Instagram, Whatsapp ve Facebook Neden Çöktü? 6 saat sonra erişime açıldı

Sıradaki içerik:

Instagram, Whatsapp ve Facebook Neden Çöktü? 6 saat sonra erişime açıldı

Komplo teorilerindeUFO’lar ve nazileri birbirine bağlayan hikâyeler ya da iddialar dolaşmaktadır. Nazi UFO teorilerine göre, II. Dünya Savaşı sırasında ve öncesinde gelişmiş uçak veya uzay araçları geliştirmek için başarılı girişimler olduğu ve daha da ötesi bu araçların savaş sonrasında korunarak Antarktika, Güney Amerika ve Amerika Birleşik Devletleri gibi ülkelerdeki gizli yeraltı üslerinde yaratıcılarıyla beraber muhafaza edildikleri ileri sürülmektedir.

Vril Uçan Dairesi

Nazi UFO

Vril, Nazi Almanyası’nın ürettiği iddia edilen uçan daire modelidir. Bu teoriye göre, Almanlar II. Dünya Savaşı’nın başında özellikle Hitler’in teşvikiyle dünyada; II. Dünya Savaşı’nda önemli fayda sağlayacak önemli olay, buluş ve icatları araştırmak üzere bir ekip topladılar. Bu ekip Ağrı Dağı yakınlarındaki bir efsaneyi araştırmak için Türkiye’ye geldi. Çevre sakinlerinin anlattığına göre etrafta uçan daire şeklinde dolaşan bir cisim Ağrı Dağına düşmüştü. Hemen kazı çalışmalarına başlayan ekip kısa zamanda bahsedilen uçan daireye ulaştı. Rivayete göre uçan daire havada dönüyor ve herhangi bir fiziki müdahaleye karşı çabucak tepki veriyordu. Almanya’ya götürülen uçan dairenin, yapılan incelemeler altında, bir Alman versiyonu üretildi. İsmi Vril olan bu insan yapımı uçan daire yüksek hızlara ulaşabiliyor ve az yakıt harcıyordu. Ancak manevra kabiliyeti yüksek olmadığı için savaş esnasında pek bir yararı olmuyordu. Daha sonra projeyi üstlenen ve çalışmaya isimlerini veren Vril adlı örgüt çalışmayı üstlendi. Böylece Vril uçan daireleri geliştirilmeye başlandı.

II. Dünya Savaşı’nın Almanlar tarafından kaybedilmesinin ardından Vril ve daha sonra üretilen Haunebu isimli uçan dairelerin konfigürasyonu şeklinde üretilen bir uzay gemisi üretildi ve bu konfigürasyona Vril -7 (2) “Vril-Odin” ismi verildi. Daha öncesinde Vril örgütü telepatik ilişkilerle 68 ışık yılı uzaklıkta bulunan ve Aldebaran denilen takımyıldızındaki canlılarla iletişim kurduklarını söylediler. İttifak yaptıklarını ve onların üstün savaş gücünü dünyaya getirip savaşta kullanabileceklerini hükümete anlattılar ve Aldebaran‘a gitmek için izin istediler. Hitler ve hükûmeti ise zaten yenildikleri için Vril örgütüne izin verdiler. Çeşitli rivayetlere göre Vril -7 (2) “Vril-Odin” uzay gemisi 25 yıl süren yolculuğunu tamamladı, Aldebaran’a ulaştı. Geride kalan Naziler ise, büyük çoğunluğu gençler ve mühendislerden oluşan kısım, Mars’a gittiler ve burada bir üs kurdular. Amerika’nın Mars’ta kaybolan robotlarının bu üs tarafından imha edildiği söylentiler arasında. İşte Mars’taki bu üste Naziler gelecek olan Aldebaranlıları bekliyorlar. Ya da orada kendilerine yeni bir hayat kurdular.

Bu teoride bahsedilen UFO (uçan daire)’nin özellikleri şunlardır:

  • Çapı: 45 m
  • Yüksekliği: 22,50 m
  • İtiş şekli: İhtimal – A=Vril-7 (1) de olduğu gibi İhtimal – B= Y-7/0-Vril-7(1)+Thule Takyonator-7c-Hanebu-II (Her ikisinin geliştirilmiş rekombinasyonu.)
  • Hız: Mx. Işık hızında=Tak.300000 km/sn (Normal kozmik anti gravitasyon uzay uçuşunda) 3x Işık hızı=Tak.900000 km/sn= uzayüstü boyut kanalı uçuşunda kullanılıyor
  • Mürettebat: 28 kişi (14 erkek, 14 kadın)

Önerilen Videolar:

[wp-rss-aggregator limit=”5″]

 

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.