Deprem Kahini Frank Hoogerbeets Yine Bildi 2019

Sıradaki içerik:

Deprem Kahini Frank Hoogerbeets Yine Bildi 2019

Kıyamet Projesi Svalbard Küresel Tohum Deposu
avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Dünyayı yöneten zenginlerin kıyamet projesi

Kıyamet projesi Norveç Svalbard küresel tohum deposu Rockefeller destekli nüfus azaltma sisteminin merkezi. Tohum yasası ile hayata geçen yerli tohum yasağı tarım için bir darbe etkisi yarattı. Kıyamet ambarı olarak isimlendirilen bu dev proje dünyanın en zenginlerinin finansörlüğünde dünyanın her yerinden getirilen binlerce organik tohumu saklıyor.

Dünyanın sonu geldiğinde yada planlı nüfus azaltma projesi tamamlandığında bu depo çok işe yarayacak. Rockefeller ve Rothchild gibi zengin aileler bu tohum projesine çok önem veriyor..

Hepsi ve daha fazlası ayrıntılar ile videomuzda…

ABONE OL.!

Küresel ölçekte tüm tohumların depolama

2008 yılında Norveç’in Longyearbyen şehrinde küresel ölçekte tüm tohumların depolamayı amaçlayan bir yer açılmıştır. “Kıyamet Ambarı” olarak da adlandırılan bu yerde Dünya üzerinde bulunan hemen hemen tüm bitki türlerinin tohumları bulunmaktadır.

Peki, insanoğlu böyle bir depoya neden ihtiyaç duymuştur?

Adında da anlaşılacağı üzere bu deponun amacı; dünya üzerinde yaşanması muhtemel felaketlerde tüm bitki türlerinin yok olması durumunda bu depoda bulunan tohumlar kullanılarak yeniden yaşanabilir bir gezegen oluşturmayı amaçlayan bir projedir. Tabii bunun yanı sıra böyle büyük küresel ölçekte bir olay yaşanmasa bile bu deponun amacı tüm bitki türlerinden tohumlar depolamak olsa da çoğunlukla türü tehlikede olan bitkilerin tohumları depolanmaktadır. Bu sayede nesli tehlikede olan bitkilerin türleri tükense bile bu depo sayesinde türü yok olan bu tür bitkilerin yeniden doğaya kazandırılması amaçlanmaktadır.

Küresel ısınma, göktaşı çarpmaları, büyük volkanik patlamalar ve depremler

Küresel ısınma, göktaşı çarpmaları, büyük volkanik patlamalar ve depremler gibi pek çok etken insanoğlunun geleceğini ve dünyada yaşayan diğer tüm canlıların hayatlarını sürekli olarak tehdit etmektedir. Bu tür felaketlerin sonucunda dünyada bulunan yaşamın %70’inden fazlası tamamen yok olabilir. Böyle bir durumla karşılaşılırsa bu tür tohum sığınakları kullanılarak geriye kalan bir avuç insan bile olsa çok kısa sürede neslimizin devamı yeniden sağlanabilir. En azından bu tohum sığınacağını yapanlar öyle söylemekte…

Dünya nüfusu azaltma projesi ve yeni dünya düzeni ” nwo ” planı nedir? Komplo terosi araştırma. Neden böyle bir şey yapılacak. Dünya nüfusu azaltma planı. Dünya ne kadar nüfusu besleyebilir? Yeni dünya düzeni komplo teorisi mi? Yoksa bir gerçek mi? Nüfusu kim azaltmak istiyor? illuminati gizli örgütün amacı ne?  Dünya nüfusu azaltma planı devreye girdi.

Peki sponsorları, finansörleri kim?

Rockefeller ailesi kimdir? Rothschild ailesi kimdir? illuminati ve dünyayı yöneten zengin aileler kıyameti nasıl organize ediyor? Dev proje, zenginlerin projesi… Yani kıyamet projesi.. Donmuş bir dağın 130 metre altına inşa edilen ambarda şu anda dünyanın dört bir yanından yaklaşık 3 milyon tohum, özel ambalajlarda saklanıyor. Kuzey Kutbu’na 1100 kilometre uzaklıkta olan buzdağı ambarında bazı dayanıklı tohumlar, 1000 yıl kadar bozulmadan kalabilecek.

Her türlü nükleer saldırıya, patlamaya ve depreme dayanıklı olan bu tohum deposuna”kıyamet tohum deposu” da deniyor. Dünya üzerindeki tüm tohum çeşitlerini bir araya getirmeyi hedefleyen ambarın amacı, gelecekte dünyanın başına gelebilecek nükleer savaş, meteor düşmesi veya iklim değişimi gibi bir felaket durumunda, tohum çeşitliliğinin korunmasını sağlamak.

Yani özetle;

GDO tohumları az gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelere yayarak tarlalardan orijinal tohumların kökünü kazıyan şirketler, şimdi dünya üzerindeki tüm orijinal tohumları olası bir kıyamet günü için kutuplarda buzdan bir adaya saklıyor.

 

Ücretsiz Abone olmayı unutmayın… 

Diğer önemli videolarımız izlemediyseniz çok şey kaçırıyorsunuz ;
Kıyamet ve Kıyamet Sonrası Bilim Kurgu 
İlginç Gizemli Esrarengiz Videolar 
Zombi Virüs Salgını videoları 

 

BAKMIŞ YOUTUBE’da

YouTube kanalları arasında yer alan ve her gün abone sayısını hızla arttıran BAKMIŞ YouTube kanalı sizlere birbirinden ilginç içerikleri en iyi şekilde sunmaktadır. Video içeriklerinde teknoloji haberleri, bilim haberleri, komple teorileri, gizli bilgiler, kehanetler, gizemli olaylar youtube, merak edilen arkeoleji çalışmaları, gizli tarihi bilgiler, mitler, efsaneler, paranormal olaylar, uzay ve uzay bilimi, antik medeniyetler hakkında araştırmaları ve daha fazlasını sizlere en açıklayıcı şekilde sunmaktadır.

BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz.

Birbirinden farklı içerikleri ile sizlerde son dakika gelişmelerini ve haberleri buradan takip edebilirsiniz. Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak için hemen aşağıdaki abone ol butonundan kanalımıza abone olabilirsiniz. Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın. Diğer kategorilerimize de göz atın; Komple Teorisi, Gizemli Olaylar, İlginç Bilgiler, Bilinmeyenler

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.