Bill Gates Uyardı Zombi kıyameti

Sıradaki içerik:

Bill Gates Uyardı Zombi kıyameti

Epifiz Bezi Nasıl Temizlenir Zihin Gözü ilacı 3. Göz
avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Epifiz Bezi Nasıl Temizlenir?

Epifiz Bezi Nasıl Temizlenir? Zihin Gözü ilacı nedir? 3. göz nasıl açılır? Pineal gland temizleme nasıl yapılır? ipuçları bilinmeyenler.

Epifiz bezi nedir?

Epifiz Bezi ingilizce tabiri ile Pineal gland ama daha çok 3. göz olarak nitelendiriliyor. Nasıl temizlenir ilacı nedir temizlemek için ipuçları. Sizler için derledik ve evde yapabileceğiniz kolay yöntemleri bir araya getirdik. Sizde bu videoda ki yöntemler ile kolayca 3. gözünüzü açabilirsiniz.

Epifiz Bezi Nasıl Temizlenir Zihin Gözü ilacı nedir 3. göz nasıl açılır Pineal gland temizleme

Epifiz Bezi Nasıl Temizlenir Zihin Gözü ilacı nedir 3. göz nasıl açılır

Tüm sorularınız tek bir videoda…

Epifiz bezi nedir? Nerede bulunur ve ne işe yarar? Temizlenir mi? epifiz İlacı nedir? Tüm sorularınızı Tek bir videoda cevap veriyoruz hemde en küçük ayrıntısına kadar videoyu dikkatlice izlemenizi her ayrıntıya özellikle dikkat etemenizi öneririm. Videomuz hoşunuza giderse beğenmeyi ve paylaşmayı yeni videolardan haberdar olmak için abone olmayı unutmayınız.

Epifiz bezi fasulye tanesinden daha ufak bir organdır. Hipofiz bezinin hemen arkasında ve bir oyuğun içinde bulunur.

“Üçüncü Göz”

Birçok kaynakta “Üçüncü Göz” olarak da bulabileceğiniz organ, kafanın arka tarafına yakındır. Epifiz bezi, beyin merkezinin yakınında bulunan epitalamusta bulunur. Beynin merkezi iki yarım kürenin tam ortasındadır.
İngilizce karşılığı “pineal gland” olan epifiz bezi, ingilizcede çam kozalağı anlamına gelen “pine cone” kelimesinden gelmektedir.

Hipofiz ve Epifiz

Birbirlerine yakın olmaları ile ve isim benzerliği sebebiyle sık sık hipofiz ile karıştırılan epifiz bezi, geçmiş yıllarda ne işe yaradığı bilinmezken “Bir işe yaramıyor.” olarak nitelendirilirdi. Ancak bilimin gelişmesi ile yapılan araştırmalar, epifiz bezinin özellikleri ve görevi hakkında birçok bilgiyi gözler önüne serdi. Bilimsel olarak bile, epifiz bezi “zihin gözü” olarak kabul edilir!

https://www.youtube.com/channel/UCrGfioES4LLa0-aiSljuphg

Merhaba Youtube Türkiye de yeniyim. Bakmış kanalı hızla gelişmeye, büyümeye devam ediyor. Bur da dev gibi bir aile için her hafta iki yeni video yüklüyorum. Bakmış videolarında teknoloji ve bilimi kullanarak komplo teorileri, gizli bilgileri, kehanet, gizemli olayları, merak edilen arkeoleji çalışmalarını sizler için araştırıyor ve benzeri bir sürü video paylaşıyorum.

YouTube kanalları arasında yer alan ve her gün abone sayısını hızla arttıran BAKMIŞ YouTube kanalı sizlere birbirinden ilginç içerikleri en iyi şekilde sunmaktadır. Video içeriklerinde teknoloji haberleri, bilim haberleri, komple teorileri, gizli bilgiler, kehanetler, gizemli olaylar youtube, merak edilen arkeoleji çalışmaları, gizli tarihi bilgiler, mitler, efsaneler, paranormal olaylar, uzay ve uzay bilimi, antik medeniyetler hakkında araştırmaları ve daha fazlasını sizlere en açıklayıcı şekilde sunmaktadır.

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz.
Birbirinden farklı içerikleri ile sizlerde son dakika gelişmelerini ve haberleri buradan takip edebilirsiniz. Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak için hemen aşağıdaki abone ol butonundan kanalımıza abone olabilirsiniz. Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın.

bakmisonline@gmail.com

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.