99 Deprem Gerçekleri

Sıradaki içerik:

99 Deprem Gerçekleri

Kanalımı Nasıl Geliştirdim Youtube Para Kazanma

1409 okunma — 22 Haziran 2019 19:49
maxresdefault 31 1

Youtube Para Kazanma ve kanal geliştirme

Unutmayın; YouTube para kazanma için YouTube kanalınızı ve onaylanmış AdSense hesabınızı kullanarak kazanmaya başlayabilirsiniz. Videoların hepsi gelir elde etmek için uygun değildir, bu hizmetten yararlanmak için gelir elde etme kriterlerini sağlamalı ve YouTube Reklamları formatına uymalısınız. Bu YouTube‘dan para kazanmanın doğrudan bir yöntemidir.

  • Baştan sona kanalımı nasıl geliştirdim?
  • Yeni başlayanlar için Youtube Para Kazanma ne demek?

İşte benim hikayem sizlere güzel bir örnek… Bundan sonra neler yapacağım?

Kanalımı Nasıl Geliştirdim Yeni başlayanlar için Youtube Para Kazanma

kanalımı nasıl geliştirdim yeni başlayanlar için youtube para kazanma

ABONE OL.!

Bu videomda sizlere üç güzel insandan bahsediyorum. Bunlardan ilki ve kanalımı asıl geliştirmeme yardımcı olan kişi Afgan Rasulov dur. Diğer iki kişi ise çok severek takip ettiğim ve kişisel gelişimim için faydalı gördüğüm iki güzel insan Başak Kablan ve Barış Özcan.

Youtube yeni başlayanlar hakkında dersler alırken yada birşeyleri öğrenirken amacım, hiçbir zaman para kazanmak olmadı. Hep en iyisini en kalitelisini yapmak amacı ile hareket ettim. Bunun için de kişisel gelişim olmazsa olmaz bir olgudur. Kişisel gelişimimiz hayata gözlerimizi açtığımız ilk gün ile başlayıp son günümüze kadar devam etmekte.

Youtube Para Kazanma

Peki Afgan Rasulov kimdir? @afganrasulov

Youtube üzerinden verdiği Photoshop dersleri ve youtube eğitimi ile ilgilenen ve bunları öğrenmek isteyenler için yayınladığı videolarla 100 binlerce takipçiye ulaşan Afgan Rasulov kanalına bu linkten ulaşabilirsiniz.

Peki Başak Kablan kimdir? @basakkablan

Kendisini tanıttığı bir videosu var. O yüzden biyografik bilgileri geçiyorum. Ama siz dilerseniz şu linkten ulaşabilirsiniz.
Kanal linkide burada..

Peki Barış Özcan kimdir? @barisozcan

Youtuber değil Barış Özcan çok farklı bir konu, kişisel gelişim ve konulara farklı yerden bakmanızı sağlan videoları var.
Kanal linki…

Birkaç video çekip YouTube’a yükleyip gelecek paranın hayalini kuruyorsunuz değil mi?

Diğer videolarımızdan bazıları;

Deccal nerede ve ne zaman ortaya çıkacak?
Süper asker projesi (Geçmiş ve Gelecek)
Zaman Yolcusu Noah (2019 kehanetleri)
Dünya’yı ve Tarihi Dize Getiren Adam Türk mü?
Türkiye’de Meleklerin Yaşadığı Yeraltı Şehri 

Kırbaç Kasırgası ilk görüntüler

 

Merhaba Youtube Türkiye de yeniyim. Bakmış kanalı hızla gelişmeye, büyümeye devam ediyor. Bur da dev gibi bir aile için her hafta iki yeni video yüklüyorum. Bakmış videolarında teknoloji ve bilimi kullanarak komplo teorileri, gizli bilgileri, kehanet, gizemli olayları, merak edilen arkeoleji çalışmalarını sizler için araştırıyor ve benzeri bir sürü video paylaşıyorum.

Ücretsiz Abone olmayı unutmayın…

YouTube kanalları arasında yer alan ve her gün abone sayısını hızla arttıran BAKMIŞ YouTube kanalı sizlere birbirinden ilginç içerikleri en iyi şekilde sunmaktadır. Video içeriklerinde teknoloji haberleri, bilim haberleri, komple teorileri, gizli bilgiler, kehanetler, gizemli olaylar youtube, merak edilen arkeoleji çalışmaları, gizli tarihi bilgiler, mitler, efsaneler, paranormal olaylar, uzay ve uzay bilimi, antik medeniyetler hakkında araştırmaları ve daha fazlasını sizlere en açıklayıcı şekilde sunmaktadır.

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz.
Birbirinden farklı içerikleri ile sizlerde son dakika gelişmelerini ve haberleri buradan takip edebilirsiniz. Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak için hemen aşağıdaki abone ol butonundan kanalımıza abone olabilirsiniz. Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın.

http://youtube.com/c/BAKMIŞ
bakmisonline@gmail.com

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.