Büyük İstanbul Depremi Olursa Ne Olur?

Sıradaki içerik:

Büyük İstanbul Depremi Olursa Ne Olur?

avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Hz Süleyman’ın Tılsımlı Zenginlik Duası

SÜLEYMANIN ZENGİNLİK VE ŞANS MÜHRÜ ve FAYDALARI TAŞIYAN KİŞİ NE GİBİ FAYDALAR GÖRÜR?

Taşıyan kişinin zamanla ruhsal gücü artar, doğa üstü yeteneklere sahip olur..Rızık,şans,kısmet ,baht kapıları açılır..insanlar arasında aziz,şirin,izetili,heybetli olur ve hürmet gören bir kişi olur..aynı zamanda her türlü kazadan beladan, sihir büyü ve cinlerden korunur… arzu ve istekleri gerçek olur!

TILSIM NASIL HAZIRLANIR?

Kişiye özel hazırlanır ki;en kısa zamanda ve en güçlü şekilde etkili olsun! Kişinin ismi ve anne ismiyle, gezegen ve eşref saatleri hesaplarıyla uygun zamanda hazırlanır. Hazırlama sırasında, kırmızı sandal’la buharlanıp tütsü yapılır..

TILSIM NEDİR?

Tılsım, HZ. Süleyman gibi, Ruhaniyete hükmetmiş, doğa üstü güçlere sahip peygamberlere, melekler tarafından öğretilmiş sembol ve simgelerden oluşur..içinde kutsal semboller,esmalar ve melek isimleri vardır. Tıpkı bir kapıyı veya kasayı açmak için kullanılan şifre gibi

OSMANLI PADİŞAHLARIN TILSIMA OLAN İLGİSİ VE TILSIMLI GÖMLEKLERİ

Hz .Süleyman Mührü şerifi Fazileti çok büyük Allah dostlarının çoğu bu Mührü şerifi kullanmıştır. Hz süleyman Kuran-ı kerimde ismi, geçen islamın şartlarından biri olan geçmiş peyganberlere iman ettiğimizi bildirir bu mührün çok kıymetli ve tılsımının çok büyük etkileri olduğunu bildirilir. Ehli olan buTılsımı çok iyi bilmektedir.

Osmanlı döneminde savaşa giderken gömlekler tılsımlanırdı, kazasız belasız eve dönüş için. Osmanlı döneminde üzerinde taşınan veya evin görünmez bir yerine gizlice saklanan tılsımlarla zengin, lale devri gibi çok zengin bir dönem yaşandı.

Osmanlı döneminde kadim bilgiler harmanlandı, bir çok sevdalı sevdiğine kavuştu. Değerli eşyalar ve mülkler koruma altına alındı, şifa bulundu, hazineler korundu. İmkansız aşıklar birbirine kavuştu, devletin alt kademesindeki sıradan bir memur padişahın yanına yerleşti.

Pahişahı çok özel bir tılsımlı yüzük korudu. O dönemde tılsımlar saraya özeldi. Halk arasında yaygın olarak kullanılan muskadan farklı, büyük ve gizemli bir enerji taşırdı.Yıllar geçip, zenginleştikten, sevenler birbirine kavuştuktan, başarı kazanıldıktan sonra, yani: İhtiyaç bitmeye başladığında bu bilgiler unutuldu.Fransız İhtilalinin dünyaya yansıması, efsuna “tu kaka”, tılsıma “cadılık” olarak bakılmasını sağladı.

Bu korkutucu ve faydadan bile uzaklaştıran inanç astrolojiye “ fal” diyen düşüncenin ta kendisidir ve zenginlikten, başarıdan uzaklaşan sorunlu bir dünyanın belki de başlangıç noktasıdır. meleklerle yapılan çalışmalara, şeytanla yapılan anlaşma gözüyle bakan zihniyet dünyayı saran ekonomik darboğazın sebebi hakkında sayfalarca literatür doldurabilir. Ama küçük bir tılsım kadar bile işlevsel ve yararlı değildir.

Lale zenginlik sembolüydü, efsundu bu nedenle çok yaygındı. Tılsım, efsun yaptıran kişiler şimdilerde bizim “evrensel dilek” dediğimiz evrenin, toplumun yararına olacak bir şeyde mutlaka yapardı. Bu gelenekti. Efsun, Osmanlı Devletinde sıkça kullanılır, bu nedenle devlet büyükleri; kütüphane, camii, sebil, çeşme yaptırarak gelenin bir bölümünü dağıttıklarına inanırlardı. Sanata değer verilirdi. Astroloji önemli ve zorunlu bir dersti. Simya ilimini bilen ustalara saygıyla davranılırdı.Tılsım ve efsun yapmak için ancak üst düzeydeki memurların astroloji haritası incelenirdi.

