Kayıtlara Geçen Gerçek Zaman Yolcuları

Sıradaki içerik:

Kayıtlara Geçen Gerçek Zaman Yolcuları

2019 un kasım ayı için çok fazla komplo teorileri üretiliyor. Sahte uzaylı istilası bunlardan biri. Gündem uzaylılar! kimine göre Hz Mehdi artık yeryüzünde 2020
avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

2019 Kasım için çok fazla komplo teorileri üretiliyor!

Sahte uzaylı istilası bunlardan biri. Komplo teorileri Gündem uzaylılar! kimine göre Hz Mehdi artık yeryüzünde. Pentagon ufo itirafı akabinde uzaylılar ve bluebeam projesi. Ertan Özyiğit ve Haktan Akdoğan uzun süredir bu konu hakkında konuşuyor.
3 kasım, 11 kasım ve 13 kasım için komplo teorileri üretilirken! Detaylı bir araştırma yaptığımızda, bunların sadece belli başlı tarihler olduğunu aslında kasım ayında çok fazla komplo teorisi üretildiğinin farkına vardık.
Kimi kesimler tarafından sahte mehdi beklenirken 3. dünya savaşı için ise geri sayım yapılıyor. Kıyamet alametleri mi? yoksa illuminati nin yeni dünya düzeni hazırlıkları mı? Nüfus azaltma projesi de bahsedilen komplo teorileri arasında. Nasa ufo ve pentagon üçgeninde ne yaşanıyor? Kasım ayı neden bu kadar çok fazla ön plana çıktı!

► ÜCRETSİZ ABONE OL.! 
Küresel Elektrik Kesintisi Blackout 

Komplo Teorisi Nedir?

Komplo teorilerinden bahsetmeden önce komplo teorisi nedir ne değildir ondan bahsetmek gerekiyor. Türk dil kurumuna göre “Bir kimse, kuruluş veya ülkeye karşı gizlice, zarar verici tuzak kurulduğu varsayımına dayanan düşüncelerin tümü”  aynı zamanda bu açıklamanın altında ünlü Türk polisiye roman türünün yazarlarından Ahmet Ümit’in şu sözü yer alıyor.   

    “Komplo teorisi geliştirmeye çalışmıyoruz, zaten bir komplonun içindeyiz.” – Ahmet Ümit

Komplo Kavramının Kökeni!

Komplo kavramının kökeni Latince conspirare kelimesidir, beraber nefes almak anlamına gelir. Kötücül bir niyet doğrultusunda hareket eden bir kişinin veya bir grup insanın beraber tasarladığı gizli bir plandır komplo. Tabii, herhangi bir plandan bahsetmiyoruz, bir grup yaramaz çocuğun komşunun bahçesinden meyve aşırmasından öte, ciddi sonuçlar doğuracak, etki yaratacak, çoğunlukla kusursuza yakın bir tasarımın ürünü.

Komplo teorileri üzerine araştırma yapan önemli akademisyenlerden Michael Barkun’a göre, bir komplo teorisi üç önerme içerir:

 1. Hiçbir şey tesadüf değildir.
 2. Hiçbir şey göründüğü gibi değildir.
 3. Her şey birbirine bağlıdır.

Kasım ayı hakkında bir çok komplo teorisi var!

Belli başlı tarihler ön plana çıksada neredeyse kasım ayının her haftasına her gününe ayrı ayrı komplo teorileri yazılıp biçiliyor. Hepsini elbette bir video içerisine ele alamayız ama belli başlı tarihleri ve bahsedilen olayları inceleyeceğiz beraber.

Mesela sizlere kasım ayı içinde belli başlı tarihlerden bahsetmek istiyorum.

11 Kasım 2019

11 Kasım 2019’da Merkür geçişi gerçekleşecek. Dünya üzerinden gözlemlenebilecek olan bu geçiş sırasında sahte uzaylı istilası gerçekleştireleceği iddaası var. 3 kasım içinde aynı iddaa dan söz ediliyor…

13 Kasım 2019

13 Kasım’ın ise önemi bir başka , emperyalistlerin İstanbul’u ilk işgâlinin 101’inci yıldönümü olduğunu hatırlatalım!.. Atatürk aynı gün geldikleri gibi giderler demişti… ama bu 13 Kasım’da 2 önemli insanın görüşmesi var Cumhurbaşkanımız Erdoğan ve ABD başkanı Trump

Acaba o tarihi kim belirledi? Densiz Trump bilmese de Türkiye ile 100 yılın hesaplaşmasına soyunan adamlarının, bu tarihi bilmemesi mümkün mü? Yada bu tarih yine bir dünya savaşının çıkartılacağı gün mü? Bunu zaman gösterecek…

3 Kasım 2019

3.11.2019 günü Amerikanın Seattle şehrinde, Amerika saatine göre öğlen 1.05 geçe Seattle da Amerikan Futbol Müsabakası oynanırken Büyük bir patlama Olacağı ve 3. Dünya Savaşının başlatılacağı söyleniyor komplo teorisyenleri tarafından.

