SANAL KIYAMET PLANI

Sıradaki içerik:

SANAL KIYAMET PLANI

Filmlerde Nüfus Azaltma Projesi
avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Filmlerde Nüfus Azaltma Projesi (Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw)

Filmlerde görmeye alışık olduğumuz nüfus azaltma projesi Hızlı ve öfkeli 9 yani Hobbs ve Shaw filmi seneryosunda kaleme alınmış. Bu videomuzda popüler filmlerin normal seneryo akışlarında bizlere verdiği gizli mesajların analinizini değerlendirmesini yapıyor ve komplo teorilerine bir bakış atıyoruz.

ABONE OL.!

Hızlı ve Öfkeli 9 Hobbs ve Shaw filmi 2 ağustos’ta sinemalarda.

Hızlı ve Öfkeli serisinin spin-off filmi olan Hobbs & Shaw, seriden tanıdığımız Luke Hobbs ve Deckard Shaw karakterlerine odaklanıyor. Başrollerini Dwayne Johnson ve Jason Statham’ın üstlendiği filmde Vanessa Kirby Deckard Shaw’un kız kardeşi olan bir MI-5 ajanına hayat verirken, Altın Küre ödüllü Idris Elba ise kötü adam olarak karşımızı çıkıyor. Yönetmen koltuğuna ise “John Wick”, “Sarışın Bomba” ve “Deadpool 2” filmlerinden tanıdığımız David Leitch’in oturduğu filmin senaryosunu Chris Morgan kaleme alıyor.

2019 da Kıyamet gibi Proje hayata geçiyor Dünya Nüfusu Azaltma

Bir şeyden eminiz ki, dünya nüfusu sonsuza dek artmayacak. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki 2050 yılında, bu gezegeni paylaşan 10 milyar kişi olacak. Daha 1920’li yıllarda 2 milyar nüfusu olan dünya, böyle bir insan kalabalığına dayanabilir mi? En önemlisi de bu sorunu kökünden çözmek isteyenler…

Nüfusun artmasıyla birlikte dünyanın kaynakları da paylaşılamaz oldu. Dünya savaşları sırasında küresel egemenlik için mücadele eden devletlerin yarattığı zenginler, yani nüfusun yalnızca %1’ine yakın olan kısmı, kalan %99’un üyesi olan bireylerden daha fazla paraya sahipler. İş elbette ekonomik durumla da sınırlı değil. Gelir adaletsizliğinin artıp, toplumsal kutuplaşmanın en büyük gerçek olacağı yıllara doğru gittiğimizi söyleyen binlerce bilim insanı var. Diğer taraftan nüfusa bağlı olarak artan karbon salınımı da küresel iklim değişikliklerinin etkilerini arttırıyor. Ne kadar mantıklı düşünürsek düşünelim, dünyanın bir süre sonra insan kotasını dolduracağı sonucuna ulaşıyoruz.

Malthus’un hipotezinden yola çıkarak, dünya nüfusunu yapay felaketlerle dengelemek…

Sevdiğiniz Marvel karakterleri, potansiyel geleceğin en şiddetli senaryosunu, eğlenceli bir dille size verdi. Adına sonradan Thanos diyeceğimiz o kötü niyetli insanlar ise bir başka gezegenden gelmeyecekler, zaten aramızdalar…

Bu video Canon Eos M50 ile çekilmiştir. Montaj ise filmora 9 ile yapılmıştır.

Videoda bahsi geçen filmler ;

Fast And Furious 2 / hızlı ve öfkeli 2,
Avengers – Infinity War / Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı
Avengers End game / Yenilmezler 4 Son Oyun
Fast And Furious Hobbs & Shaw / Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw
Inferno / Cehennem,
Resident Evil: The Final Chapter / Ölümcül Deney 6: Final vs…

Videoda bahsettiğimiz diğer nüfus azaltma projesi konulu videolarımız ;

KIYAMET GİBİ PROJE – 2019 Dünya Nüfusu Azaltma 
Dünya Nüfusu Azaltma Projesi Yeni Dünya Düzeni 
Süper asker projesi (Geçmiş ve Gelecek) 

Youtube kanalımızdaki diğer popüler videolardan bazıları ;

Büyük Marmara Depremi için Tarih Verildi 2019 
NEDEN Tarihçilerimiz Kripto YAHUDİ 
Türkiye’de Meleklerin Yaşadığı Yeraltı Şehri 
Zombi Kıyameti Gerçek Olabileceğini Düşünenlerin Ortaya Attığı Teoriler
Dönüşmeye Başladılar 2019 Zombi Geyik
BU KLİP ÇOK KONUŞULUYOR – Supplies

 

 

Merhaba Youtube Türkiye de yeniyim. Bakmış kanalı hızla gelişmeye, büyümeye devam ediyor. Bur da dev gibi bir aile için her hafta iki yeni video yüklüyorum. Bakmış videolarında teknoloji ve bilimi kullanarak komplo teorileri, gizli bilgileri, kehanet, gizemli olayları, merak edilen arkeoleji çalışmalarını sizler için araştırıyor ve benzeri bir sürü video paylaşıyorum.

Ücretsiz Abone olmayı unutmayın…

YouTube kanalları arasında yer alan ve her gün abone sayısını hızla arttıran BAKMIŞ YouTube kanalı sizlere birbirinden ilginç içerikleri en iyi şekilde sunmaktadır. Video içeriklerinde teknoloji haberleri, bilim haberleri, komple teorileri, gizli bilgiler, kehanetler, gizemli olaylar youtube, merak edilen arkeoleji çalışmaları, gizli tarihi bilgiler, mitler, efsaneler, paranormal olaylar, uzay ve uzay bilimi, antik medeniyetler hakkında araştırmaları ve daha fazlasını sizlere en açıklayıcı şekilde sunmaktadır.

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz.

Birbirinden farklı içerikleri ile sizlerde son dakika gelişmelerini ve haberleri buradan takip edebilirsiniz. Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak için hemen aşağıdaki abone ol butonundan kanalımıza abone olabilirsiniz. Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın.

http://youtube.com/c/BAKMIŞ
bakmisonline@gmail.com

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.