Zombilerin Afrika Kıtası bağlantısı Zombi Virüsü Deneyleri

Sıradaki içerik:

Zombilerin Afrika Kıtası bağlantısı Zombi Virüsü Deneyleri

Kırbaç Kasırgası ilk görüntüler
avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kırbaç Kasırgası ilk görüntüleri derledik.

Kırbaç Kasırgası ilk görüntüleri derledik. Tropical Medicane izmir’de son dakika haberleri ile sizlerle buluşturuyoruz.Yunanistan’ı etkisi altına alan kasırga Türkiye ege kıyılarıda etkilenecek.

Kırbaç Kasırgası ilk görüntüler Tropical Medicane İzmir ve Yunanistan

Kırbaç Kasırgası ilk görüntüler Tropical Medicane İzmir ve Yunanistan

Türkiye’yi ilk defa kasırga vuracak!

Perşembe günü Türkiye’nin gündemine giren ve kıyı Ege’yi son derece kuvvetli şekilde etkilemesi beklenen kasırgaya dair son dakika detayları gelmeye devam ediyor. Gelecek kasırga için belediyeler ve vatandaşlar hazırlıklarını sürdürüyor. Kasırganın yurda giriş yapacağı noktanın İzmir olması bekleniyor. Ege Bölgesi’ndeki diğer şehirlerde de belediyelerin hazırlıkları sürüyor.

Peki adım adım yaklaşan tropikal medicane ne zaman Türkiye’yi vuracak?

Küresel tahmin modellerine göre Türkiye’yi ilk defa kasırga vuracak. İyon Denizi üzerinden gelen kasırganın yönünün değişmemesi halinde kıyı Ege’de çok büyük zararlara sebep olabileceği tahmin ediliyor. Tropical Medicane olarak adlandırılan kasırganın pazar ya da pazartesi günü Türkiye’ye ulaşması bekleniyor.

Sizler için araştırdık işte detaylar

Hava tahmincileri arasında “Kırbaç Kasırgası” olarak anılan tropikal medicane için hazırlıklar sürüyor. Cumartesi gecesi yurdumuza yaklaşacak olan kasırganın, pazar sabah saatlerinde İzmir çevresinden yurda giriş yapması bekleniyor.

NERELERİ ETKİLEYECEK?

İzmir’in güneybatısından girmesi beklenen kasırganın daha sonra kuzeye doğru tırmanması bekleniyor. Kuvvetli fırtınayla beraber yoğun bir yağışın da etkileyeceği iller arasında başta İzmir olmak üzere, Aydın, Çanakkale, Balıkesir, Muğla olması bekleniyor.

İSTANBUL’A KADAR TIRMANACAK!

Kuzeye doğru yol alacak olan kasırga, pazartesi gününden itibaren Marmara Denizi üzerinden İstanbul’a yaklaşacak. İstanbul’a dolaylarına geldiğinde etkisini büyük ölçüde kaybetmesi bekleniyor.

AYDIN’DA KRİZ MERKEZİ KURULDU

Orta Akdeniz’de oluşup Ege Bölgesi’ne doğru ilerleyen ve bazı senaryolara göre 30 Eylül Pazar günü saatteki hızı 100-120 kilometreye ulaşması beklenen tropik fırtınada yaşabilecek olumsuzlukların en aza indirilmesi ve olası olumsuzluklara anında müdahale edilebilmesi için Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından bir “Kriz Merkezi” oluşturuldu.

Kanalımı Nasıl Geliştirdim Youtube Para Kazanma
Pentagon’un Olası Zombi Kıyameti ne Karşı Hazırladığı Plan CONOP 8888
DMT Ruh Molekülü Yaşayanlar Anlattı
Sureler ve Sırları
Son 12 Yıl Küresel Isınma İklim Değişikliği

Merhaba Youtube Türkiye de yeniyim. Bakmış kanalı hızla gelişmeye, büyümeye devam ediyor. Bur da dev gibi bir aile için her hafta iki yeni video yüklüyorum. Bakmış videolarında teknoloji ve bilimi kullanarak komplo teorileri, gizli bilgileri, kehanet, gizemli olayları, merak edilen arkeoleji çalışmalarını sizler için araştırıyor ve benzeri bir sürü video paylaşıyorum.

Ücretsiz Abone olmayı unutmayın…

YouTube kanalları arasında yer alan ve her gün abone sayısını hızla arttıran BAKMIŞ YouTube kanalı sizlere birbirinden ilginç içerikleri en iyi şekilde sunmaktadır. Video içeriklerinde teknoloji haberleri, bilim haberleri, komple teorileri, gizli bilgiler, kehanetler, gizemli olaylar youtube, merak edilen arkeoleji çalışmaları, gizli tarihi bilgiler, mitler, efsaneler, paranormal olaylar, uzay ve uzay bilimi, antik medeniyetler hakkında araştırmaları ve daha fazlasını sizlere en açıklayıcı şekilde sunmaktadır.

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz.
Birbirinden farklı içerikleri ile sizlerde son dakika gelişmelerini ve haberleri buradan takip edebilirsiniz. Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak için hemen aşağıdaki abone ol butonundan kanalımıza abone olabilirsiniz. Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın.

http://youtube.com/c/BAKMIŞ
bakmisonline@gmail.com

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.