Aklınızdan Bile Geçiremeyeceğiniz Terkedilmiş Mekanlar

Sıradaki içerik:

Aklınızdan Bile Geçiremeyeceğiniz Terkedilmiş Mekanlar

Dünya’yı Yöneten Reptilian Irkı 3 Farklı Teori
avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Reptilianlar uzaylı mı? cin mi? mutant mı?

Reptilian ırkı hakkında üç farklı teoriyi ele alalım. Reptilianlar uzaylı mı? cin mi? mutant mı? Kuran da reptilianlar var mı? Drakolar, griler, reptoidler ve Pledian’lar hakkında teoriler anlatılanlar… Draco yıldız sistemi nerede? 51. bölgede neyin çalışması yapıldı? Kuran ve Kıyamet ; Peygamberimiz hadisinde ne demiş? Hepsi bu videoda dikkatlice izleyin…

Videoyu 3 başlıkta ele alacağız;

 • Reptilianlar Uzaylı mı?
 • Reptilianlar Cin mi?
 • Reptilianlar Mutant mı?

Bunun yanında en çok sorulan sorular da;

Reptilian ünlüleri kimler? Dünya dışı varlıklar neden dünyamızı ele geçirmek istiyor? Reptilian belgeselleri gerçek mi? Reptilianlar gerçek mi? Reptilian ırkı nedir? cinlerin insan kılığına girmesi neye işaret? Cinler alemi ve cinler hakkında anlatılanlar doğru mu?

Bu sorularada bu video içerisinde bulabilirsiniz. Koplo teorisi ve gizemli olaylar başlığı ile incelediğimiz uzay ve uzaylılar konseptine ait bir çok soru sizler tarafından sorulmakta. Sizde eğer bu gibi merak ettiğiniz sorular ve videosunun yapılmasını istediğiniz konular varsa yorum bölümüne yazın.

CİN NEDİR?

Cin, cinler, cin nedir, cin varmıdır, cinler varmıdır, cinler gerçekte varmı, cinler nasıl yaşar, üç harfliler, cinlerin hayatı, cinler gerçekmi.inler görülmeyen, işitilmeyen, algılanamayan varlıklardır. Cinler ateşten yaratılmış gizli varlıklardır.
Cinler de insanlar gibi müslümandırlar. Kafir olanları çoğunluktadır. Onlarda cennet ve cehenneme gideceklerdir.
Onların da dişi ve erkeği vardır. Onlarda yer, içer, büyür, evlenir, doğar ve ölürler. Ömürleri insandan daha uzundur.
İnsanların kendilerini görebileceği şekillere girebilirler ve insanlarla konuşabilirler. Cinler çeşitli şekillere girebilir ve bazı işlerin üstesinden gelebilirler. Bir cismi bir yerden başka bir yere götürebilirler.

İnsanların bilemeyeceği bazı şeyleri bilebilirler.

Allah insanlar gibi cinleride ibadet etsinler diye yaratmıştır. Allah’ın emir ve yasaklarına uymak ve kulluk etmekle yükümlüdürler.
Peygamberimiz s.a.v. cinlerden zarar gördüklerini düşünenler için Ayetel Kürsi, Felak Suresi ve Nas suresini okumayı tavsiye buyurmuştur.

HAARP NEDİR?

Yüksek Frekanslı Aktif ‘Aurora’sal Araştırma Programı veya kısaca HAARP ; Amerikan Hava Kuvvetleri, Deniz Kuvvetleri, Alaska Üniversitesi ve Defansif İleri Araştırma Projeleri Ajansı tarafından finanse edilmiş, iyonosferin özelliklerini ve davranışlarını araştırmak üzere Alaska’da sürdürülen çalışma

BLUE BEAM NEDİR?

İnsanların toplu olarak algılarıyla oynanması oyunu Mavı ışık/ Blue beam projesi, olarak karşımıza çıkıyor bu kez. Toplumların manupule edilerek, tek bir kurşun bile atılmadan idare altına alınması için harcanan bütçe ve zaman öyle küçümsenecek bir ölçüde değil. Bu haliyle, insanı derinden düşündüren bir proje Mavi Işık Blue Beam Projesidir. İnandığınız bir dinin imajinatif görünümü, ya da bir melek yahut dini motifler taşıyan bir tasvir, bir gün gökyüzünde görünse ne yapardınız?

Zihin Kontrol Projesi: Montauk Projesi

İnsanların ruhsal yeteneklerine odaklanmalarına izin veren aygıtlar…. Düşünce gücüyle nesneler yaratılması…Uzaylı teknolojisinin kullanılması, ZİHİNLE ZAMAN YOLCULUĞU deneyleri… İnsan duygu ve düşüncelerinin radyo frekanslarıyla manipüle edilmesi… Psikolojik savaş… Bir kişiye ait nesneleri kullanarak o kişinin yaşadıklarının görüntülenmesi… Neflix dünyaca ünlü dizisi ‘’Stranger Things’’e ilham olan proje… Kısaca en büyük zihin Kontrol Projesi: Montauk Projesi.

UFO’lar hakkında

İnsanlar UFO’lar hakkında ne kadar bilgiye sahip? Uzaylılar dünyaya Haktan Akdoğan UFO’lar hakkındaki Uzaylılar insanları neden kaçırıyor? Gizemli görüntülerdeki cisimler UFO’ İstanbul’da çekilen ve UFO NEDİR? UFO, bilimsel bir açıklaması olmadığı ve genellikle dünya dışı valıklar illuminati alien space gizemli yaratıklar

Merhaba Youtube Türkiye de yeniyim. Bakmış kanalı hızla gelişmeye, büyümeye devam ediyor. Bur da dev gibi bir aile için her hafta iki yeni video yüklüyorum. Bakmış videolarında teknoloji ve bilimi kullanarak komplo teorileri, gizli bilgileri, kehanet, gizemli olayları, merak edilen arkeoleji çalışmalarını sizler için araştırıyor ve benzeri bir sürü video paylaşıyorum.

Ücretsiz Abone olmayı unutmayın…

YouTube kanalları arasında yer alan ve her gün abone sayısını hızla arttıran BAKMIŞ YouTube kanalı sizlere birbirinden ilginç içerikleri en iyi şekilde sunmaktadır. Video içeriklerinde teknoloji haberleri, bilim haberleri, komple teorileri, gizli bilgiler, kehanetler, gizemli olaylar youtube, merak edilen arkeoleji çalışmaları, gizli tarihi bilgiler, mitler, efsaneler, paranormal olaylar, uzay ve uzay bilimi, antik medeniyetler hakkında araştırmaları ve daha fazlasını sizlere en açıklayıcı şekilde sunmaktadır.

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz.

Birbirinden farklı içerikleri ile sizlerde son dakika gelişmelerini ve haberleri buradan takip edebilirsiniz. Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak için hemen aşağıdaki abone ol butonundan kanalımıza abone olabilirsiniz. Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın.

http://youtube.com/c/BAKMIŞ

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.