Aziz Malaki ve Shipton Ana Kehanetleri! 2022 Kehanetleri

Sıradaki içerik:

Aziz Malaki ve Shipton Ana Kehanetleri! 2022 Kehanetleri

Gri Adam, Brooklyn Vampiri! Seri Katil Albert Fish Kimdir?

26583 okunma — 11 Aralık 2021 23:59
amerikalı seri katil, yamyam gri adam, brooklyn vampiri! yamyam seri katil albert fish kimdir? brooklyn vampiri seri katil.

Gri Adam, Wysteria’nın Kurt Adamı ve Brooklyn Vampiri gibi takma adlarla anılan Albert Fish’in toplam 100’den fazla cinayet işlediği tahmin ediliyor. Ayrıca Albert Fish, bilinen en yaşlı seri katildir.

Seri Katil Albert Fish Kimdir?

1875 yılında babasının ölümünden sonra, kimsesiz çocukların bakıldığı bir çocuk bakımevine yerleştirilen Albert Fish, 7 yaşına kadar kaldığı bu kuruma uyum sağlayamadığı için ruhsal yapısı bozuldu. Annesinin yanında cinsel istismara uğradıktan sonra aşırı baş ağrılarından yakınan Albert Fish, lise öğreniminin ardından bir yandan gezip bir yandan geçici işlerde çalışmaya başladı.

1882 yılında eşcinsel eğilimleri ortaya çıktı. Küçük suçlara bulaşan Fish, 1910 yılında ilk kez cinayet işledi. Çeşitli sapkınlıklara olan ilgisi giderek artıyordu. Dine olan eğilimi belirginleşti.

Genellikle küçük ve savunmasız çocukları kurban seçen Albert Fish, cinayetlerinde mutlaka işkenceler uyguluyor, tecavüz ediyor, etlerini yiyor, kurbanlarına acı çektirmekten büyük zevk duyarak, bunları din adına yaptığını düşünüyordu. 1920 yılına kadar yaklaşık 15 cinayet işlediği varsayılmaktadır.

Gri Adam, Brooklyn Vampiri!

Seri katil, aynı zamanda kendi kendisine de çeşitli işkenceler uyguluyor, kendi idrarını içip, çivili sopayla kendini dövmek, kasıklarına iğne batırmak gibi cinsel ve fiziksel işkencelerle kendi günahlarını cezalandırdığına inanıyordu. İşkence yaptığı ve öldürdüğü çocukları “Tanrı’ya verilen kurbanlar” olarak düşünüyordu.

albert fish copertina 2 1 1 1

Brooklyn Vampiri Gri Adam!

1898’de evlendi ve 6 çocuk sahibi oldu. Karısının başka biriyle kaçarak kendisini terk etmesinden sonra başka kadınlarla da birlikte oldu. “Gri Adam”, sürekli adres değiştirdi, her gittiği yerde yüzlerce çocuğu taciz etti ve bazılarını öldürdü.

1928’de Budd ailesiyle yakınlaşan Fish, onların güvenini kazandıktan sonra küçük kızları Grace Budd’ı, yeğeninin doğum günü eğlencesine götürmek bahanesiyle kaçırarak boş bir eve götürdü.

Grace’in cesedini parçalayan Fish, bazı parçaları kaldığı pansiyona getirdi ve 9 gün boyunca hiç dışarı çıkmadan bu parçaları pişirip yiyerek mastürbasyon yaptı. Daha sonra kaçmaya başlayan Fish, 1934 yılında kendi hatası yüzünden, kendisini yakalamayı kişisel bir konu haline getiren polis William King’in eline düştü. “Brooklyn Vampiri”, Budd ailesine, kızlarını nasıl öldürüp yediğini anlatan mektuplar göndermesi nedeniyle yakalandı.

1935 yılında yargılanmasının sonunda deliliğine kanaat getirildiyse de elektrikli sandalyede idam cezasına çarptırıldı. Kararı duyunca “Hiç tatmadığım bu büyük zevki tatmaktan mutlu olacağım” dedi.

Albert Fish’in idam cezası, 16 Ocak 1936 tarihinde Sing Sing Hapishanesi’nde bir elektrikli sandalyede gerçekleşti.

Zombiler Hakkındaki Gerçek – Türkiye Zombi Belgeseli

Okurken Tüyleriniz Ürperecek – Dünyanın En Ünlü 9 Seri Katili

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.