TÜRK MİTOLOJİSİNDE BİLİNMEYEN EN İLGİNÇ 30 YARATIK

Sıradaki içerik:

TÜRK MİTOLOJİSİNDE BİLİNMEYEN EN İLGİNÇ 30 YARATIK

KEHANETLERİ DOĞRU MU? Aziz Malaki ve Shipton Ana Türkiye Dünya Kehanetleri
avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Aziz Malaki ve Shipton Ana Türkiye Dünya Kehanetleri

Daha önce kanalımızda Baba Vanga, Nostradamus ve Azerbaycanlı Şaman Kahin‘in kehanetlerini paylaşmıştık. Bu videoda Aziz Malaki ve Shipton Ana Türkiye Dünya Kehanetlerini ele alıyoruz. Aziz Malaki ve Shipton Ana kehanetleri doğru mu?

Türkiye ve Dünya Kehanetleri

Daha önce Baba Vanga ve Nostradamus gibi kahinlerin kehanetlerini duydunuz. Ama Malaki’nin kehanetlerini duymamış olabilirsiniz. 1094-1148 yılları arasında yaşayan ve asıl adı Ua Morgair olan İrlanda’lı rahip ve Aziz Malachy, Latince kısa cümleler olarak yazdığı kehanetlerinde 1143 yılından sonra gelecek son 111 adet Papa’yı tarif etti. İsa Peygamber’in havarisi Thomas tarafından kaleme alınmış İsa peygamberin sözlerini biliyormusunuz? buradan sonrası asıl önemli olan kısım sonuna kadar dikkatle izleyin çok şaşıracaksınız…

Aziz Malaki Kimdir? “Saint Malachy”

Aziz Malaki’nin şu an Papa olan Franciscus’a kadar seçilen tüm Papa’lar için öngördüğü kehanetleri tutmuştur. Aziz Malachy, 112. sıradaki son kehanetinde bir kaç cümle ile üzeri örtülü olarak İnsanlığın başına gelecek korkunç bir olayı bildirmektedir.

Aziz Malachy, 112. ve son kehanetinde şu cümleleri kullanmıştır. bu kehanet latince olarak aşağıdaki şekilde yazılmıştır:

“in persecutione extrema s.r.e. sedebit petrus romanus, qui pascet oves in multis tribulationibus: quibus transactis civitas septicollis diruetur, et iudex tremendus iudicabit populum suum. finis.”

türkçesi:

“kutsal roma kilisesinin son zulmü esnasında, başta koyunlarını sayısız sıkıntıların ortasında otlatacak olan romalı peter bulunacak. ve bunlar sona erdikten sonra yedi tepeli şehir yok edilecek, ve korkunç yargıç insanlarını yargılayacak. son.”

112 Papa Kehaneti Gerçekleşti

Aziz Malaki’nin Papalık Kehanetleri bizzat Papalık tarafından da tartışma konusu oldu. Aziz Malaki’nin şimdiye kadarki gerçekleşen kehanetleri kafaları kurcalıyor. Ya son kehaneti de gerçekleşir ve Papalık sona ererse bundan sonra ne olacak? İşte bu soruya tüm dünyada bir cevap aranıyor. Bu sorunun cevabı belki de İsa Peygamber’in gizli sözlerinde saklı olabilir. İsa Peygamber’in havarisi Thomas tarafından kaleme alınmış olan ve yakın bir geçmişte gün ışığına çıkan gizli sözlerinin ardında yatan bilgiler İsa Peygamber’in gizli öğretisine ve geleceğe ışık tutuyor.

İşte havaris Thomas tarafından kaleme alınan İsa peygamberin o sözleri

İsa dedi: “Bana sonu sorduğunuza göre, başlangıcın perdesini mi açtınız? Çünkü başlangıç nasılsa son da öyle olacak!…”

Kehanete göre, göreve gelecek son Papa olan Romalı Peter ile birlikte Katolik Kilisesi yıkılacak.

Büyük İstanbul Depremi’ni ön gördü

Dünyayı sarsacak sıkıntılı bir dönemin sonunda da, yedi tepeli şehir yok olacak. Dünya üzerinde, yedi tepeli şehir olarak bilinen iki şehir vardır: Roma ve İstanbul.

Aziz Malaki’nin bu kehanetiyle ‘Büyük İstanbul Depremi’ni ön gördüğü iddia ediliyor.

En az Aziz Malaki kadar ilginç bir kahin daha var. O da Shipton Ana.

Shipton Ana Kimdir? “Mother Shipton”

İngiltere’nin en ünlü kadın kahini olan ve ‘Çağdaş Nostradamus’ olarak adlandırılan Shipton Ana’nın kehanetleri bugüne adeta ışık tutuyor. Kralların, kraliçelerin ölümlerinden, İngiltere’nin geleceğine, savaşlardan, önemli tarihi olaylara, küresel ısınmadan, büyük depremlere dek birçok öngörüsü gerçek oldu.

