Zombi Salgını Rehberi – Kıyamet Virüs Programı Hazır mısınız?

Sıradaki içerik:

Zombi Salgını Rehberi – Kıyamet Virüs Programı Hazır mısınız?

2019 da Kıyamet gibi Proje hayata geçiyor Dünya Nüfusu AzaltmaBir şeyden eminiz ki, dünya nüfusu sonsuza dek artmayacak. Araştırmalar gösteriyor ki
avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

2019 da Kıyamet gibi Proje hayata geçiyor Dünya Nüfusu Azaltma

Bir şeyden eminiz ki, dünya nüfusu sonsuza dek artmayacak. Kıyamet gibi proje neden hayata geçiyor? Yapılan araştırmalar gösteriyor ki 2050 yılında, bu gezegeni paylaşan 10 milyar kişi olacak. Daha 1920’li yıllarda 2 milyar nüfusu olan dünya, böyle bir insan kalabalığına dayanabilir mi? En önemlisi de bu sorunu kökünden çözmek isteyenler, toplu kıyım senaryolarını için neler planlıyorlar?

Dünyadaki insan sayısı, her geçen saniye katlanan bir hızla artıyor.

1804 yılında 1 milyar olduğu tahmin edilen dünya nüfusu, 1927’de ancak 2 milyara çıkabildi. Bu değişim esnasında I. Dünya Savaşı yaşanmış, nüfusun artmasına doğrudan etki etmişti. Ardından gelen II. Dünya Savaşı’na rağmen nüfus 1960 yılında 3 milyara ulaştı. Bir başka deyişle 2 milyara ulaşmamız 123 yıl, 3 milyara ulaşmamız ise 33 yıl aldı. 14 yıl sonra dünya nüfusu 4 milyara yükseldi, 5 milyara ulaşmak 13 yıl, 6 milyara ulaşmak sadece 12 yıl vakit aldı. Bugün dünya nüfusu 7.44 milyar. Araştırmacılar, 2050 yılında 10 milyar nüfusa ulaşacağımızı söylüyorlar.

Nüfusun artmasıyla birlikte dünyanın kaynakları da paylaşılamaz oldu.

Dünya savaşları sırasında küresel egemenlik için mücadele eden devletlerin yarattığı zenginler, yani nüfusun yalnızca %1’ine yakın olan kısmı, kalan %99’un üyesi olan bireylerden daha fazla paraya sahipler. İş elbette ekonomik durumla da sınırlı değil. Gelir adaletsizliğinin artıp, toplumsal kutuplaşmanın en büyük gerçek olacağı yıllara doğru gittiğimizi söyleyen binlerce bilim insanı var. Diğer taraftan nüfusa bağlı olarak artan karbon salınımı da küresel iklim değişikliklerinin etkilerini arttırıyor. Ne kadar mantıklı düşünürsek düşünelim, dünyanın bir süre sonra insan kotasını dolduracağı sonucuna ulaşıyoruz.

Güç sahipleri, dünya nüfusunu dengelemek için ne kadar acımasız olabilirler?
Malthus’un hipotezinden yola çıkarak, dünya nüfusunu yapay felaketlerle dengelemek…

Sevdiğiniz Marvel karakterleri, potansiyel geleceğin en şiddetli senaryosunu, eğlenceli bir dille size verdi. Adına sonradan Thanos diyeceğimiz o kötü niyetli insanlar ise bir başka gezegenden gelmeyecekler, zaten aramızdalar…

Her başlangıcın bir sonu ve her sonun bir başlangıcı vardır.

Hazırladığım en KALİTELİ video bu videoyu dikkatle izleyin sonrada paylaşın! Size saçma gibi görünen şeyler aslında çok mantıklı…

Dünya nüfusu azaltma projesi 2019 itibariyle Kıyamet

plan olarak gizli örgütler tarafından özellikle kıyamet ile ilişkilendiriliyor. Nüfus artışı nı kıyamet alameti olarak gören insan lar bu işe ne diyor? Peki bu sanal kıyameti nasıl gerçekleştirecekler? aids hastalığı, bebek aşı takvimi, organik tohum ve yerli tohum projeleri ; Sabotaj uygulayarak dünya nüfusu ne kadar azaltılabilirse azaltılacak bu konuda bir çok komplo teorisi mevcut piyasada… Peki sizce insan hakları na aykırı bu proje ne kadar gerçek? Herkesin dilinde ki illuminati bu işin içinde mi? nedir bu olayın gerçeği? adim adim komplo ile Belgesel kanalları tadında unutulmaz filmler ile derlenen bu videomuz trend video lara aday son dakika haber lerini taşıyan kanalımızda fragman olarak kullanılarak da yer alacak.

 

Merhaba Youtube Türkiye de yeniyim. Bakmış kanalı hızla gelişmeye, büyümeye devam ediyor. Bur da dev gibi bir aile için her hafta iki yeni video yüklüyorum. Bakmış videolarında teknoloji ve bilimi kullanarak komplo teorileri, gizli bilgileri, kehanet, gizemli olayları, merak edilen arkeoleji çalışmalarını sizler için araştırıyor ve benzeri bir sürü video paylaşıyorum.

Ücretsiz Abone olmayı unutmayın…

YouTube kanalları arasında yer alan ve her gün abone sayısını hızla arttıran BAKMIŞ YouTube kanalı sizlere birbirinden ilginç içerikleri en iyi şekilde sunmaktadır. Video içeriklerinde teknoloji haberleri, bilim haberleri, komple teorileri, gizli bilgiler, kehanetler, gizemli olaylar youtube, merak edilen arkeoleji çalışmaları, gizli tarihi bilgiler, mitler, efsaneler, paranormal olaylar, uzay ve uzay bilimi, antik medeniyetler hakkında araştırmaları ve daha fazlasını sizlere en açıklayıcı şekilde sunmaktadır.

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz.

Birbirinden farklı içerikleri ile sizlerde son dakika gelişmelerini ve haberleri buradan takip edebilirsiniz. Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak için hemen aşağıdaki abone ol butonundan kanalımıza abone olabilirsiniz. Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın.

http://youtube.com/c/BAKMIŞ

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.