Kıyamet Gibi Proje – 2019 Dünya Nüfusu Azaltma

Sıradaki içerik:

Kıyamet Gibi Proje – 2019 Dünya Nüfusu Azaltma

Hayvanlar Neden Dönüyor? Deccal ve Hz Mehdi
avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Deccal Geldi mi? Hz Mehdi Alameti mi?

Bu hayvanlar neden dönüyor? Youtube videolarında bahsedildiği gibi Deccal ve Hz Mehdi alameti mi? Yoksa sebebi çok mu farklı. Bu video kanıtlanmış komplo teorisi içermekte olup dikkatle izleyiniz…

Bu videoyu hazırlarken aklıma gelen en çok sorulan sorular şunlardı;

 • Deccal ne zaman çıkacak?
 • Deccal ne zaman gelicek?
 • Hz Mehdi geldi mi?
 • Hz Mehdi alemetleri mi?
 • Deccal nerede?
 • Deccal kimdir?

Deccal nedir?

Deccal , İslam mitolojisine göre ahir zamanda, Mesih’in ikinci kez yeryüzüne gelmesinden önce insanları dini inancından saptırarak kötülüğe ve sapkınlığa yönelteceğine inanılan ve şeytanı temsil eden varlıktır. Hristiyan eskatolojisinde Antichrist, Yahudi eskatolojisinde ise Armilus karşılığı olarak bilinir.

Hz Mehdi kimdir?

Şöyle açıklanıyor dini kitaplarımızda;

Sözlüklerde hidayette, doğru yolda olan, başkalarının hidayet ve doğru yolda gitmelerine vesile olan mânâsına gelen Mehdi , İslâmî bir terim olarak âhir zamanda geleceği müjdelenen, kendisine Allah tarafından özellikle doğru yol gösterilen, hakka yöneltilen, dinî noktalarda hata ve yanlışlıklardan korunan, insanları, bilhassa Müslümanları irşad eden, doğru yola sevk eden, zulüm ve haksızlıkların kol gezdiği bir dünyada adaleti tesis eden, âhir zamanda geleceği müjdelenen Âl-i Beytten büyük bir zâttır.

Peki bu hayvanlar neden dönüyor? Deccal ve Hz Mehdi

Bu anormal davranışların sebebi ne? işte o çılgına dönen hayvanlar. Hayvanlar alemine dalıp biraz araştırma yaptık.  Karşımıza doğa olaylarında farklı bir teori geldi.

Elektromanyetik zihin kontrolü…

Evet yanlış duymadınız Zihin Kontrolü

Evren “Radiant Enerji” denilen bir enerjiden oluşur, gördüğümüz spektrum bir dalga boyudur. Morötesi ve kızılötesi dalga boylarını göremeyiz. Ancak röntgen filmlerinden, termal kameralara, yeraltı su havza haritalarına kadar birçok alanda kullanılır. Her elektrik kaynağı bir radyasyon neşreder. Bazı radyasyonlar iyonlama yaparak hücre ölümlerine yol açar. Hidrojen atomu frekansına uygun mikrodalga ile MR gibi beyin tomografileri çekilir. Mikrodalga fırınlarda ışınların camı geçerek tabak içindeki suyu buharlaştırdığını biliyoruz.

Mikrodalga ile uzaktan gürültü hissi oluşturmak mümkündür.

Elektromanyetik ritmik vuruşlar kişinin başını elektrikli matkapla oyulduğu hissi uyandırabilir. Çok düşük frekans da (VLF), iyonlamanın olmadığı bir radyoaktivite ile baş ağrısı, çınlama, sinirlilik, depresyon, hâfıza kaybı hatta panik duygusu oluşturulabilir. Radyasyonun diş dökülmesi, kan kanseri, sakat doğumlara neden olduğu bilinmektedir. İyonlanmanın olduğu radyasyonlar X ışınları Radyum gibi kanser tedavisinde kanserli hücreleri öldürmek için kullanılır. Bu ışınları uzaktan yönetmek mümkün olmamakta, fakat mikrodalga kaynağını 1-2 km uzaktan bir hedefe yöneltmek mümkün olabilmektedir. Kötü niyetli kişilerin elinde korkunç bir silah haline dönebilen bir teknoloji insanlık dışı amaçlarla kullanılırsa insanlığın sonu olur.

Radyohipnotik sistemleri savaş silahı olarak kullanmak isteyen projeler

“Elektromanyetik dalgalar ile insan beyninde zaman duygusunu kaybettirme, şaşkınlık hali oluşturma, mekan bulamama gibi durumlar oluşturmak mümkün” diyor. Radyohipnotik sistemleri savaş silahı olarak kullanmak isteyen projelerin bütün dünyada elektromanyetik projeler içerisinde kullanıldığını söyleyen Tarhan, “ Bu sistemlerle kişinin bazı tepkilerini yok edebilirsiniz. Kararlarını o anda bloke edebilirsiniz. Geçici olarak duygularını değiştirebilirsiniz. Amaç beynin ürettiği dalgaların frekansını belirleyip buna uygun frekansı üreterek, zihinsel bir dönüşüm yaptırmak.

Bu yöntem istihbarat örgütlerinin de ilgisini çekiyor

Uzaktan focusla elektromanyetik uyarı göndererek kişide farklı bilinç oluşturulup oluşturulamayacağı araştırılıyor. Tedavide 30-40 elektrotluk beyin elektrotları kullanarak beyin ölçümleri yapıyoruz. İstihbari araştırmalarda ise 256 elektrotluk beyin dalgaları kullanılıyor. Ancak Dünya Af Örgütü zihin kontrol çalışmalarını etik dışı olarak kabul etti. Bu çalışmalar artık yapılıyorsa bile gizli olarak yürütülüyor. Videoda deccal ve mehdi hakkında pek bir bilgi yok ama daha fazlası mevcut. Youtube kanalımızı takip etmeyi unutmayın.

 

Merhaba Youtube Türkiye de yeniyim. Bakmış kanalı hızla gelişmeye, büyümeye devam ediyor. Bur da dev gibi bir aile için her hafta iki yeni video yüklüyorum. Bakmış videolarında teknoloji ve bilimi kullanarak komplo teorileri, gizli bilgileri, kehanet, gizemli olayları, merak edilen arkeoleji çalışmalarını sizler için araştırıyor ve benzeri bir sürü video paylaşıyorum.

Ücretsiz Abone olmayı unutmayın…

YouTube kanalları arasında yer alan ve her gün abone sayısını hızla arttıran BAKMIŞ YouTube kanalı sizlere birbirinden ilginç içerikleri en iyi şekilde sunmaktadır. Video içeriklerinde teknoloji haberleri, bilim haberleri, komple teorileri, gizli bilgiler, kehanetler, gizemli olaylar youtube, merak edilen arkeoleji çalışmaları, gizli tarihi bilgiler, mitler, efsaneler, paranormal olaylar, uzay ve uzay bilimi, antik medeniyetler hakkında araştırmaları ve daha fazlasını sizlere en açıklayıcı şekilde sunmaktadır.

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz.

Birbirinden farklı içerikleri ile sizlerde son dakika gelişmelerini ve haberleri buradan takip edebilirsiniz. Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak için hemen aşağıdaki abone ol butonundan kanalımıza abone olabilirsiniz. Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın.

http://youtube.com/c/BAKMIŞ

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.