Empire State binasına bir saldırı

Farklı bir teoriye göre ise Empire State binasına bir saldırı gerçekleştirelecek. Aynı ikiz kulelere olduğu gibi. Bildiğiniz gibi Empire State binası, İkiz Kuleler’den sonra New York’un en eski ve en uzun binalarından biridir. Ona yapılacak bir saldırı ikiz kuleler saldırısı akabinde olduğu gibi büyük bir savaşa neden olacaktır. İkiz kuleler saldırısında ise ırak tamamiyle işgal edilmişti. Ve bunu bizler ilk olarak 1974 basımlı illuminati kartlarından öğrenmiştik. Bu konuya geleceğim.

Sahte uzaylı istilası

Çok merak edilen ve hakkında çokça konuşulan bir diğer komplo teorisine girmek istiyorum.

ABD’nin dünya üzerindeki egemenliğini güçlendirmek amacıyla uzaylı istilası tiyatrosu kurgulayacağını ve bu kurguyu NASA ile beraber yürüteceğini iddiasıda var. Komplo teorisyenleri bu iddiaya kanıt olarak geçtiğimiz yıl New York Times gazetesindeki, Pentegon’un UFO araştırmaları için 22 milyon dolarlık bir programı yürüttüğünü açığa çıkaran makaleyi gösteriyor.

Ünlü komplo sitesi Return of Kings, sahte uzaylı istilası teorisi için şu notları yazdı:

”Kulağa ne kadar delilik gibi gelse de ABD hükümeti, dünyayı olası bir uzaylı istilasının çok yakın tarihte gerçekleşeceğine ikna etmeye hazırlanıyor, bu 11 Eylül’den bu yana düzenlenecek en büyük yanıltma harekatı.”

”Sahte uzaylı istilası tüm ülkeyi (ya da tüm dünyayı) ortak bir düşmana karşı birleştirebilir ve ayrıca gücü ele geçirmek için bir bahane olabilir. Bu, para çalmak için de kolay bir yöntem “

1975’te piyasaya sürülen İllüminati Oyun Kartları

Aslına bakılırsa sahte uzaylı istilası iddiası daha önce de gündeme getirilen bir konu. 1975’te piyasaya sürülen İllüminati Oyun Kartları’nda da bazı kartların sahte uzaylı istilasını temsil ettiği açıkça görülüyor.

İllüminati Oyun Kartları’nda yer alan kartların geleceğe dair bazı önemli olayları haber verdiği biliniyor. 11 eylül saldırısı gibi bir çok olayı bu kartlar seneler önceden haberdar etmişti bizleri. Bir kartta empire state binasının uzaylılar tarafından saldırıya uğradığı görülüyor.

Açıklamada ise şu yazmakta; “Cehennemin uzaylı sürücüleri yok edecek keskin makineleriyle Orion’dan geliyor. Yaptıkları kötü titreşimler dünyayı kendi ekseni dışına eğmeye başladı bile”

Başka bir kartta ise şu yazı dikkat çekiyor; “ gücünüzü kaybettiğiniz an sahte bir uzaylı saldırısı başlatın”

ABD hükümetinin dünya üzerinde eski gücünü kaybettiği açık…

Dahası geçtiğimiz ay pentagonun doğruladığı ufo görüntüleride bu teoriyi destekler nitelikte. Bilim kurgu filmlerinde yıllardır anlatıldığı şekilde Dünya’ya uzaydan bir saldırı planlayıp önce insanları çaresiz hissettirmek daha sonra belirlenen kahramnlar ile saldırıyı püskürtmek. Böylece dünya’nın egemen ülkesi olduklarını ispatlamış olurlar. Üstelik son zamanlarda sıkça duyduğunuz uzaydan gelen sinyaller ve gözlemlenen ufo olayları ve ufo itirafıda bunları doğruları nitelikte. Bunlarda yine illuminati kartlarından çıkarımlar.

