peki sizce bu muazzam keşifle beraber insanlık tarihi tekrardan yazılabilir mi?

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.