Makalede Neler Var?

Mobil Uygulamamız Yayında!

Google Play Store uygulama marketinde BAKMIŞ adındaki uygulamamız test aşamasını başarıyla geçerek yayınlandı. Bu mobil uygulama sayesinde Web sitemizdeki yazılarımıza ve Bakmış youtube kanalında yayınlanan videolarımıza hızla ulaşabileceksiniz. Hemde cep telefonunuzdan.

Sade ve şık bir tasarıma sahip android uygulamamızda bildirimlerde yok. Bu sayede uygulamamız sizleri rahatsız etmiyor. Bir diğer önemli detay ise uygulamamız en basit formatta hazırlanarak fazla veri harcamadan, küçük boyutu ile hem internetinizi hemde telefon hafızanızda fazla yer kaplamıyor.

Son dakika gelişmelerin ve youtube videolarımızın ayrıntılı verilerini yazı formatında sizlere sunacak bu mobil uygulama sayesinde youtube videolarımız yayına girer girmez hem videoya hem yazıya çok rahat bir şekilde uygulamamızdan ulaşabileceksiniz.

Mobil uygulamayı indirmek için tıklayın: https://play.google.com/store/apps/details?id=io.kodular.rbakmis.BAKMIS

Mobil Uygulamamız Yayında! Android markette yerimizi aldıkMobil Uygulamamız Yayında! Android markette yerimizi aldık

Mobil uygulamamız Ücretsiz!

Yayına giren mobil uygulamamız tamamen ücretsiz. Masrafları karşılaması için site içerisinde ufak tefek reklamlar gösterilmektedir. Bu reklamlar sizlere zarar vermemekle birlikte reklam politikası google nezdinde sizlerin telefonunuzdan girdiğiniz sitelere göre gösterilmektedir.

Bizlerin reklamlara müdahale imkanı bulunmadığı gibi sizlerden bu uygulumayı kullandığınız süre zarfında hiçbir şekilde para veya ücret talep etmeyeceğiz. Yani tamamen mobil uygulamamız ücretsiz

Ücretsiz mıbil uygulamayı indirmek için TIKLAYIN!
Bizleri instagram hesabımızdan da ücretsiz takip edebilirsiniz; https://www.instagram.com/bakmisonline/

Mobil Uygulamamız Yayında! Android markette yerimizi aldıkMobil Uygulamamız Yayında! Android markette yerimizi aldık

Türkiye’nin Bol İçerikli İlginç Bilgiler Sitesi

Bakmış ilginç bilgiler sitesi, içeriklerinde teknoloji ve bilimi en iyi şekilde kullanarak komplo teorileri, gizli bilgiler, ilginç bilgiler ve daha fazlasını tüm okuyucularına ve izleyicilerine ücretsiz şekilde sunmaktadır.

Bakmış en çok merak edilen konuların başında gelen kehanetler ve bu kehanetler hakkındaki araştırmaları, gizemli olayları ve merak edilen arkeoloji çalışmalarını detaylı bir şekilde incelemektedir. Bunun yanında mitler, efsaneler, paranormal olaylar, uzay ve uzay bilimi, antik medeniyetler ve birçok ilgi çekici içeriği başarılı şekilde yapılan araştırmalar ile sunmaktadır.

Sizde gizemli olaylar izlemek ve daha fazla bilgi almak için hemen bakmış sitesine gelebilirsiniz. Birbirinden farklı kategorilerde onlarca içerik ve video sizleri beklemektedir. Üstelik Youtube kanalımıza da abone olarak hemen ücretsiz videolarımızdan bildirim alabilirsiniz.

Sizlerde tüm bu içerikleri kolayca takip etmek, videoları izlemek ve sevdiklerinizi ile paylaşmak için bakmis.com sitesine gelebilirsiniz. Ayrıca bizleri Youtube üzerinden de takip etmek isterseniz hemen Bakmış YouTube Kanalına abone olabilirsiniz. Uygulamamızıda indirdiyseniz eğer ailemize hoşgeldiniz.

Mobil uygulama Nedir ?

Gelişen teknolojiyle küçüle küçüle elimizde veya cebimizde taşınabilen hale gelen bu akıllı cihazlarda kullandığımız mobil uygulamalar nedir? Günümüzde neredeyse herkesin, yanından ayırmadığı akıllı cihazlara (akıllı telefon ve tablet) kodlanmış ve özel olarak tasarlanmış olan yazılımlara mobil uygulama denir. Mobil uygulamaları kullandığınız akıllı cihazların işletim sistemlerine göre edinebiliyorsunuz.

Bir Mobil Uygulamaya Neden İhtiyacınız Var?

Mobil cihazlar hayatımıza girdiği günden beri, uygulamalar her gün daha akıllı hale geliyor. Aynı zamanda kullanıcıların cihazlarıyla geçirdikleri vakit de her geçen gün artmaya devam ediyor. Kullanıcılar cihazlarda geçirdikleri vaktin önemli bir kısmını da mobil uygulamaları kullanarak geçiriyor. Yapılan araştırmalara göre kullanıcılar cihazlarında geçirdikleri vaktin ortalama %70’ini mobil uygulamaları kullanmak için ayırıyor. Uygulamaların web sitelerinden daha hızlı ve kolay kullanıma sahip olması kullanıcıları mobil uygulama kullanmayı cazip hale getiriyor.

Mobil Uygulamamız Yayında! Android markette yerimizi aldık

BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz. kıyamet

Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın. 

 

Diğer yazılarımıza da göz atın; 

29 Nisan 2020 Dünyanın sonu mu? Nasa açıkladı! Kıyamet Gibi
KARANTİNADA MERAK EDİLEN SORULARINIZI CEVAPLIYORUM! #EVDEKAL
ERKEKLERE ŞİDDET! 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun
İNKA, MAYA, AZTEK VE TÜRK ORTAK KÜLTÜRÜ
Gandalf ve Merlin – Kadim bilgeliğin sembolü

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz