Yapay Zeka Bilinç Kazandı! Google Yapay Zekası LaMDA Ne TALEP ETTİ?

Sıradaki içerik:

Yapay Zeka Bilinç Kazandı! Google Yapay Zekası LaMDA Ne TALEP ETTİ?

elon musk canstantinople 1453 tweeti istanbul türkiye yunanistan mesajı
avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Elon Musk’ın 1453 paylaşımı gündem oldu. Elon Musk 1453 Constantinople Twitter Paylaşımı Türkiye ve Yunanistan Mesajı mı? Kapıyı kilitlemiş miydim? yazılı 1453’te gerçekleşen İstanbul’un Fethi’ne gönderme yapan bir paylaşım. Türkiye ve Yunanistan arasındaki gerilim sürüyor.

Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk, dün gece yarısı ilginç bir twit attı! ‘1453 Constantinople‘ başlıklı, üzerinde “Did I lock the gate? (Kapıyı kilitlemiş miydim?) yazılı 1453’te gerçekleşen İstanbul’un Fethi’ne gönderme yapan bir paylaşım yaptı. Attığı twette ki görselde miğferi hazır yatağa yatmış bir asker var. Yani her an savaşa gidebilirim Masa kenarında saatte ise ufak ayrıntı yine dikkatimizi çeken diğer bir nokta. Ona birazdan geleceğim. Bu mesaj subliminal paylaşım Peki ama Dünyanın en zengin adamı neden böyle twit atar ? Önce israil vatandaşlarını İstanbul’dan ayrılıp, İsrail’e gelmeleri için uyardı, sonra Elon Musk bu Karikatürü paylaştı. Yakın bir zamanda Türkiye’de bir şeyler olacak ama ne?

Çok sayıda Türk kullanıcı Musk’ın paylaşımına yorum yaparken, paylaşımın zamanlaması da dikkat çekti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün cuma namazı çıkışı Adalar gerilimiyle ilgili ‘Yunanistan bundan sonra başının çaresine baksın’ demesinin ardından yapılan paylaşım, zamanlama açısından dikkat çekti.

Elon Musk 1453 Constantinople Twitter Paylaşımı Türkiye ve Yunanistan Mesajı mı?

Kanalıma ÜCRETSİZ abone olmayı Unutma! ➤ https://www.youtube.com/channel/UCrGfioES4LLa0-aiSljuphg/?sub_confirmation=1

Merhaba ben Halil Bakmış
Gizemli olayları ve ilginç konuları merak ediyor musun? Türkçe belgesel tadında ilginç bilgiler içeren eğlenceli viral videolar hazırlıyorum. Tuhaf, en çılgın ve en ilginç konularda akıllara durgunluk veren gerçeklere dayalı bilgi, bilim, tarih ve uzay video araştırmaları her hafta yayında.

Yeni videolardan ilk senin haberinin olması için abone olduktan sonra bildirimleri açmayı unutma!

Yapay Zeka Bilinç Kazandı! Google Yapay Zekası LaMDA Ne TALEP ETTİ?

Sokakta Çıplak Dolaşan Cinsel İlişkiye Giren İnsanlar! Türkiye’de Neler Oluyor?

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.