DECCAL NEREDE NE ZAMAN ORTAYA ÇIKACAK?

Sıradaki içerik:

DECCAL NEREDE NE ZAMAN ORTAYA ÇIKACAK?

Kayıp Uçak ve Gemiler Bermuda Şeytan Üçgeni
avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bermuda şeytan üçgeninin sırrı çözüldü mü?

Bermuda şeytan üçgeninin altında ne var? Kayıp uçak ve gemiler nereye gidiyor? Uçaklar zaman yolculuğu yapmış olabilir mi? Atlantis ile anılan Kristal piramitler nerede ne için kullanıldı? Kaybolan insanlar… Gizemli olaylar, ilginç bilgiler ve merak edilenler. Dünya’nın en büyük sırlarından biri de kaptanların ve pilotların korkulu rüyası haline gelen Bermuda Şeytan Üçgeni denilen alandır.

ABONE OL.! 

Bermuda şeytan üçgeni nedir? Bermuda Şeytan Üçgeni olarak adlandırılan yer üçgenin köşelerinde Bermuda, Florida’daki Miami, ve Puerto Rico’daki San Juan bulunuyor. Batı Atlantik Okya-nusu’nda, Amerika Birleşik Devletleri yakınlarında, kuzeyde Bermuda’dan Florida’nın güney kıyılarına, oradan da doğuda Bahama Adaları’na ve oradan da tekrar Bermuda’ya doğru bir çizgi çekildiğinde, Bermuda Şeytan Üçgeni denilen alanın yaklaşık sınırları elde edilmiş olur.

Su altı Piramiti yapılar

Uzun süredir bermuda şeytan üçgeninde araştırma yapan Fransız ve Amerikalı bilim adamlarının yanı sıra diğer ülkelerden kaşifler deniz dibinde bir piramit bulduklarını iddia ettiler. 2000 metre derinlikteki bu garip sualtı piramiti yapılar okyanus bilimci Dr Verlag Meyer’a göre bir sonar yardımıyla tespit edildi. Sadece sıradan piramitler değil, aynı zamanda camdan yapılmış piramitler, sfenks şeklinde heykel ve birçok monolitik yapılar ve hatta binaların duvarlarında oyulmuş yazıtların da olduğu saptandı.

Atlantis hakkında ileri sürülen görüşler

Mısır’daki Keops Piramitlerine göre yaklaşık 3 kat daha büyük olan cam piramitlerin, kristal benzeri maddelerden yapılmış olduğu ve bermuda şeytan üçgeninin merkezinde bulunduğu ifade edildi. Atlantis hakkında ileri sürülen görüşlerde, kristal enerji piramitleri yaptıklarını veya kristal maddelerden enerji üretimini gerçekleştirdikleri savunuluyordu. Günümüzde bilim, bu teorileri Tesla sarmalları ile de açıklayabiliyor, veya Germanyum kristallerinin radyo dalgalarını depoladıkları ve ses dalgalarına çevirerek insan sesi, müzik gibi diğer seslere dönüştürebildikleri artık biliniyor.

Kaybolduktan sonra 35 sene sonra geri dönen uçak

Acaba bu yörelerden geçen uçak ya da gemiler bildiğimiz uzay – zaman kavramının dışına çıkmakta, başka bir boyuta mı geçmekteler. Tarihte birçok uçak gizemli bir şekilde kayboldu ve bazılarının üzerinden yıllar geçmesine rağmen hala en küçük bir iz bile bulunamadı. Hiç var olmamış gibi kaybolan uçaklar. Açıklanamayan sırlar. Kaybolduktan sonra 35 sene sonra geri dönen uçak, gizemli hikayeler.

Dünya’nın çözemediği sır dolu ilginç gerçekler

Üstelik bu uçakların kayboluşu ile ilgili çeşitli spekülasyonlar yapmak dışında, kanıtlanabilecek ve normal nedenlere bağlanabilecek teoriler üretmek de gerçekten zor. Otuz kişiyle birlikte bir uçağın kaybolması bütün aramalara rağmen en ufak bir enkaz parçası bulunamaması, üstelik bu olayların çoğunda hava koşullarının da oldukça iyi olması.

Uçak kaybolma olaylarında ortak nokta kaybolmadan önce uçakların yönlerini kaybetmiş olmaları, pusulaların bozulması ve çoğunda da telsizlerin de bozulmasıdır. Kaybolan her bir uçak için büyük çapta aramalar ve araştırmalar yapılmıştır. Hiçbiri için geçerli bir açıklama getirilememiştir. Kaldı ki bir tanesi için ileri sürülecek bir teknik arıza aynı alan içinde bu kadar çok sayıda uçağın hatta bazen uçak filosunun hiçbir iz bırakmadan kaybolmasını açıklayacak durumda değildir.

 

► Bu videolara da bakman gerekiyor!

BAKMIŞ YOUTUBE’da

YouTube kanalları arasında yer alan ve her gün abone sayısını hızla arttıran BAKMIŞ YouTube kanalı sizlere birbirinden ilginç içerikleri en iyi şekilde sunmaktadır. Video içeriklerinde teknoloji haberleri, bilim haberleri, komple teorileri, gizli bilgiler, kehanetler, gizemli olaylar youtube, merak edilen arkeoleji çalışmaları, gizli tarihi bilgiler, mitler, efsaneler, paranormal olaylar, uzay ve uzay bilimi, antik medeniyetler hakkında araştırmaları ve daha fazlasını sizlere en açıklayıcı şekilde sunmaktadır.

BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz.

Birbirinden farklı içerikleri ile sizlerde son dakika gelişmelerini ve haberleri buradan takip edebilirsiniz. Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak için hemen aşağıdaki abone ol butonundan kanalımıza abone olabilirsiniz. Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın. Diğer kategorilerimize de göz atın; Komple Teorisi, Gizemli Olaylar, İlginç Bilgiler, Bilinmeyenler

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.