Yılbaşı özel çekilişi için geri sayım başladı

Milli Piyango yılbaşı özel çekilişi için geri sayım başladı. Milli Piyango İdaresi tarafından yılbaşında düzenlenen çekiliş için büyük ikramiye tutarı belli oldu. Peki, 2020 Milli Piyango yılbaşı çekilişi bilet fiyatları ne kadar?

MPİ tarafından yapılan son dakika açıklaması

2020 Milli Piyango yılbaşı çekilişi kapsamında büyük ikramiye tutarı açıklanırken çeyrek, yarım ve tam bilet fiyatları da belli oldu. Zira, yılbaşına günler kala, milyonlarca vatandaş da ‘Milli Piyango yılbaşı bilet fiyatları ne kadar ve ne zaman satışa çıkacak?’ sorusunun cevabını öğrenmeye çalışıyor.

Büyük ikramiyeyi kazanabilmek ümidiyle bilet alacak olan vatandaşlar, Milli Piyango büyük ikramiye tutarının en azından bir kısmını kazanarak hayallerini gerçekleştirmek istiyor. Peki, Milli Piyango yılbaşı büyük ikramiye tutarı ne kadar, kaç TL? İşte, 2020 yılbaşı çeyrek, yarım ve tam bilet fiyatı ile konuya dair merak edilen son dakika ayrıntıları;

2020 Milli Piyango Yılbaşı Çekilişi

MPİ tarafından yapılan son dakika açıklamasında, merakla beklenilen 2020 Milli Piyango çekilişi büyük ikramiye tutarı resmen duyurulurken çeyrek, yarım ve tam fiyatları bilgisi de kamuoyu ile paylaşıldı. Bilindiği gibi, Milli Piyango büyük yılbaşı çekilişi ile milyonlarca vatandaş da hayallerini gerçekleştirmeye çalışacak.

Tam bu noktada, MPİ’nin son dakika açıklamasının ardından da konuya yönelik araştırmalar artış gösterdi. Bu doğrultuda, ‘2020 Milli Piyango yılbaşı çekilişi ikramiye tutarı ne kadar?’ sorusunun yanıtı en çok araştırılanlar arasında öne çıkıyor. Haberimizin detaylarından MPİ Yılbaşı çekiliş çeyrek, yarım ve tam bilet fiyatları ile konuya yönelik detaylara ulaşabilirsiniz.

Milli Piyango İdaresi tarafından yılbaşında yapılacak olan özel çekiliş için artık sayılı günler kaldı. Büyük ikramiyeyi kazanmak isteyen milyonlarca vatandaş bilet fiyatlarını merak ediyordu. Milli Piyango İdaresi bilet fiyatlarını ve büyük ikramiye tutarını açıkladı.

MİLLİ PİYANGO YILBAŞI BİLET FİYATLARI NE KADAR?

Milli Piyangonun yılbaşı özel çekilişinde büyük ikramiye 80 milyon lira olurken, tam bilet 80, yarım bilet 40, çeyrek bilet 20 liradan satılacak.

AMORTİ NE KADAR?

Yılbaşı çekilişinde en büyüğü 80 milyon lira, en küçüğü ise 80 lira olmak üzere toplam 2 milyon 950 bin 905 adet ikramiye dağıtılacak.

Milli Piyango yılbaşı özel çekilişi kapsamında ödenecek toplam ikramiye tutarı ise 436 milyon 540 bin lira olacak.

MİLLİ PİYANGO BÜYÜK İKRAMİYE TUTARI NE KADAR, KAÇ TL?

Milli Piyangonun yılbaşı özel çekilişinde büyük ikramiye 80 milyon lira olarak belirlendi. Büyük ikramiye 2007 ve 2008 yıllarında 25 milyon lira olmuştu. Bu rakam 2009’da 30 milyon lira, 2010’da 35 milyon lira, 2011’de 40 milyon lira, 2012’de 45 milyon lira, 2013 ve 2014’te 50 milyon lira, 2015’te 55 milyon lira olarak belirlenmişti. Büyük ikramiye olarak 2016’da 60 milyon lira, 2017’de 61 milyon lira, geçen yıl ise 70 milyon lira verilmişti.

MPİ YILBAŞI BİLETLERİ NE ZAMAN SATIŞA ÇIKACAK?

Milli Piyango yılbaşı özel çekilişi kapsamındaki biletler geçtiğimiz yıl 29 Kasım 2019 tarihinden itibaren satışa sunulacak.

BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz

Önerilen videolar;
DONDURUCU SOĞUKLAR GELİYOR! Mini Buzul Çağı 2020
UFO larla Yakın Temasa Hazır Olun!
Duhan Suresinin Sırrı – Sahte Deccal / Hz mehdi 2019
Epifiz Bezi Nasıl Temizlenir Zihin Gözü ilacı 3. Göz
Göz perdesi kalkarsa ne görürüz? Kalp gözü, Kuran Büyük Sır
NEDEN Tarihçilerimiz Kripto YAHUDİ
Türklerin Anayurdu Kayıp MU KITASI Mı?
Zaman Yolcusu Noah Deşifre Oldu!

Youtube kanal gelirlerimiz çeşitli bağış kampanyalarına harcanmaktadır;
Fidan Bağışı Yaptık 

BAKMIŞ YOUTUBE’da

YouTube kanalları arasında yer alan ve her gün abone sayısını hızla arttıran BAKMIŞ YouTube kanalı sizlere birbirinden ilginç içerikleri en iyi şekilde sunmaktadır. Video içeriklerinde teknoloji haberleri, bilim haberleri, komple teorileri, gizli bilgiler, kehanetler, gizemli olaylar youtube, merak edilen arkeoleji çalışmaları.
Gizli tarihi bilgiler, mitler, efsaneler, paranormal olaylar, uzay ve uzay bilimi… Antik medeniyetler hakkında araştırmaları ve daha fazlasını sizlere en açıklayıcı şekilde sunmaktadır.

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz. kıyamet

Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın.

Diğer kategorilerimize de göz atın; Komple Teorisi, Gizemli Olaylar, İlginç Bilgiler, Bilinmeyenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz