Son Dakika Haberi: Manisa Akhisar’da korkutan deprem!

AFAD ve Kandilli Rasathanesi’nden son dakika haberine göre  Manisa ‘da  deprem meydana geldi. Bölgede ve çevre illerde deprem nedeni ile ilgili bir can ya da mal kaybı yaşanmazken, depremi hisseden vatandaşlar kısa süreli panik yaşadı. MUSALAR-AKHISAR (MANISA) olan son deprem ile ilgili detaylara ulaşılabilir, AFAD ve Kandilli Rasathanesi son depremler listesi ekranına çıktı.

Son dakika deprem haberi geldi! AFAD’dan alınan verilere göre

Son dakika deprem haberi geldi! AFAD’dan alınan verilere göre, Manisa ve altında hissedilen 3.3 ve 3.4 büyüklüğünde iki deprem yaşandı. bu depremlerin ardından 4.1 den sonra 5,6 şiddetinde büyük deprem yaşandı. Yaşanan depremin ardından iki deprem sonrasında de peş peşe geldi. Deprem anında kısa süreli panik yaşayan vatandaşlar, hem Kandilli Rasathanesi, hem de AFAD son depremler araştırmaya başladı. İşte depreme ilişkin detaylar ve aşağıdadır:

MANİSA’DA PEŞ PEŞE DEPREM OLDU!

Manisa’nın Yunusemre ilçesinde 17.46’da 4.1 şiddetinde deprem yaşandığı billdirildi. Kandilli Rasathanesi ise kapatın Manisa depreminin şiddetini 4.0 olarak duyurdu. Son deprem ise 5,6 olarak 22:22 de açıklandı.

2020.01.22 22:22:15 39.0573 27.8445 8.5 -.- 5.6 5.4 MUSALAR-AKHISAR (MANISA) İlksel

 

Kandilli Rasathanesi son depremler için gereklidir …

Son depremler http://www.koeri.boun.edu.tr/scripts/lst6.asp

Kandilli Rasathanesi ve AFAD

22.22’de Manisa Akhisar’da 5.4 şiddetinde deprem gerçekleşti geldi Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından sürekli olarak güncellenerek yurtta ve dünyada meydana gelen depremleri kamuoyuna. Deprem yerin kilometre derinliğinde meydana geldi. Şiddetli sarsıntı sonrası merkez üssüne yakın havada yaşayanlar korku ve panik içerisinde kaldı. İşte Manisa 22 Ocak Kandilli Rasathanesi ve AFAD son depremler listesi…

MANİSA’DA KORKUTAN DEPREM! 22 OCAK 

Manisa ‘nın  Akhisar  ilçesinde 5,4 büyüklüğünde  deprem  meydana geldi.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı ( AFAD ) internet sitesinde yer alanı göre, Akhisar ilçesinde saat 22.22’de 5,4 büyüklüğünde deprem kaydedildi.

İzmir, Manisa, Aydın ve Denizli’nin yanı sıra Yalova ve Bursa’da da hissedildi.