YENİ VİRÜS SALGINI YAYILIYOR! Hindistan Kara Mantar Hastalığı

Sıradaki içerik:

YENİ VİRÜS SALGINI YAYILIYOR! Hindistan Kara Mantar Hastalığı

avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Konya’da çiftçiler su gelmeyince yolu kapattı.

Konya’da çiftçiler su gelmeyince yolu kapattı. Su sorunu nedeniyle ekinlerin tarım ürünlerinin yandığını, hayvanların susuz kaldığını belirten çiftçiler vali ve milletvekilleri ile görüşmek istedi. Olay yerine gelen bölgenin jandarma komutanı halkı sakinleştirmeye çalışsa da, çiftçiler yetkililer gelmeden yolu açmayacaklarını dile getirdiler…

Su sorunu gündem olmaya başladı

Su sorunu bu günlerde yine gündem olmaya başladı, Değişen iklim, yaşanan kuraklık nedeniyle çiftçiler bir damla suya bile ihtiyaç duyuyor. Bu yaşanan olayların yaz günlerinin ilerlemesiyle daha da artacağı tahmin ediliyor. Su sorunu meselesi ne kadar siyasi bir mesele olmasa da tüm vatandaşların suyu idareli kullanması ve israftan kaçınması gerekmektedir.

Konya’da çiftçiler isyan etti: Konya-Adana yolunu traktörlerle trafiğe kapattılar

Konya Çiftçileri, üretim maliyetleri nedeniyle halihazırda hayli zor durumda olan çiftçiler birde kuraklık ve enflasyondan dolayı sıkıntıda olduklarını destek istediklerini duyurdular. Konya-Adana yolunu traktörlerle trafiğe kapattılar. Ova sulama birliğini protesto eden çiftçiler, sulama birliğinin Beyşehir Gölünden temin etmesi gereken sulama suyunu getirmediğini belirterek, yetkililer bir çözüm bulana kadar yola açmayacaklarını söyledi.

Su sorunu Nedir?

Dünya üzerindeki mevcut tatlı su kaynaklarının ihtiyaçları karşılayamayacak hale gelmesi üzerine tatlı su kaynaklarını (akarsular) paylaşan devletler arasında yaşanan soruna “su sorunu” denir. Genellikle iki veya daha fazla devletin topraklarından geçen akarsular (bir diğer deyişle sınır aşan sular) üzerinde yaşanır. Dünyada 43 ülkede bulunan yaklaşık 700 milyon insan su kıtlığından mustariptir.

Su Kıtlığına hazır mısınız?

Su sorunu özellikle Orta Doğu bölgesinde kendini hissettirmekte; Fırat ve Dicle nehirleri dolayısıyla Türkiye’yi de etkilemektedir. Su sorunu Birleşmiş Milletler başta olmak üzere birçok uluslararası kuruluşta ele alınmaktadır. Halihazırda, devletler arasında sürtüşmelere neden olan su kıtlığının ileride savaşlara yol açabileceğinden endişe edilmektedir.

Bakmış kanalına hoş geldiniz.
Bu videoları izledin mi

YENİ VİRÜS SALGINI YAYILIYOR! Hindistan Kara Mantar Hastalığı
iki Melek Harut ve Marut  Büyü öğreten mi? Zina Yapan mı?
Bir insan en fazla kaç yaşına kadar yaşayabilir?
ŞANLIURFA VE MARDİN DE DEVASA KUM FIRTINASI GÖRÜNTÜLERİ
Çörek Otu ve 41 Ayetel Kursi BİLİNMEYEN BÜYÜK SIRRI MUCİZESİ
15 MİLYON KİŞİNİN HAYATINI KURTARAN DAHİ! Alan Turing
Azerbaycanlı Şaman Virüsü Bildi! YENİ 2021 Türkiye Kehanetleri
TÜRKİYE DE YAŞANMIŞ EN KORKUNÇ OLAYLAR ve 16 GİZEMLİ YER
SEATTLE DA ZOMBİ KADIN? TİKTOK TA VİRAL OLDU! TÜM GERÇEKLER

Ve daha fazlası youtube kanalımızda…

Bakmış Kanalına Abone Olmayı Unutma!

Bakmış en çok merak edilen konuların başında gelen kehanetler ve bu kehanetler hakkındaki araştırmaları, gizemli olayları ve merak edilen arkeoloji çalışmalarını detaylı bir şekilde incelemektedir. Birbirinden farklı kategorilerde onlarca içerik ve video sizleri beklemektedir. Sizler de tüm bu içerikleri kolayca takip etmek, videoları izlemek için hemen ücretsiz yerinizi alın!

ÜCRETSİZ abone olmayı unutmayın; http://bit.ly/2ReyspU

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.