DİKKAT DOLAR YÜKSELİYOR! Yerel seçim sonrası

Sıradaki içerik:

DİKKAT DOLAR YÜKSELİYOR! Yerel seçim sonrası

MUCİZE KIYAMET TEĞET GEÇTİ! 1500 Tonluk Meteor
avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

1500 tonluk dev meteor Dünya’ya çarpmış

Göktaşı nı Nasa yeni fark etti. Bilim dünyası ayakta. Dev asteroid uzaydan gizlice geldi. Kuyruklu yıldızlar ,meteor lar ve diğer göktaşları Dünyanın sonunu getirebilir mi? Geçmişte Dünya’ya çarpmış asteroitler ve etkileri. Meteor çarpması engellenebilir mi?

Asteroitler nasıl oluşur, uzayın hangi bölgesinde bulunurlar?

NASA, devasa bir meteor un Aralık 2018’de Dünya atmosferine çarptığını duyurdu. Atmosferde atom bombasından 10 kat daha güçlü bir mteor patlamasının yaşandığı ortaya çıktı. Amerikan Havacılık ve Uzay Dairesinin (NASA) tespitine göre patlama 18 Aralık 2018’de Bering Denizi üstünde yaşandı ancak fark edilmedi. Evet yanlış duymadınız FARK EDİLMEDİ

Daha yeni fark edildi…!

Birkaç metre uzunluğundaki göktaşı dünyanın yüzeyine 25 km kala patladı ve bunu hiçbir uzay istasyonu hiçbir radar yada uydu tespit edemedi. Daha yeni fark edildi yani yeni bir olay eğer ki atmosferde patlamasaydı atom bombasından 10 kat daha güçlü bir meteor patlamasının Dünya’ya ne kadar zarar verebileceğini hiç düşündünüz mü? Resmen kıyameti ucuz atlattık. Peki nasıl fark edilemedi? Yoksa bunu tespit edecek bir teknolojik sisteme Nasa başta olmak üzere diğer kurumlar şirketler uzay istasyonları bu teknolojiye sahip değil mi?

Videonun ayrıntılarına geçeceğiz ama bu gibi son dakika videoların devamının gelmesini istiyorsanız beğenmeyi paylaşmayı unutmayın.

 

Son 30 yıl içinde türünün en büyük ikinci göktaşı çarpması

Dünyada yer alan bazı kurumlar, uzaya uydular, gezegenlere de uzay araçları göndererek uzayla ilgili çalışmalarını yürütmektedir. Bu kurumların arasında en önemlilerinden birisi ise NASA’dır. Nasa gibi çalışan bir çok farklı kurum ve şirkette bulunmakta dünya üzerinde. 18 Aralık 2018 tarihi dünya için çok önemli bir tarih çünkü kıyametin teğet geçtiği an… Son 30 yıl içinde türünün en büyük ikinci göktaşı çarpması olduğu açıklanan durum bilim dünyasında tartışmanın da fitilini ateşledi. Zira bilim dünyası meteor çarpmasını aylar sonra fark edebildi. Yani martın 15inde sadece 3 5 ün önce yani.

NASA Dünya’ya yakın nesneler gözlem programı

Aralık 2018’deki etki, bu hafta yalnızca NASA’nın Dünya’ya yakın nesneler gözlem programı yöneticisi Kelly Fast tarafından verilen Teksas’taki Ay ve Gezegen Bilimleri Konferansı’nda yapılan bir sunum sayesinde dikkat çekti. Fast , BBC News’e verdiği demeçte , Aralık ayındaki olayın Çelyabinsk’in enerji salıverilmesinin yüzde 40’ını patladığını, ancak etkinin nispeten uzak olduğu için haberlerde yer almadığını söyledi.

Çelyabinsk Meteor ları

19 metre genişliğinde ölçülen Çelyabinsk meteorları ana karaya Rusya’yı geçerek birçok sürücü tarafından kaydedildi . Ortaya çıkan şok dalgaları 1.200’den fazla insanı yaraladı. Yani atmosfer tabakasında patlaması bile biz insanlar üzerinde yarattığı şok dalgaları yaralanmalara sebep olacak nitelikte bu daha önce yaşandı. Bu yaşanan olaylar ne ilk ne de son daha fazlası da olacak. Uzmanlar bu meteorlardan yüzlerce kat büyüklüğünde asteroidlerin dünyaya çarpma olasılığının her an gerçekleşebileceğini ve derhal bu konunun üzerinde durulması gerektiğinin özellikle altını çiziyor.

Biraz önce bahsettiğimiz şok dalgaları sadece insanları etkilemiyor. Bu şok dalgaları küresel bir elektrik kesintisi ne de neden olabilir yada farklı başka birçok soruna…

► Bu videolara da bakman gerekiyor!

NEDEN Tarihçilerimiz Kripto YAHUDİ Sır Gibi Gizlenen Türk Tarihi
9 ve 19 Sayısı GİZEM SIR MUCİZE
Lucid Dream Bilinçli Rüya Teknikleri
Epifiz Bezi Nasıl Temizlenir Zihin Gözü ilacı 3. Göz

BAKMIŞ YOUTUBE’da

YouTube kanalları arasında yer alan ve her gün abone sayısını hızla arttıran BAKMIŞ YouTube kanalı sizlere birbirinden ilginç içerikleri en iyi şekilde sunmaktadır. Video içeriklerinde teknoloji haberleri, bilim haberleri, komple teorileri, gizli bilgiler, kehanetler, gizemli olaylar youtube, merak edilen arkeoleji çalışmaları, gizli tarihi bilgiler, mitler, efsaneler, paranormal olaylar, uzay ve uzay bilimi, antik medeniyetler hakkında araştırmaları ve daha fazlasını sizlere en açıklayıcı şekilde sunmaktadır.

BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz.

Birbirinden farklı içerikleri ile sizlerde son dakika gelişmelerini ve haberleri buradan takip edebilirsiniz. Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak için hemen aşağıdaki abone ol butonundan kanalımıza abone olabilirsiniz. Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın. Diğer kategorilerimize de göz atın; Komple Teorisi, Gizemli Olaylar, İlginç Bilgiler, Bilinmeyenler

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.