Dünya Nüfusunu Azaltmak

Komplo teorilerine konu olan bir diğer konu ise nüfus azaltma konusu. ABD’nin Georgia eyaletinde bulunan Rehbertaşı adındaki anıt üzerinde 10 emir bulunuyor. Bunlardan bir tanesi de insan nüfusunun 500 milyona indirilmesi yönünde. Bunun için birçok plan devrede olsada nüfus istenildiği kadar azaltılamıyor.

Mesela aşılama programı gibi hatırlarsanız Bill Gates bilerek yada bilmeyerek bunu itiraf etmişti bir konuşmasında.  Ama bu planlar nüfusu istenildiği gibi azaltmıyor. Bunun için bir virüs salgını ile nüfus azaltımı yapılacağı konusuda komplo teorisyenleri tarafından artık sıkça dile getiriliyor. Bu virüs salgını veba, kolera, ebola yada İspanyol giribi gibi bir hastalıkda olabilir yada gentiği değiştirilmiş evrimleştirilmiş insanları zombiye çeviren bir virüsde… Sonuç yada amaç nüfus azaltmak buna komplo teorisyenleri birçok yönden sıkça ele alıyor.

Kasım ayı için bir diğer iddaa ise küresel bir elektrik kesintisi. Daha önce denemelerinin yapıldığı ve insanları kaosa sürükleyebilecek bu olası teori de kasım ayı içerisinde gerçekleşecek. Azerbaycan ırak iran yemen Haiti ? eş zamanlı, peş peşe elektrikler kesilmiş ve resmen kısa süreki kaosa neden olmuştu.

Küresel çapta bir elektrik kesintisini düşünün? Sadece birkaç gün içerisinde halkı nasıl bir kaosa sürükleyeceğini. Çünkü şu anda her şeyimiz bir şekilde elektriğe bağlı yani bağımlı hale getirildik.İçtiğimiz sudan evimizin ısınması yada soğuması kanalizasyon sisteminden bankadaki paralarımız maaşlarımız ödemelerimiz ,artık el ile üretilen bir şey yok üretebilecek biride yok.Biz insanlar bu kadar elektriğe bağlı iken bir gün elektriğin komple gittiğini düşünün…Bunu nasıl yapabilirler derseniz ise kısaca Haarp silahı yada hacker saldırı buna sepeb olabilir güneşteki patlamalar bile buna sebep olabileceği bilim adamları tarafıdan dile getiriliyor. 2003 yılında meydana gelen küçük güneş püskürtüleri sırasında İsveç elektrik ağı şebekeleri durmuştu. 1859’daki bir dizi güneş püskürtüsü, Kutup ışıklarına yol açmıştı.

The economist 2019 kapağı da simsiyah olarak yayınlanmıştı.

The economist gibi köklü ve prestijli bir derginin subliminal yöntemlerle birçok mesaj verdiği değerlendirildiğinde siyah fonun ne anlama geldiği hala büyük bir sır.

Önerilen videolar;
Göz perdesi kalkarsa ne görürüz? Kuran Büyük Sır 
UFO larla Yakın Temasa Hazır Olun! 
Epifiz Bezi Nasıl Temizlenir Zihin Gözü ilacı 
Dünya’yı Yöneten REPTİLİAN Irkı 
Zaman Yolcusu Noah Deşifre Oldu! 

Bu video Canon Eos M50 ile 4k çekilmiştir. Montaj ise Filmora9 ile 4k UHD olarak yapılmıştır. Video süresi: 12:50

Youtube kanal gelirlerimiz çeşitli bağış kampanyalarına harcanmaktadır;
Fidan Bağışı Yaptık 

BAKMIŞ YOUTUBE’da

YouTube kanalları arasında yer alan ve her gün abone sayısını hızla arttıran BAKMIŞ YouTube kanalı sizlere birbirinden ilginç içerikleri en iyi şekilde sunmaktadır. Video içeriklerinde teknoloji haberleri, bilim haberleri, komple teorileri, gizli bilgiler, kehanetler, gizemli olaylar youtube, merak edilen arkeoleji çalışmaları. Gizli tarihi bilgiler, mitler, efsaneler, paranormal olaylar, uzay ve uzay bilimi… Antik medeniyetler hakkında araştırmaları ve daha fazlasını sizlere en açıklayıcı şekilde sunmaktadır.

BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz.

Birbirinden farklı içerikleri ile sizlerde son dakika gelişmelerini ve haberleri buradan takip edebilirsiniz. Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak için hemen aşağıdaki abone ol butonundan kanalımıza abone olabilirsiniz. Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın. Diğer kategorilerimize de göz atın; Komple Teorisi, Gizemli Olaylar, İlginç Bilgiler, Bilinmeyenler… 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.