Yeni Tehlike Salgın Hastalıklar

Sıradaki içerik:

Yeni Tehlike Salgın Hastalıklar

Korku Dolu Anlar Kamerada Paranormal Olaylar
avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

En esrarengiz, ilginç, tuhaf ve gizemli olaylar Paranormal video görüntüleri

Korku dolu anlar kamerada. En esrarengiz, ilginç, tuhaf ve gizemli olaylar Paranormal video görüntüleri. Hayaletler, cinler kimine göre eğlenceli ve komik kimine göre ise korkunç ve anormal. Bu paranormal olaylar serimizin ilk videosu.

Bazen evde yalnız kaldığınızda bir ses geldiğini ya da birşey gördüğünüzü hissedersiniz, hatta hissetmekten öte bu durumun gerçek olduğuna yemin bile edebilirsiniz. İşte bu tür durumlara paranormal olaylar denir.

Paranormal terimi?

Paranormal terimi, “normal dışı“, “normal ötesi” anlamına gelmekte olup, telepati, psikokinezi gibi psişik fenomenleri, bilinen fizikokimyasal yasalarla açıklanamayan olayları ve bu olaylarda söz konusu olan psişik yetenekleri belirtmek üzere Parapsikoloji ‘de kullanılan bir terimdir.

Bilinmezlik…

Paranormal olayların bütünü genel olarak insanları korkutmaktadır. aslında insanı kokutan şey paranormal olaydan ziyade bilinmezliktir. Mesela nereden geldiğini bilmediğiniz bir ses sizi yalnız başınayken korkutabilir, ancak bu sesin nereden geldiğini biliyor olsak bu kadar büyük bir korku ya da endişe yaşamayız.

Paranormal olayların açıklaması genelde dini veya teolojik olarak açıklanırken, bilim paranormal olayları bir gerçekten ziyade yanılma, şaşırma olarak ele almaktadır. Paranormal olayların gerçekliği bilimsel olarak kabul edilmese de çeşitli inançlar bu durumu kutsal kitaplarda geçen sözlerle açıklamaktadır.

Açıklanamayan olaylar…

Birçoğunun mantıklı açıklaması olsa da, bazı vakalar var ki mantığın sınırlarını fazlasıyla zorluyor. İşte onlardan bazıları…

Video başlığından da anlaşılacağı gibi rutin hayatımızın gece sessizliğinde yaşanabilecek paranormal olaylar insan oğlunu derinden etkilemektedir…

Bir korku filmi tadında seyir için lütfen gece ışıklarınızı kapatarak izleyiniz…

Özelliklede evde yalnız iken izlenmesi isabetli olunur…
Normalden farklı oluşan, sürerken de sonuçlandığında da aynı merak ve ilgiyi çevresinden almış eylemler…
Tanımlayamadığımız gizemli olaylar dır bunlar…
Bazen kendi hayatımızda da rastlarız bu tür gizemli olaylar a…

Tıpkı şimdi izleyeceğiniz “garip” ve “gizemli” videonun tümüyle gerçek olduğu gibi…
Videodaki para-normal olaylar korkudan tüylerinizi diken diken edecek..

 

Merhaba Youtube Türkiye de yeniyim. Bakmış kanalı hızla gelişmeye, büyümeye devam ediyor. Bur da dev gibi bir aile için her hafta iki yeni video yüklüyorum. Bakmış videolarında teknoloji ve bilimi kullanarak komplo teorileri, gizli bilgileri, kehanet, gizemli olayları, merak edilen arkeoleji çalışmalarını sizler için araştırıyor ve benzeri bir sürü video paylaşıyorum.

Ücretsiz Abone olmayı unutmayın…

YouTube kanalları arasında yer alan ve her gün abone sayısını hızla arttıran BAKMIŞ YouTube kanalı sizlere birbirinden ilginç içerikleri en iyi şekilde sunmaktadır. Video içeriklerinde teknoloji haberleri, bilim haberleri, komple teorileri, gizli bilgiler, kehanetler, gizemli olaylar youtube, merak edilen arkeoleji çalışmaları, gizli tarihi bilgiler, mitler, efsaneler, paranormal olaylar, uzay ve uzay bilimi, antik medeniyetler hakkında araştırmaları ve daha fazlasını sizlere en açıklayıcı şekilde sunmaktadır.

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz.

Birbirinden farklı içerikleri ile sizlerde son dakika gelişmelerini ve haberleri buradan takip edebilirsiniz. Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak için hemen aşağıdaki abone ol butonundan kanalımıza abone olabilirsiniz. Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın.

http://youtube.com/c/BAKMIŞ

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.