Türkiye’de Girilmesi Yasak Olan 8 Yer

Sıradaki içerik:

Türkiye’de Girilmesi Yasak Olan 8 Yer

Mossad, M16 ve Mit’in kapışmasında dinler tarihini değiştirecek bu esere MİT ulaştı. Bu eser için alıcıya 40 milyon dolar

MİT Tüm Dünyanın Peşinde Olduğu 1500 Yıllık Sırrı Ele Geçirdi – Sır Gibi Saklanıyor

Türkiye tarihinin en büyük operasyonu yapıldı! MİT Tüm Dünyanın Peşinde Olduğu 1500 Yıllık Sırrı Ele Geçirdi – Sır Gibi Saklanıyor! 2012 yılında yapıldı. Tarih 24 Aralık 2012 , yer Adana. Bu operasyon sonucunda 1900 yıllık tevrat ele geçirildi. Operasyon adanada yapıldı. Mossad, M16 ve Mit’in kapışmasında dinler tarihini değiştirecek bu esere MİT ulaştı. Bu eser için alıcıya 40 milyon dolar ödendi. Diğer gizli servis örgütleri manevra bile yapamadan bölgeden kaçmak zorunda kaldılar. özellikle Mossad’ın bu eseri ele geçirmek ve imha etmek için çok çaba harcadığı belirtiyor. Çünkü kendileride biliyorlar ki, bu el yazması gerçek Tevrat, kendi kullandıkları tevrattan farklı ve gerçek.
Alışveriş esnasında pusuda bekleyen Mossad ve M16 ajanları atlatılarak bu esere ulaşıldı. operasyonda, zamanın Başbakanı Recep Tayyip ERDOĞAN dakika başı bilgilendirildi ve operasyon sonucunda 1900 yıllık tevrat Ankara da Başbakana ulaştırıldı.
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.