O dönemde elle yapılan haritaların hesabı oldukça zordu. Bir yandan astroloji haritasında savaşların sonuçları görülmeye çalışılır, öte yandan sonuçlar tılsımla değiştirilmeye, iyilikle sonlandırmaya gayret edilirdi. Aslına bakarsanız günümüze kadar gelen tılsım ve efsun kullanımında modernizasyondan başka bir şey pek değişmemiştir. Amaç ve sonuca ulaşma kesinliği değişmez.Osmanlı Tılsımları, dünyanın çok nadir bölgelerinde kullanılan “Hz.süleymanın Tılsımın mührü ayrı olarak her koşulda müthiş bir korunma ve yükseliş sağlar. Tamamen kişiye özeldir.

Başarı, aşk, para, zenginlik, yükseliş ve sağlıktan mülke kadar her şeyin korunmasında keskin, hızlı ve güçlüdür. Bütün tılsımlarda olduğu gibi uygulamacının gücüyle doğru orantılıdır ve inanıp inanmamakla alakası yoktur. İnanmasanız da çalışır. İnanmasanız da gücünü kanıtlar.

Hikaye o dur ki; Hürrem Sultan da, diğer sultanlarda tılsım yaptırmış, padişaha yakın olmuşlardır. Hikaye odur ki; kırk savaştan kansız dönenlerin üzerinde tılsımlı gömlekler vardır. Hikaye odur ki imkansız aşıkları kavuşturan yegane tılsım Osmanlı’da yapılmıştır. Hikayelerin bitimsiz olması bu yaygın yöntemin kısa sürede sonuç vermesidir ve imkansızı başaracak kadar güçlü olmasıdır Allah, Hz. Süleyman’a büyük bir saltanat, benzeri görülmemiş bir zenginlik vermiş; üstün ilimler ile onu desteklemiştir. Hz. Süleyman da kendisine verilen zenginlik ve bu ilimler vesilesi ile büyük bir ordu ve güçlü bir devlet kurmuştur.

Peygamberimiz (sav)’in hadislerinden, Hz. Süleyman’ın devletinin o dönemde yeryüzündeki en güçlü devlet olduğu anlaşılmaktadır.

Neml (15) Ayet .

Andolsun! Biz Dâvûd’a ve süleyman’a ilim verdik. Onlar, “Hamd, bizi mü’min kullarının bir çoğundan üstün kılan Allah’a mahsustur” dediler.

Enbiya (79)Ayet .

Biz hüküm vermeyi süleyman’a kavratmıştık. Zaten her birine hükümranlık ve ilim vermiştik. Dâvûd ile birlikte, Allah’ı tespih etmeleri için dağları ve kuşları onun emrine verdik. Bunları yapan biz idik.

Not :Herşey yüce yaradanın iznine bağlıdır. Faziletini görürseniz bu hâk tealadandir.

Bu videoları izledin mi?

Büyük İstanbul Depremi Olursa Ne Olur?
Türkiye’de Girilmesi Yasak Olan Gizemli 8 Yer!
Zombi Kıyameti Gerçekleşirse Ne Olur? Zombi Hayatta Kalma
Bir insan en fazla kaç yaşına kadar yaşayabilir?
ŞANLIURFA VE MARDİN DE DEVASA KUM FIRTINASI GÖRÜNTÜLERİ
Çörek Otu ve 41 Ayetel Kursi BİLİNMEYEN BÜYÜK SIRRI MUCİZESİ
GERÇEK BÜYÜ KURANI KERİM SURELERİNDE BÜYÜK GİZEM ve SIR!
Azerbaycanlı Şaman Virüsü Bildi! YENİ 2021 Türkiye Kehanetleri
TÜRKİYE DE YAŞANMIŞ EN KORKUNÇ OLAYLAR ve 16 GİZEMLİ YER
SEATTLE DA ZOMBİ KADIN? TİKTOK TA VİRAL OLDU! TÜM GERÇEKLER

Ve daha fazlası youtube kanalımızda…

Bakmış Kanalına Abone Olmayı Unutma!

Bakmış en çok merak edilen konuların başında gelen kehanetler ve bu kehanetler hakkındaki araştırmaları, gizemli olayları ve merak edilen arkeoloji çalışmalarını detaylı bir şekilde incelemektedir. Birbirinden farklı kategorilerde onlarca içerik ve video sizleri beklemektedir. Sizler de tüm bu içerikleri kolayca takip etmek, videoları izlemek için hemen ücretsiz yerinizi alın!

ÜCRETSİZ abone olmayı unutmayın; http://bit.ly/2ReyspU

 

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.