Gerçek adı Ursula Sontheil

Gerçek adı Ursula Sontheil olan , Henry VII(7.) saltanatı zamanında 1488’de doğmuştur Shipton Ana. Ailesi hakkında çok az bilgi vardır. Efsaneye göre, Nidd nehrin de şiddetli bir fırtınada bir mağaranın içinde doğmuştur. Annesi Agatha daha 15 yaşındayken onu doğurmuştu. Babasının kim olduğu hakkında hiçbir bilgi bulunamamıştır. Agatha Ursula’yı o mağara içinde iki-üç yıl boyunca tek başına büyütmüş Daha sonra yerel bir aile tarafından evlatlık olarak alınmıştır. Agatha ise bir manastır rahibesi tarafından uzaklara götürülmüştür. Birkaç yıl sonra da kızını bir daha göremeden burada ölmüştür. Ursula görünüşü olarak normal insanlardan oldukça çok farklıdır. Burnu oldukça büyük ve eğridir. Sırtı eğik ve bacakları çarpıktır. Dış görünüşü tıpkı bir cadıyı andırmaktadır. Ve görenlerin içine korku salmaktadır.

Daha küçük yaşta başladı…

Henüz 11-12 yaşlarında bitkiler ve çiçeklerle doğal yollardan içecekler, iksirler ve zehirler hazırlamayı öğrenmişti. Daha sonra zamanla Geleceği ön görebilmeye başladı. Bu İlk başta küçük sezilerle başlamıştı. Ama sonra pratiklerle daha güvenilir olmaya başladı ve bu şekilde güçleri de kuvvetlendi. Birçok kehanetinin gerçekleşmesiyle son zamanlarda dikkat çekti. Hatta bir ara bulunduğu çevrede cadı olarak bile suçlandı.

Shipton Ana Kehanetleri Gerçekleşiyor!

Shipton Ana yada anne shipton, kralların, kraliçelerin ölümlerini ve İngiltere’nin geleceğini öngördü, savaşlardan ve tarihi olaylardan bahsetti, onun zamanında atlı arabalarla yolculuk yapılırdı, atsız giden arabaları, yelkensiz giden gemileri anlattı ve demirin suyun üstünde tahta gibi batmadan yüzeceğini söyledi.

17. yüzyılın en büyük felaketlerinden birisi olan Ekim 1666’daki Londra veba salgınını ve yangınını öngördü. Tarihçi Pepys’in 1666 yılı günlüğünde Shipton Ana’nın öngörüsü açıkça yazmaktadır. Kehanetlerini nasıl yaptığı bilinmiyor, Kardinal Wolsey´in ölümünden sonra, sessiz ve sakin bir yaşam sürdürdüğü sanılıyor, zaten kaynaklarda nedense Wolsey olayından sonra ayrıntılı bilgilere artık rastlanmıyor, sanki o andan sonra Shipton Ana’dan söz etmek yasaklanmış gibi…

Shipton Ana Ne zaman ve Kaç Yaşında Öldü?

Shipton Ana, 1561 yılında öldü. Öldüğünde tüm Britanya’da tanınan ve sayılan bir kahineydi. Ölümünün zamanını ve nasıl olacağını önceden söylemişti, bu nedenle yaşamı boyunca engizisyondan hiç korkmadı, meslektaşlarının peş peşe öldürüldükleri Orta Çağ’da Shipton Ana, kendisine dokunamayacaklarını biliyordu. Öleceği günün sabahında yatağına yattı, uyudu ve bir daha uyanmadı. Kendi sözüyle üç yirmi ve bir onüç yıl yaşamıştı.

Konu ile ilgili Popüler Videolar:

SAVE RALPH ve GERÇEKLER! Öğrenince Çok Şaşıracaksınız
TÜRK MİTOLOJİSİNDE BİLİNMEYEN EN İLGİNÇ 30 YARATIK
I PET GOAT 3 Kehanetleri Yeni Bölüm İnceleme Hz Mehdi Deccal
2021 KEHANETLERİ – Baba Vanga, Nostradamus, Azerbaycanlı Şaman
2021 Türkiye ve Dünya Kehanetleri – Azerbaycanlı Şaman Kahin

Ve daha fazlası youtube kanalımızda…

Bakmış Kanalına Abone Olmayı Unutma!

Bakmış en çok merak edilen konuların başında gelen kehanetler ve bu kehanetler hakkındaki araştırmaları, gizemli olayları ve merak edilen arkeoloji çalışmalarını detaylı bir şekilde incelemektedir. Birbirinden farklı kategorilerde onlarca içerik ve video sizleri beklemektedir. Sizler de tüm bu içerikleri kolayca takip etmek, videoları izlemek için hemen ücretsiz yerinizi alın!

ÜCRETSİZ abone olmayı unutmayın; http://bit.ly/2ReyspU

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.