HAYVAN YERLEŞTİRME EŞLEŞTİRME OYUNU!

Çocuklar için eğitici ve eğlenceli hayvan yerleştirme, eşleştirme oyunu. AfacanAli ile yapboz oyuncak oyunları oynuyoruz. Erkek ve kız çocuk oyunları eğlenceli ve eğitici videoları…

Okul öncesi çocuklar ve bebekler için eğlenceli ve eğitici bir öğrenme oyunudur.

Puzzle oyunu çocuklarınızın eşleştirme, dokunsal ve ince motor becerileri geliştirmelerine yardımcı olur – 100 farklı hayvan bulmacasını oynarken – at, koyun, ördek, tavuk, fil, köpek, kedi, tavşan, kelebek, maymun, balık ve daha birçok şey.

Çocuklar ve bebekler için Hayvan yerleştirme oyunu, hayvan bulmaca oyunu, hayvanların özelliklerini tanıyalım, çocuklar için çizgi film izle, bebekler için çizgi filmler, eğlenceli çocuk oyunları, eğlenceli bebek oyunları, sevimli çocuk tv oyunlarını izle, çocuk oyunu izle, en beğenilen çocuk oyunları, en beğenilen bebek oyunları, eğitici oyunlar, öğretici çocuk oyunları, çizgi film kanalları, çocuk kanalları.

AfacanAli Kids Tv Youtube Kanalı

Yeni çocuk kanalımızın ilk videosunu yükledik. Çocuklar için AfacanAli youtube kanalı sizce nasıl olmuş. Önerileriniz neler özellikle bu işte pro olanlardan öneriler alabilirsem memnun olurum.

Afacanali Kids Tv kanalına hoşgeldiniz.

Çocuklar için eğitici ve eğlenceli, oyuncak videoları AfacanAli kanalında. Bebekler ve çocuklar için hazırlanan videolar, çocukların eğlenceli vakit geçirmesini sağlamak için hazırlanmıştır. Kanalımız çocukları eğlendirirken onlara okul öncesi eğitici bilgiler vermeyi de ihmal etmiyor. Birlikte eğlenecek ve zaman zaman da birlikte öğreneceğiz…

AfacanAli Çocuk kanalı; Okul öncesi çağındaki çocuklara uygun içerikli etkinlikler, bebekler için eğlenerek öğrenecekleri videolar ve oğlumuz Ali’nin dünyasından paylaşımlarımız olacak. Ali’nin bu güzel deneyimlerini izlemek için bizi takipte kalın, çok eğleneceğiz…

Bu eğitici kanal çocuklar için.

Oyuncaklarla oynamak sever misin? O zaman kanalımıza katılın. Kaçırmayın en eğlenceli çizgi filmi ve en sevdiğiniz kahramanlarla eğitici videoları. Oynuyoruz, öğreniyoruz ve keyifli zamanımızı geçiriyoruz.

AfacanAli ile eğlenceye hazır mısın?

Çocuk şarkıları, eğlenceli oyunlar, oyun havaları, çocuk bilmeceleri, bulmacalar, okul öncesi eğitici içerikler, ve dahası. AfacanAli ile eğlenceli şarkılar söyleyelim, renkli danslar edelim.

Bu kanal, Ali BAKMIŞ’ın ailesi tarafından oluşturulmuştur ve sürekli olarak ailenin denetimi altındadır. Video içeriklerinde asla çocukları olumsuz etkileyecek davranışlar yer almaz.

#çocukşarkıları #youtubekids #forkids #kids #forbaby #çocuk #childrenplay #kidssong #kidssongs #kidsvideos

https://www.youtube.com/channel/UC2kbm72BAGKQiFSah44GoZA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz