23 Mucizesi – Sayıların Gizemi

Sıradaki içerik:

23 Mucizesi – Sayıların Gizemi

Bu videomuzda sizlerle i pet goat 2 animasyonu ve notre dame katedrali yangını hakkında konuşacağız. Tapınakçılar yani illuminati sahte mesih ve deccal için
avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

i pet goat 2 animasyonu ve notre dame katedrali yangını

Bu videomuzda sizlerle i pet goat 2 animasyonu ve notre dame katedrali yangını hakkında konuşacağız. Tapınakçılar yani illuminati sahte mesih ve deccal için mesajını verdi mi? i pet goat analiz ve inceleme sonrasında bilinmeyenler neler? Tapınakçılar gerçeği ve sırları. Notre dame yangını sırasında Mescidi aksa neden yandı? Hepsi ve daha fazlası… Odaklan 2. bölümü ile sizlerle İyi Seyirler

BAKMIŞ ABONE OL.! 

i Pet Goat 2 nedir? Kabalist bir proje mi?

Paris’te dün akşam saatlerinde yanan Notre Dame Katedrali’nin ardından gündeme gelen Pet Goat adlı animasyon film merak konusu oldu.

2012 yılında yayınlanan Pet Goat II adlı animasyon kısa film, çıktığı günlerde de tartışma konusu olmuştu. Kanada yapımlı filmde ABD Başkanları Barack Obama, George Bush, ikiz kuleler, El Kaide lider Bin Ladin ve daha bir çok şeye atıfta bulunulmuştu.
Hakkında birçok inceleme yapılan Pet Goat II’nin Kabalist zihniyetinin yani tapınakçıların (illuminati) bir ürünü olduğu da sıklıkla dile getirilen ifadeler arasında yer aldı.

Notre Dame Katedrali neden yandı? Notre Dame Katedrali tarihçesi günün cevabı en çok merak edilen sorularından oldu. Fransa’nın başkenti Paris’te Notre Dame Katedrali’nde çıkan yangın yaklaşık 8,5 saat sonra söndürüldü. Yerel saatle 18.50’de başlayan yangın 03.20’de söndürüldü. Yangında 93 metre yüksekliğindeki kulelerden biri ve yapının çatısı tamamen çöktü. Yangının sebebi henüz bilinmese de itfaiye yetkilileri alevlerin, “muhtemelen” 6 milyon avroluk renovasyon çalışmalarından çıkmış olabileceğini belirtti.

NOTRE DAME NE DEMEK?

Notre Dame söz öbeği Fransızca olup, Türkçede bizim hanımımız veya hanımefendimiz gibi anlamlara gelir. Anlatılmak istenen kişi Meryem Ana’dır. “Notre Dame” söz öbeğinin kullanıldığı yerler çok çeşitlidir.

Notre Dame Katedrali (Fransızca: Cathédrale Notre Dame de Paris) Paris, Fransa’da bulunan dünyaca ünlü bir katedraldir. Meryem Ana’ya ithafen isimlendirilmiştir. Gotik yapı Île de la Cité’in doğu kısmında, Paris’in diğer tüm önemli yapıları gibi Seine Nehri’nin kıyısında bulunur. Girişi batıya bakar.

Tapınakçılar kimdir? Tapınak Şovalyeleri ve Masonluk

Kutsal topraklara giden Hıristiyan hacıları korumak için Tapınak Şövalyeleri’ni kurdular. İki yüzyıl varlık gösterdiler.

Tapınak Şövalyeleri kimdir, nasıl kuruldu? Yaygın biçimde ‘Tapınakçılar’ olarak bildiğimiz tarikat, “Süleyman Tapınağı ve İsa Mesih’in Yoksul Şövalyeleri” ismiyle, 12’nci yüzyılın ilk çeyreğinde Kudüs Kralı ve Kudüs Patriği’nin onayıyla, Kutsal Topraklar’a giden Hıristiyan hacılarını korumaya ant içmiş 9 şövalyenin girişimiyle kuruldu. Kuruluş tarihi net değil, 1119 ya da 1120 olma ihtimali oldukça yüksek. Dönemin önemli vakanüvisti Guillaume de Tyre’nin 1118 şeklinde bildirdiği tarihin hatalı olduğunu düşündüren bazı tarihsel belgeler var. 9 şövalye içinde en önemli iki isim, ki bu 9 şövalyenin isimleri de değişik kaynaklarda birbiriyle çelişkilidir.

Deccal kimdir? Nasıl ortaya çıkacak? i Pet Goat 2

Ahir zamanla alakalı rivayetlerde geçen önemli şahıslar: Deccal, Mehdî ve Hz. İsa… Birincisi din, îman, ahlâk, fazilet ve insanlık namına ne varsa tahrip eden, istibdat, zulüm ve terör estiren, diğerleri de ona karşı çetin bir mücadele veren üç insan… İşte Deccalın icraatını ortaya döktüğü böyle korkunç bir dönemde Mehdî ve İsa (a.s.) iştiyakla beklenmeye başlar. Bu mânevî kurtarıcılar inançsızlığa büyük darbeler indirerek inananlar için en büyük dayanak; güç, moral ve ümit kaynağı olurlar.

İlluminati ne demek? i Pet Goat 2 Amacı nedir?

Büyük küçük demeden herkesin duyduğu çok gizli, acayip saklı, ‘yeni dünya düzenini’ kurmaya çalışan bir örgüt.Sembolleri her yerde.Kliplerde, paralarda, binalarda.İyi ki gizli bir örgüt, yoksa daha ne kadar bilgileri etrafa saçılmış olabilirdi?

7 rakamının gizemi ve sırrı (sayıların gizemi)
Deccal nerede ve ne zaman ortaya çıkacak?
Süper asker projesi (Geçmiş ve Gelecek)
Zaman Yolcusu Noah (2019 kehanetleri) 
Dünya’yı ve Tarihi Dize Getiren Adam Türk mü?

BAKMIŞ YOUTUBE’da

YouTube kanalları arasında yer alan ve her gün abone sayısını hızla arttıran BAKMIŞ YouTube kanalı sizlere birbirinden ilginç içerikleri en iyi şekilde sunmaktadır. Video içeriklerinde teknoloji haberleri, bilim haberleri, komple teorileri, gizli bilgiler, kehanetler, gizemli olaylar youtube, merak edilen arkeoleji çalışmaları, gizli tarihi bilgiler, mitler, efsaneler, paranormal olaylar, uzay ve uzay bilimi, antik medeniyetler hakkında araştırmaları ve daha fazlasını sizlere en açıklayıcı şekilde sunmaktadır.

BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz.

Birbirinden farklı içerikleri ile sizlerde son dakika gelişmelerini ve haberleri buradan takip edebilirsiniz. Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak için hemen aşağıdaki abone ol butonundan kanalımıza abone olabilirsiniz. Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın. Diğer kategorilerimize de göz atın; Komple Teorisi, Gizemli Olaylar, İlginç Bilgiler, Bilinmeyenler

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.