Türk Tarihi – Tarihçilerimiz Kripto YAHUDİ Sır Gibi Gizlenen

Sıradaki içerik:

Türk Tarihi – Tarihçilerimiz Kripto YAHUDİ Sır Gibi Gizlenen

GERÇEK Mİ OLUYOR? Zombi Rakunlar Şehri İstila Etti
avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Zombi Rakunlar Amerika’da Bir Şehri İstila Etti

“Zombi Rakunlar Amerika’da Bir Şehri İstila Etti” bu bir haber başlığı. 2019 yılında zombi geyik konusu ile rakunlarda 2018 yılında basında paylaşılan haberler en çok merak edilen konular olmuştu. Pubg zombi modu ile zombi konusu trend bir gündem konusu haline geldi. Zombi oyunu ve filmleri her zaman insanların ilgisini çeken konular. Kanal olarak çok sorulan soruları merak edilen başlıkların peşinden gitmeye devam ediyoruz…

İlk olay Amerika’da başladı…

Ohio’ya bağlı bir şehrin sakinleri zombi saldırısı hakkında polisi aradı. Saldıranlar ise zombi rakunlardı. Aslında zombi gibi hareket eden rakunlar demek daha doğru olacak. habere göre Ohio’nun Youngstown şehrinde garip davranışlar sergileyen rakunlar görüldü.

Şehir sakinleri iki ayağı üstünde yürüyen, dişlerini gıcırdatan ve insanlardan korkmayan rakunlarla karşılaştığını belirtti. Bu konuda Youngstown polis merkezine telefon yağdı. İşin ilginci rakunlar sadece gece vakti değil, gündüzleri de sokaklarda görüldü.

Polis üç hafta boyunca 14 rakun hakkında araştırma yaptı ve sonra gerçeğin ortaya çıktığı söylendi…
İkinci olay Ağustos 2018 de meydana geldi sadece sadece 3 ay sonra Manhattan’da bulunan Central Park’ta 70 kadar rakunda görüldü…

ilk olaydan sadece 6 ay sonra

Üçüncü olay ekim 2018 de gerçekleşti ilk olaydan sadece 6 ay sonra bu sefer yine new york civarında fakat daha fazla alanda Hasta hayvanlar Central Park’ta ve Prospect Park’ta ve hatta Bronx’ta görüldü.
Bu bir deneymiydi.. Yoksa kontrolden çıkan bir virüs mü? Sizce bunlar birer rastlantı mı yoksa bir test mi yapılıyor? Zombi virüsü gerçekten var mı ?

ABD’de Geyikleri Zombilere Dönüştüren Salgın Bir Hastalık Ortaya Çıktı.

Geyikler zombilere dönüşmeye başladı. “Zombie Deer” adlı konulan hastalık hızla yayılmaya devam ederken CDC uzmanları uyarıyor. Bu haber 2019 yılına ait. Yani eski bir haber değildir. Zombi istilası başladı ve devam ediyor , zombiler peşinizde ! Zombi salgını ndan kurtulabilecek misin ? Hayatta kalma benim işim diyorsan , bütün zombi filmlerini izledim, zombi oyunlarını , zombi dizileri ni – the walking dead – izledim diyorsan, işte senin için bu zombie salgınını anlatan. Yaşayan Ölülerin Gecesi, World War Z, Resident Evil gibi filmlerin senaryosu gerçek oldu. Amerika’da Ohio’ya bağlı bir şehrin sankinleri zombi saldırısı hakkında polisi aradı. Saldıranlar ise zombi rakunlardı. İşte ilginç olay hakkındaki detaylar…

Zombiler değil, rakunlar geldi.

İlk bakışta filmden bir kare gibi düşüneceğiniz sahne. Resident Evil 2 evrenini PUBG evreniyle bütünleştiren PUBG Zombi modu büyük ses getirdi. Survive Till Dawn isimli modu oynamak için iOS ve Android güncellemenizi indirmeyi unutmayın. Peki PUBG Zombi modunda sizi neler bekliyor? Zombiler ile ilgili diğer videoları ve gelişmleri kanalımızdan takip edebilirsiniz. Zombi Rakunlar Amerika’da Bir Şehri İstila Etti” bu bir haber başlığı. 2019 yılında zombi geyik konusu ile rakunlarda 2018 yılında basında paylaşılan haberler en çok merak edilen konular olmuştu. Pubg zombi modu ile zombi konusu trend bir gündem konusu haline geldi. Zombi oyunu ve filmleri her zaman insanların ilgisini çeken konular.

Zombi nedir?

Zombi, vudunun Afro-Caribbean ve Creole ruhani inanç sistemlerinde ölümsüz bir insandır. Bu folklorik zombiler doğaüstü güçler ve şamanistik hekimliği vasıtasıyla, yaşayanlar arasında korku yaratmak amacı ile ölü insan bedenlerinin yeniden canlandırılmasıdır. Zombilerin daha korkunç versiyonları yamyamlık ögesi kullanılarak korku sinemasında sıkça sergilenmektedir. Ayrıca bu tür varlıklar hortlaklar ile aynı kapasitededir.

 

BAKMIŞ YOUTUBE’da

YouTube kanalları arasında yer alan ve her gün abone sayısını hızla arttıran BAKMIŞ YouTube kanalı sizlere birbirinden ilginç içerikleri en iyi şekilde sunmaktadır. Video içeriklerinde teknoloji haberleri, bilim haberleri, komple teorileri, gizli bilgiler, kehanetler, gizemli olaylar youtube, merak edilen arkeoleji çalışmaları, gizli tarihi bilgiler, mitler, efsaneler, paranormal olaylar, uzay ve uzay bilimi, antik medeniyetler hakkında araştırmaları ve daha fazlasını sizlere en açıklayıcı şekilde sunmaktadır.

BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz.

Birbirinden farklı içerikleri ile sizlerde son dakika gelişmelerini ve haberleri buradan takip edebilirsiniz. Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak için hemen aşağıdaki abone ol butonundan kanalımıza abone olabilirsiniz. Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın. Diğer kategorilerimize de göz atın; Komple Teorisi, Gizemli Olaylar, İlginç Bilgiler, Bilinmeyenler

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.